Розпочато опитування освітян про реформу освіти

Метою опитування є формування запиту щодо коригування дій при впровадженні реформи

Розпочато опитування освітян про реформу освіти

Інститут модернізації змісту освіти розпочав проведення онлайн-опитування на тему «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

В інституті наголошують, що метою опитування є формування серед учителів та адміністрацій шкіл запиту щодо коригування дій при впровадженні освітньої реформи та фундамент для її підтримки.

Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності.

В опитуванні можуть взяти участь вчителі, науково-педагогічні працівники та представники адміністрацій закладів освіти.

У запропонованій анкеті освітянам пропонується відповісти на декілька запитань, що стосуються реформування освіти, зокрема, оцінити стан системи шкільної освіти, висловити ставлення до впровадження Концепції «Нова українська школа», оцінити   успішність проведення реформи освіти в середній школі тощо.

Респонденти можуть заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року у будь який зручний для них час.

Участь в опитуванні є добровільною.

перейти до опитування

Освіта.ua
17.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Не вірю
"Реформу" почали з відвертої брехні про підняття заробітної плати на 50 і 25 відсотків!!!Тому все це зведеться до відмивання коштів і збільшення статків цих "реформаторів"!!!
Вчитель
Реформу освіти тупо "зідрали" з Польщі. яка планово проводила таку реформу з 1980 по 2018 (тридцять вісім років). А нам "мудрим" з нашою корупційною основою досить і шести, як заявляє міносвіти. Реформа, особливо щодо опорних шкіл, претворюється на деребан бюджетних коштів через корупційні схеми системи Прозоро. Все це прикривається гаслами про рівний доступ до якісної освіти. Реально ніякого рівного доступу немає. Але це вже інша історія.
Батьки
Яка реформа? Це на якому паркані писали про реформу. Дітей з уроків зривають три тижні бо адміністрація школи захотіла танцульок на останній дзвоник. Діти плачуть у дома через те що не встигають готуватися до ЗНО і ДПА. Хіба не можна провести лінійку так щоб брати других дітей. Може такі професіонали лиш на Буковині працюють. Але так діла не робляться.
мати, Кіцманський район
Для Батьки: Ви не з нашого району. Плачі кожного дня дома. Початку і кінця не має репетиціям. Виступати проти директора всі бояться через екзамени, а діти страждають. Нічого ще два тижні перебудемо. Більше ноги моєї дитини у цій школі не буде. За цілий рік ніого не робили, а тепер здогадалися. Нехай тільки хтось буде від району або області. Тут деякі батьки засвистати їх готові. Моя дитине не залізна розриватися на всі сторони. І на кожному кроці цькують та кричать. Хотіли показух тоді треба було від березня місяця готувати. Вибачте за граматику, пишу з телефона.
Київлянка
Для Батьки: І скільки будете боятися? Чому ви батьки не вмійте захистити ваших дітей? Зайти до школи і сказати. Мою дитину не чіпайте! Район зрозуміла, але для цікавості уточніть з якої саме ви школи. Наприклад поруч місця моєї роботи знаходиться школа, так там першокласники вітають випускників, а флешмоби організовують учні художньо-естетичних гуртків. Випускникам пропонують виступати на випускному. І жодних випадків не було щоб не поцікавилися думкою батьків.
Коментувати
Вчитель
А чи не родичі Полпота сучасні реформатори в освіті, особливо сільській? Звезти всіх в одну школу за 15-20 км і там виховувати як потрібно, а всих інших вчителів на рисові поля.
Батьки
Для Вчитель: Дуже схоже на політику Пол Пота. Дітей у селах відривають від малої Батьківщини, яка перетворюється лише на місце для ночівлі, виховують на традиціях іншого населеного пункту, на прикладах інших людей, а не односельців. Молоді сім’ї шукають житло ближче до повної школи. а не до початкової, покидають рідні села, в яких "оптимізували" школи із середньої до початкової. Села із-за відтоку молоді поступово занепадають. Читаємо класиків: будь яка революція гнобить, в першу черго, село.
Коментувати
Володимир
Вважаю, що має бути чіткий план реформування освіти - дошкільної, середньої та позашкільної, де вказано по-крокові заходи, виконавці, дати запровадження інновацій, починаючи від міністерства освіти до кожного навчального закладу. Такі опитування необхідно проводити, це своєрідний моніторинг думки освітян, можна доповнити анкету більшою кількістю живих питань. Закладам освіти потрібні добрі фахівці та менеджери у цій галузі, а не за назвою "директор", який тільки і каже " я почекаю, подивлюся, що мені скаже, дасть відділ освіти". Краще діяти, аніж чекати, звичайно у рамках чинного законодавства.
123
Какой же это анонимный опрос, на дураков рассчитано - сообщите свой тел. или емейл адрес при регистрации, дебилизм МОН шкалит.
Svitlana Zaiets
Для 123: Якщо у Вас є профіль у гуглі, ніякої реєстрації не потрібно. Анкетна форма не зберігає IP-адреси, телефони та електронні пошти. Відповідь на питання щодо назви навчального закладу необов’язкова, її можна не заповнювати. Анкета - точно анонімна! А ось рівень вихованості та інтелекту окремих дописувачів бажає бути кращим )
123
Очки ума не придают вам тоже...
Svitlana Zaiets
Вам тоже - і ви в окулярах ? ))
Коментувати
N
Можливо таке опитування потрібно було робити до впровадження реформ, а не після, коли запізно - чи немає на кого спихнути невдачі?
Svitlana Zaiets
Для N: Дослідження дійсно потрібно робити постійно, мета ж даного - не "спихування", а відверта розмова про наболіле.
Віталій Карпа
Відверта розмова не може бути анонімною
Svitlana Zaiets
Заповнювати анкету можуть один раз тільки ті, хто має особисту поштову скриньку в Google. Але "розмова" дійсно анонімна, бо не будуть жодним чином оприлюднюватись дані про респондентів.
Коментувати
анонім
Яка ж це анонімність, якщо легко знайти дописувача? Все знову на побрехеньках?..
Svitlana Zaiets
Для анонім: Якщо в листі гарантована анонімність. - то це означає, що ніхто не буде розголошувати окремі відповіді респондента. Результати будуть тільки в узагальненому вигляді. Розголошення таких даних зі сторони ДНУ "ІМЗО" (якщо листом гарантувалась ПОВНА анонімність) - це привід до судових позовів. А такого державна установа допустити не може! І не буде цього робити! Крім того, відповідь на питання щодо назви навчального закладу необов’язкова, її можна не заповнювати.
Коментувати