В Україні відбувся перший етап сертифікації вчителів

Участь у ньому взяли 1622 вчителі з 1755 зареєстрованих на незалежне тестування

В Україні відбувся перший етап сертифікації вчителів

27 лютого відбувся перший етап сертифікації вчителів початкових класів. Участь у ньому взяли 1622 вчителі з 1755 зареєстрованих для участі в незалежному тестуванні.

Про йдеться в повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

Упродовж тестування учасникам було запропоновано завдання на оцінювання їхніх предметних компетентностей, а також на визначення обізнаності в сучасних і традиційних методах та прийомах навчання, організації безпечного й комфортного середовища, плануванні освітнього процесу.

Очікується, що не пізніше 17 березня  результати незалежного тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасника / учасниці до наступного етапу буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації.

Як відомо, сертифікацією передбачено три види оцінювання: незалежне тестування, самооцінювання педагогічної майстерності, вивчення практичного досвіду. До кожного наступного етапу допускатимуть тих учасників, які успішно пройшли попередній.

Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, протягом трьох років отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20 % посадового окладу. Успішне проходження сертифікації буде зараховано як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником із присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії.

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ

Освіта.ua
01.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тетяна
коли вирішать питання про скасування дпа F