«Я - мандрівник»: 18-й тиждень НУШ для першого класу

Додаткові навчальні матеріали та завдання для 18-го тижня 1-го класу НУШ за темою «Я - мандрівник»

«Я - мандрівник»: 18-й тиждень НУШ для першого класу

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 18-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Я - мандрівник»

Анаграми «Розшифруй слова». Це завдання сприятиме розвитку мовленнєвої культури дитини, уваги, кмітливості, збагаченню словникового запасу. Дитині пропонується прочитати й записати зашифровані слова. Для цього потрібно врахувати напрямок руху кита.

Стежки звуків. Цей комплект завдань сприятиме засвоєнню основних понять фонетики, розвитку фонематичного слуху, збагаченню словникового запасу. Дитині пропонується знайти серед інших стежки з відповідними звуками й записати потрібний номер у комірці.

Створюємо комікси №6. Це завдання допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Воно містить малюнок, на якому зображено початок історії про хлопчика, що шукає скарб. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 3 малюнки, а потім розмалювати їх.

Вивчаємо різні сторони світу. Це завдання допоможе дитині вивчити сторони світу, їх розташування, назви кожного з восьми напрямків (чотирьох основних і чотирьох проміжних) та загальноприйняті скорочення.

Читаємо за напрямком, розшифровуємо слова. Це завдання сприятиме розвитку мовленнєвої культури дитини, уваги, кмітливості, збагаченню словникового запасу. Дитині пропонується прочитати слова, керуючись напрямком стрілок. Починати потрібно з квадратика, позначеного зірочкою. Утворені слова потрібно записати.

Збираємо валізу: готуємось до подорожі, малюючи. Цей комплект завдань допоможе дитині навчитися розставляти пріоритети в списку особистих речей і визначати, які з них потрібно взяти в ту чи іншу подорож. Дитині пропонується намалювати у валізі певну кількість речей, що вона візьме в подорож.

Рахуємо уважно: цікава подорож. Це завдання надає дитині відмінну можливість поєднати розвиток уваги із тренуванням навичок рахунку. У завданні дитині потрібно почергово зосередити увагу на кожному з різновидів зображень, підібраних відповідно до категорії «Цікава подорож», та порахувати їх, а отриманий результат написати внизу сторінки.

Головоломка «Підкорюємо вершини» № 1. Це завдання-головоломка допоможе дитині потренувати арифметичні навички в незвичній ігровій формі. У завданні зображені скеля та троє дітей, які розташувались біля її підніжжя. Дитині треба виконати всі арифметичні дії та визначити, хто з альпіністів першим завершить підйом на вершину.

Арифметичні перегони черепах: додавання й віднімання в межах 10. Це завдання допоможе дитині в цікавій формі потренувати навички додавання й віднімання в межах 10, а також розвинути логічне мислення. Воно містить 4 приклади, розміщені на черепахах, що беруть участь в перегонах. За лінією фінішу на тварин чекають призові місця: їх займуть учасники, що матимуть у своїх прикладах найбільші числа-відповіді.

Невідомі доданки №1: сума 10. Це завдання допоможе дитині розвинути навички усного рахунку, а саме закріпити навичку додавання та навчитись знаходити невідомі компоненти в прикладах на додавання. Дитині пропонується заповнити пропуски таким чином, щоб у результаті кожного прикладу виходила сума 10.

Розв’яжи приклади на додавання. Цей простий комплект завдань тренуватиме навички додавання та покращуватиме навички рахунку. Комплект містить дванадцять окремих завдань, у кожному з яких подано дванадцять прикладів на додавання. Всі приклади у завданнях розташовані за зростанням, що робить їх вирішення простішим та зрозумілішим для дитини.

Розмальовуємо приховані зображення: літак у небі. Це завдання-розмальовка допоможе дитині розвинути зорове сприйняття й дрібну моторику, вдосконалити навички розмальовування. Дитині пропонується розмалювати малюнок, зашифрований цифрами, кожній з яких відповідає певний колір.

Дивіться також: Завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи.

Освіта.ua
17.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів