У Міносвіти хочуть почути думку батьків першокласників

Протягом жовтня Міністерство освіти проводить інтернет-опитування батьків першокласників, що має вивчити думку батьків першокласників про навчання їх дитини у 1 класі

У Міносвіти хочуть почути думку батьків першокласників

Опитування батьків відбувається шляхом заповнення анкети, яку вони можуть надіслати на e-mail міністерства. Батькам запропоновано відповісти на запитання щодо умов навчання дитини у першому класі, забезпечення підручниками, організації харчування, організації уроків фізичної культури та іноземної мови, безпеки перебування дитини у школі тощо.

Також батьки матимуть можливість надати міністерству пропозиції щодо поліпшення організації навчально-виховного процесу в перших класах.

Опитування проводиться до 23 жовтня. Узагальнені матеріали будуть підготовлені Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти.

Перелік питань та адресу для листування див. у наказі Міністерства освіти № 1073 "Про проведення інтернет-зборів батьків першокласників".

Освіта.ua
09.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Деркач
доречі де анкета?
Виталий Деркач
куди ще зменшувати навантаження! пропоную класифікувати дітей по профпридаткам шляхм тестового опитування при участі кваліфікованих психологів та дати змогу дітям навчатись граючись...тоді й час проходить і навантаження не відчуватимется. Визначити потрібно до чого дитина схильна!
Оксана
зменшити навантаження
Natalka
Перейшли до другого класу... На навчання адміністрації начхати... Аби лише батьки на нові забаганки грошики несли, а все, що стосується навчального процесу для директора байдуже...
Я
Для Natalka:поцікавтеся на що ідуть ваши кошти, якщо для покращення умов навчання (придбання проекторів, інтерактивних дошок, комп'ютерів), то мабуть не варто шкодувати цих грошей. Якщо держава не піклується про умови навчання дітей, то батьки можуть потурбуватися. Якщо ж у вас немає можливостей, або гроші ідуть в кишеню адміністрації, то знайдіть іншу школу.
Коментувати
Леся
Де проходить обговорення? Куди відсилати анкету? А наше міністерство освіти спершу б повчилось саме, мови рідної не знають а на наших дітях експеременти ставлять.
Ольга
Пожалійте дітей і вчителів,пане міністре!
johnnyk
Ссылки на сайт с анкетой нет. Кто знает где этот «Опрос родителей проходит»? Или это очередное создание видимости работы?
Illia
Прочитайте пожалуйста последний абзац, если вам не сложно
johnnyk
Не надо умничать. Если имеется ввиду скачивание doc- файла и его отправка на почту - это ерунда - точно показуха. Должно быть нормальное электронное анкетирование.
Для johnnyk
Вам дать номер телефона министерского департамента? Они вам быстро расскажут что это! При чем здесь администрация сайта?
Коментувати
ЛАРИСА
Таке враження що програму для першокласникiв затверджувала баба Параска,а не мiнiтерство освiти.Я геть не розумiю для чого в Украiнi мiнiстерство освiти,як що першокласник тепер розумнiший мiнiстра
Директор
Єдина пропозиція - Міністерство геть! Це який дебіл, яка така комісія підписували букварики для 1 класу з великою літерою И.?! Це які такі слова вивчаються на "И"? А математика, де на один урок, коли діти ще не читають 5 правил, та й ще яких? " Одне визначення трикутника або множини чого варті. На жаль, проклинати не можна. Але хочеться вірити, що ті, хто сьогодні знищують освіту, отримають своє..
ліля
таке враження що працівники міносвіти не мають дітей бо тільки хімії бракує до повного розкладу уроків. Діти не встигають все освоювати а вчителі тільки пропонують добровільно-примусове репетиторство