Відбулось перше в Україні тестування вчителів

Учасники пілотної сертифікації педагогічних працівників склали тест незалежного оцінювання

Відбулось перше в Україні тестування вчителів

31 жовтня учасники пілотної сертифікації педагогічних працівників склали тест незалежного оцінювання.

Тестування фахових знань і вмінь учителів початкових класів тривало 180 хвилин.

Тест складається зі 100 завдань. Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник сертифікації, правильно виконавши всі завдання тесту незалежного тестування, – 100 тестових балів.

Як відомо, незалежне тестування учасників є другим етапом сертифікації вчителів, які цього року беруть участь у пілотній добровільній сертифікації. Перший етап  сертифікації завершився на початку жовтня, в ході його проведення відбулось експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації.

Більше про сертифікацію вчителів

Освіта.ua
31.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Хай проходять а то бідні діти страждають через те ЗНО тоді як вчителі незрозуміло за що зарплату отримують . (Вибачаюсь перед тими які дійсно душу вкладають в дітей але ж чомусь їх так мало )
Вчитель-КА
Для Светлана: Мені вчител хімії пройти ЗНО для вчителів молодших класів?)) Його нема. ЗНО оце є лише для вчителів молодших класів - тих хто веде першачків. В мене є диплом. З відзнакою. Якого чорта мені виносити мізки?
unforgiven 2
Для Светлана: Для Светлана: приходь працювати в школу вчителькою. Переконаєшся на власні очі, як "бідні діти страждають", а "вчителі незрозуміло за що зарплату отримують".
Коментувати
Людмила
Перед тим,як писати будь-які коментарі,ознайомтесь з програмою ЗНО для вчителя початк.класів. Знання предмета,метолика його викладання це лише п’ята частина від усього.Особливо порадував розділ з медійної грамотності, це при тому,що у рядового вчителя нема комп’ютера й інтернета на робочому місці))
Victoria
Скажіть будь ласка ті, хто пише тут коментарі про технічне забезпечення, при чому тут воно до виявлення компетентності вчителя? Файний спеціаліст може навіть без підручника навчити так як потрібно, а хтось з мультимедійною дошкою та інтернетом не може ладу дати. Бачили які "знавці" виходять з вузів, навчалася з ними. Самі вони з великим натягом свої законні 124 набрали при вступі. Як вони можуть підготувати до ЗНО з тої ж біології, якщо самі не бачать різниці між елементарними поняттями? Ксилему з флоемою плутали на практичних з ботаніки в універі, а це не генетика, а всього на всього 6 клас навчання! І чому вони можуть навчити майбутніх абітурієнтів? Все, що зроблено людиною може вирішити людина, і ЗНО не виключення. Це просто тест на логіку й знання свого предмету. Для того, хто як Марія з коментарів нижче, 32 роки присвятив цій справі, ЗНО не проблема і не завада, а можливість підтвердити свою високу кваліфікацію
Марія
За хорошого педагогічного працівника має нести відповідальність вищий навчальний заклад, який його навчав. Сесії складаються з великої кількості екзаменів, а в школу приходить непідготовлений вчитель. Де це бачено? На все свій час: ЗНО здавати під час навчання, а під час роботи в школі має бути самовдосконалення вчителя, надання вчителю методичної допомоги, створення навчальних кабінетів, наповнення їх дидактичним матеріалом, проектором, мультімедійною дошкою, ноутбукомі т.д. 32 роки пропрацювала в школі 32 роки все купляю власним коштом. Чоловік сміється : всі з роботи несуть додому, а ти - на роботу з дому. Дуже люблю свою професію, але чомусь державні мужі не люблять вчителів. Згадайте всі чиновники, хто вас навчив читати, писати, обчислювати. Полюбіть нашу державу, полюбіть свій народ. Не ріжте гілку, на якій сидите. Отямтеся, що робите з нами?
Алеша
Ну і добре, вчитель, який знає свій предмет, здасть той тест без усіляких проблем. Не бачу тут нічого страшного, просто більшість вчителів не є компетентними, тому бояться і пишуть різного роду коментарії,показуючи, які вони бідні та нещасні. Мені здається, що цей тест краще б було ввести перед тим як брати вчителя на роботу. По собі знаю, що зараз беруть усіх, бо немає кадрів. Вчителя трудового чи бібліотекаря посилають на перенавчання на вчителя математика, бо вчителя математики в школі не можуть знайти роками. Звісно, треба і зарплату підняти, це однозначно. Але і тест потрібен, бо без нього дітей навчають не зрозуміло які спеціалісти. Реальність така, що справжніх вчителів доволі небагато. Тому не треба писати, що ви всі бідні та нещасні, перегружені,всі вам щось винні.
Марина
Для Алеша: В тесте вопросы не по предмету, а по методике и дидактике
Коментувати
Олег
Спочатку кожен навчальний кабінет в кожній школі мають забезпечити усім необхідним обладнанням (мультимедійний проектор, , дошка, ноутбук, швидкісний інтернет, принтер), методичною і роздатковою літературою по предмету, а вже після цього перевіряти вчителя, як він використовує новітні технології навчання на своєму уроці.
Історик
Вибачте, що трохи не по темі, але є один дуже цікавий факт, про який мало хто знає. Пошукайте в Гуглі або на Вікіпедії таке собі Герцогство Брауншвейг-Люнебург. Ви зі здивуванням помітите, що нинішній прапор України точнісінько такий же, як і в цього герцогства. Тут явно криється якась таємниця. Іще трохи цікавих та несподіваних фактів про прапори. Багато хто вважає, в тому числі і серед записних націоналістів, що ОУН-УПА використовувало червоно-чорний прапор. Але це помилка. Насправді ОУН-УПА використовула прапор синього кольору із жовтим тризубом по центру. А червоно-чорний прапор - це прапор Анголи. Не вірите? Просто загугліть "прапор Анголи".
ммм
Ваш Онадський теж пройшов тестування і провалився: питання від молодого вчителя (у нього замало часу і купа роботи, тому він потребує одразу відповідей на питання, у нього немає часу шукати, тому звертається до екперта) В: Чи є правомірною вимога щодо обов’язковості написання виховних планів у початковій школі і чи можуть зняти гроші за класне керівництво, якщо немає плану ? Чи є дієвою Інструкція з діловодства за 2018 рік? Чи мають право вимагати наявність класних куточків із переліком того, що там має бути? Чим керуватися у своїй роботі, якими документами? Тут улазить експерД Онадський, і наче усе прилічно: О: Основні нормативні документи, якими має керуватися вчитель та класний керівник - це: Конституція України, ЗУ "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положенням про класного керівника. Якщо в цих документах є вимога до написання планів виховної роботи або до створення кучочків, то обов’язково виконуйте ці вимоги.
ммм
....Якщо в цих документах ви не знайдете такої вимоги, то працюйте спокійно без них. Гарних вам канікул. В: Дякую. Але що робити, коли документи суперечать один одному? О: Робити так, щоб не було проблем на роботі і ви там почувались комфортно. А це залежить вже від вас. Ну прям поміг, що аж торбу нести треба.Жах, якщо чесно. а спитати, що за протиріччя, щоб їх прибрати він не хоче. Жахлива порада: сядьте на шпагат. О: Якщо ви знайшли підстави для тих вимог, які до вас висуває ваше керівництво, то що я можу зробити? Ви очікуєте, що я вам пораду йти на конфлікт? Це має бути ваше рішення, але ж ви знайшли підстави для тих вимог, які до вас висуваються. Так ось у тому і справа, що з відповіді ясно, що не знайшла вона підстав для вимог, знайшла протиріччя. І тут її кинули на призволящє. Но воно ж ЕКСПЕРД.
Коментувати
Вчитель
Чергові місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня 2020 року і цей день повинен стати початком кінця олігархічних пректів "Голос Пінчука" та "Слуга Коломойського". Ми вже зараз повинні агітувати всіх своїх друзів та рідних проти цих партій-одноденок. Учительська спільнота повинна продемонструвати, що не потерпить знущання над собою і не пробачить брехливих обіцянок перед виборами: "зарплата вчителів по 4 тисячі доларів", а після виборів "я вам нічєво нє абєщал".
Анатольевна
Для Вчитель: Я за Гладковского _ Свинарчука.А еще за Яценюка и Гонтареву.
Вчитель
А я за Тягнибока і Кошулинського!
Коментувати