Депутатам байдужі проблеми позашкільної освіти

Регіонали і комуністи не підтримали ініціативу В’ячеслава Кириленко та Лілії Гриневич про направлення запиту до Президента щодо недопущення скорочення мережі позашкільних закладів

Депутатам байдужі проблеми позашкільної освіти

Верховна Рада у п’ятницю не змогла ухвалити рішення про направлення запиту до Президента України щодо недопущення підвищення плати за навчання дітей у навчальних закладах системи позашкільної освіти, скорочення мережі таких закладів та переведення їх на самофінансування, який був ініційований народними депутатами В'ячеславом Кириленко та Лілією Гриневич.

Як відомо, Мінфін вимагає від профільних міністерств підвищити плату за навчання дітей в школах естетичного виховання, збільшити педагогічне навантаження, зменшити кількість годин в навчальних планах цих шкіл та оптимізувати позашкільні навчальні заклади.

За направлення звернення до президента проголосувало лише 150 народних депутатів, з 226 необхідних, абсолютну більшість з яких представляють три опозиційні парламентські фракції.

Представники Партії регіонів та Комуністичної партії України не взяли участі у голосуванні. За підтримку направлення запиту з зазначеного питання до Президента України проголосував один представник фракції Партії регіонів та один комуніст.

Результати поіменного голосування див. на офіційному порталі ВР України.

Освіта.ua
19.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Burunduk33
депутатам не всё равно, им просто некогда об этом думать, своих проблем по горлр, а тут ещё какие-то непонятные позашкильни заклады, а ему, депутату, ещё авиаперелёт на Таити заказать нужно и купить любовнице новый золотой купальник с бриллиантами.
алексей-мойсей
Це якась провокація, коммуністи останім часом працюють краще всіх , візьмемо відміну пенсійної реформи, яку провалила оппозиція, чи пення при затримці зарплати. Влада вже встигла натворити дєлов, скільки шкіл закрито, скільки людей залишилось без медобслуговування.
антидот
Для алексей-мойсей: Правильный у вас ник. Коммуняки превзошли Моисея -почти в два раза дольше водили народ по пустыне))).Для коммуняк и их аудитории:пустыня-это аллегория. Коммуняки працюють?! Смешно.Конкретные примеры в студию!
Коментувати
sceptik
Коммунисты сменили тактику.Так как возразить им особо нечего,они решили "наехать" на оппозицию))).Дешевый трюк.Уж если кто рыговской власти и помогает,так усерднее всех именно они.Ну а цену оппозиции мы и без вас знаем.Одним миром мазаны вы ВСЕ там!
sceptik
Уважаемый модератор,почему кнопки"+"и "-" работают через раз?Не отражается реальная картина голосования.
Ольга Ильницкая
А зачем им эти позашкильни заклады? на врованного их детям хватит до 13 колена, чтобы жить в Европе и получать качественное образование
Eiour
Я не розумію чому так багато "Не голосувало", хоча не має примітки, що вони були відсутні. До речі, найбільш схильно проголосувала партія "Свобода", хоча я не розумію чому не голосував той же Тягнибок. Якщо ви не підтримуєте законопроект, то голосуйте проти і дайте вмотивовану оцінку, представне альтернативу. Ні, депутати просто не ходять або не голосують. Байдужість - ось, що найбільше зло!
Валерий Дидух
Для Eiour: Шановний, не віддали свій голос - бо не надійшло команди! Відвертий саботаж відміни пенсійної реформи, підтримка закриття сільських шкіл та убивча медична реформа - які ще Вам потрібні докази співпраці оппозиції та уряду?!
Коментувати
орен
І чому я не дивуюся?????????.............................
Светлана
Наших депутатов интересует только собственный карман
Dmitriy Vesin
Для Светлана: за всех депутатов не нужно говорить, Кириленко и Гриневич тому подтверждение. Во всяком случае спасибо что доносят до нас подобные инициативы ПР.
Коментувати
антидот
"Представники Партії регіонів та Комуністичної партії України не взяли участі у голосуванні. За підтримку направлення запиту з зазначеного питання до Президента України проголосував один представник Партії регіонів та один комуніст"-Бабенко-Шульгина,ау? C рыгами - понятно,а вот где ваши коммунисты?Что скажете?
Джин
Для антидот: Да які вони комуністи?? Це давно лише назва.
антикоммунист
Для антидот: Да, как-то не видать тут некоторых с комментами типа " как хорошо в стране советской жить " ,что на это скажете - опять плохая оппозиция?
Виталий Бабенко
у нас есть оппозиция? что-то я и не заметил ее оппозиционной работы! возьмем, например, пенсионую реформу почему оппозиция за ее отмену не прогосовала, к тому же, дважды? ответ прост - регионалы в ней заинтересованы, а это не для кого не секрет, правда? а до простых людей им дела нет! такая же ситуация и с провалом выборов в Киеве, и с отставкой кабмина и президента!! так что покажите мне оппозицию, увидеть хочу настоящих оппозиционеров, а не тройку продажных лидеров! Тягнибок ведь не голосовал за этот законопроект, а вы говорите - ОППОЗИЦИЯ! смешно!!!
Коментувати