Столичні вчителі отримають жовтневі зарплати на початку тижня

Голова КМДА Олександр Попов запевнив, що учителі отримають заборговані зарплати впродовж 16-19 листопада, зазначивши, що затримка виникла через об’єктивні причини

Столичні вчителі отримають жовтневі зарплати на початку тижня

Під час зустрічі із керівниками столичних профспілок Олександр Попов повідомив, що необхідні кошти почали надходити на рахунки установ.

"Ми зараз запізнюємося з виплатою заробітної плати, яку повинні були заплатити 9-го листопада, загалом це – 140 мільйонів гривень. З 15 листопада ми повинні були почати виплати авансів згідно графіку. Однак, через об’єктивні обставини виникла затримка. Зараз на рахунки бюджетних установ столиці поступають кошти. Вже 16-19 листопада працівники отримають гроші. Я прошу вибачення за незручності і хочу запевнити, що ми входимо в нормальний графік і наступного тижня завершимо виплату авансу. Відтак, всі заборгованості буде погашено", – наголосив голова КМДА.

Як повідомлялося раніше, заборгованість із виплати заробітних плат планувалося ліквідувати до 16 листопада.

Освіта.ua
16.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто Вчителька
Столиці заплатять, а регіони хай голодні сидять?!
evgen
Як голодний вчитель може виховати патріотизм та відданість до рідної країни, гордитися нею, коли сплош і рядом брехня, приниження, простого народу, самі розграбили країну, а спирають все на сусідів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
вчитель
Для evgen: а кому треба ваш патріотизм? Треба, щоб за пляшку пива матір міг продати! І ця мета практично вже досягнена!
Коментувати
Оксана
Сначала пообещали выплатить всё 16 ноября, теперь уже до 19 ноября. А дальше - когда? Причём, 19 ноября обязаны выдать аванс (законный).
вики
какие технические причины,просто все деньги просрали на выборы и все