У столиці продовжено шкільні канікули

Голова КМДА підписав розпорядження про продовження весняних канікул у загальноосвітніх навчальних закладах столиці до 3 квітня 2013 року включно

У столиці продовжено шкільні канікули

Як повідомляють у КМДА, продовження канікул викликане необхідністю стабілізації епідемічної ситуації та запобігання зростанню рівня захворюваності на грип.

За інформацією Департаменту охорони здоров'я КМДА, з перших тижнів березня спостерігається підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Незважаючи на те, що показники захворюваності ще не перевищили епідемічний поріг, захворюваність серед киян, а особливо серед дітей, зросла.

Так, за словами директора Департаменту охорони здоров'я Віталія Мохорєва, призупинення занять у школах в епідемічно-небезпечний період дозволить знизити рівень захворюваності на грип та ГРВІ у 2-2,5 рази.

Водночас, у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту повідомили, що таке короткотривале призупинення занять не вплине на навчально-виховний процес.

Освіта.ua
28.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
наташа
в сарненському районі будуть канікули???
Віталій Вікторович
Звісно ж Київ) А нам то, що Житомирським від нас далеко так? У мене в містечку зовсім грипу немає, бо є один педіатор і то він знає лише бронхіт та ангіну("грипу немає") І снігу у нас теж немає вже з першого березня весна пече. Дістало. Думають тільки про себе, скиньте цих жидів з влади, дайте тих хто подбає про всю країну.
Виталий Бабенко
конечно, продлили!! ведь как детям доираться до школы??!! город от снега не расщищен, а еще и половодье грозит!!! из-за некомпетентности нашего руковдства учебные планы на смарку пойдут, будут догонят программу "голопом по европам"!! правы коммунисты, что нужно модернизировать ЖКХ, чтобы потом не приходилось каникулы продлевать!!!
Оленка Іванівна
А у інших містах не передбачається продовження карантину?
Катерина
Ураааа
Угуся
Як жахливо