Останній дзвоник у школах пролунає 24 травня

Міністерство освіти визначило порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2012/2013 навчальному році

Останній дзвоник у школах пролунає 24 травня

Відповідно до листа міністерства, у цьому році навчальні заняття в українських школах завершаться 24 травня. Цього ж дня буде проведено свято Останнього дзвоника.

Також міністерством визначено дати проведення державної підсумкової атестації (ДПА) у 2013 році.

У 4-х класах підсумкова атестація буде проведена з 13 до 21 травня із української мови та читання, математики.

Учні 9-х класів складатимуть шкільні іспити з 28 травня до 11 червня з п'яти навчальних предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

Державна підсумкова атестація випускників 11-х класів буде проведена у письмовій формі з трьох предметів. Випускні іспити одинадцятикласників відбудуться впродовж п’яти днів з 27 по 31 травня. Результати державної підсумкової атестації будуть враховуватися при визначенні середнього бала атестата.

У Міносвіти наголошують, що державна підсумкова атестація у 4-х, 9-х та 11-х класах має бути проведена за збірниками завдань, затвердженими наказом відомства від 25.01.2013 №55.

Також у міністерстві повідомили, що для проведення державної підсумкової атестації з української мови, відомство безкоштовно надасть школам збірники завдань, які видані ТОВ "Центр навчально-методичної літератури".

Інші збірники завдань ДПА-2013 будуть згодом опубліковані міністерством в електронній формі. У Міносвіти обіцяють, що учителі та учні зможуть скористатися електронними версіями всіх збірників завдань та білетів для державної підсумкової атестації не пізніше 1 квітня.

Традиційно від проходження ДПА з певних предметів будуть звільнені учні, які є учасниками міжнародних предметних олімпіад та турнірів, конкурсів, переможцями III та учасники IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Також випускникам шкіл, які мають міжнародні мовні сертифікати з німецької, французької, англійської та іспанської, зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація.

Документи про повну загальну середню освіту вручатимуться випускникам 1-2 червня 2013 року під час урочистих зборів. Конкретна дата проведення урочистостей у регіонах буде визначена місцевими органами влади.

Докладно про підсумкову атестацію учнів у 2013 році, зокрема переліки збірників завдань та форми проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х та 11-х класів читайте у розділі Матеріали ДПА 2013 року.

Освіта.ua
11.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Колобок
Тупость какаето у меня выпускной 31 мая, а на подготовку к ЗНО ваще 2 дня так как 3июня ЗНО по Химии
ганна коцан
гарно все
Александр
МОН и МС живет отдельной жизнью страна отдельной. О каких двух днях между экзамена мы говорим? У нас что правовое государство? Пора бы уже и привыкнуть к нашему "МЫНЫСТРУ ОСВЫТИ". Когда был птичий грип и дети реально 3 месяца не учились проблем с выпуском не было. Все сдали и поступили. ВОПРОС. ЧЕМУ И ГЛАВНОЕ ЗАЧЕМ МЫ УЧИМ ДЕТЕЙ В 11 КЛАССЕ?
Іван
Для Александр: МОН просто не знає,що ЄВРО -2012 вже закінчилось.
Коментувати
Виктория Сосницкая
У 11-классников запоминающееся окончание учебного года - экзамены 27,29,31 мая а 1 июня выпускной. А ведь положено, чтобы между экзаменами было не менее 2 дней. Или МОНом на всех положено...
Сергій
Для Виктория Сосницкая: До речі, у цьому ж листі МОНмолодьспорту говориться, що для учнів 9 класів при складанні розкладу ДПА потрібно дотримуватися Положення про ДПА відносно 2-3 днів підготовки до ДПА, а для 11-го класу уже як вийде, тобто практично через день. Це повний дурдом!!!
Коментувати
Дмитро
А як же 35 робочих тижнів... Мабуть у міністерстві так і ненавчились рахувати.
Александр
Приказ был о том, что в этом году 34 рабочие недели. Но реально их 33.
Коментувати
Слава
Уже не экспериментируют с экзаменами в 5-8 классах?Хорошая фотка , ракурс хорош :)