В освітній профспілці обговорили виконання Галузевої угоди

Під час засідання були заслухані питання стану виконання Галузевої угоди між Міністерством освіти та Центральним комітетом Профспілки працівників освіти і науки на 2011-2015 роки

В освітній профспілці обговорили виконання Галузевої угоди

У профспілці нагадали, що Галузева угода є одним із основних нормативних документів соціального партнерства. На її підставі забезпечується реалізація досягнутих між міністерством та ЦК Профспілки домовленостей про врегулювання професійних, трудових і соціально-економічних інтересів, прав і гарантій працівників освіти та студентства.

У обговоренні також взяли участь міністр Дмитро Табачник та заступник Голови Федерації профспілок Сергій Кондрюк.

"Разом із Профспілкою ми будемо обговорювати проблемні питання і на засадах соціального партнерства спільно їх вирішувати", - запевнив міністр освіти.

У профспілці не повідомили про обговорення гострих питань освітнього сьогодення, однак зазначили, що за підсумками засідання пленум ЦК Профспілки прийняв постанову, в основу якої лягли пропозиції щодо врегулювання проблемних питань співпраці.

Освіта.ua
17.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Ильницкая
О, колега, как я вас понимаю!!! Как может профсоюз быть независимым и чего-то добиться, если он сам кормится из освитянской плошки? Нам надо свой профсоюз создавать, начальство которого не получало бы зарплату из рук Кабачника
Ольга
Галузева угода - сплошная филькина грамота. У нас в Запорожье расписание делается Бог весть как, первых уроков практически нет ( у детей), зато физк-ра, худ.культура - на 2, 3 уроке, а математика, украинский, англ. - на седьмом, восьмом. Я уж молчу про расписание для учителей. "Окна" по два-три урока подряд, а в методдень (если , о чудо, он случайно получился, - будь добр, прийди и отдежурь в столовой)
Виталий Бабенко
Для Ольга: это не только в Запорожье такия ситуация! в Черниговской области аналогичная! у мамы в расписании не окна, а двери, она работает в две смены, и ей уроки могут поставить в начале первой смены и в конце второй, получается целый день в школе проводит! и если бы только это соглашение было филькиной грамотой, можно было бы мириться! мама говорит, раньше с детьми работала, а теперь с бумажками, а дети в перерывах между отчетностью!!!
Коментувати