Перелік освітніх програм НУШ з мов нацменшин (1–4 класи)

Чинні типові навчальні програми з мов національних меншин для 1–4 класів Нової української школи (НУШ)

Перелік освітніх програм НУШ з мов нацменшин (1–4 класи)

Чинні типові навчальні програми з мов національних меншин для початкової школи, затверджені наказом МОН № 743 від 12 серпня 2022 року.

Типові навчальні програми укладені відповідно до Закону України «Про освіту» та Державного стандарту початкової освіти.

Кожна програма передбачає реалізацію змістових ліній «Взаємодіємо усно», «Читаємо», «Взаємодіємо письмово»  (аудіювання, говоріння, читання, письмо), «Досліджуємо медіа», «Досліджуємо мовні явища» (знання з лексики, граматики, фонетики, орфографії).

У програмах також передбачено розвиток загальнонавчальних навичок, умінь знаходити ефективні стратегії для вирішення комунікативних завдань; застосування набутих знань, формування навичок об’єктивно оцінювати свої або чужі навчальні досягнення; формування елементарних навичок роботи щодо виправлення власних помилок та недоліків у самостійній роботі на уроці та вдома.

До змісту програм входить пояснювальна записка, опис загальних очікуваних результатів навчання та перелік конкретних очікуваних результатів навчання за кожним класом.

Також у типових навчальних програмах визначено загальний обсяг навчального навантаження й описано зміст навчання для кожної змістової лінії.

Типові навчальні програми з мов національних меншин для 1–4 класів:

Освіта.ua
20.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів