Міносвіти визначило найкращі рукописи нових підручників для 5-9 класів

Оголошено назви рукописів підручників для учнів 5-9 класів, які отримали найвищі бали у рейтингу оцінювання

Міносвіти визначило найкращі рукописи нових підручників для 5-9 класів

27 вересня 2012 року в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти проведено процедуру дешифрування комплектів конкурсних матеріалів та оприлюднення висновків конкурсної комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів ЗНЗ.

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, у присутності представників видавництв та авторів рукописів були оприлюднені шифри найкращих рукописів, що отримали за результатами експертиз найвищі рейтинги, проведено процедуру дешифрування – відкрито конверти з інформацією про авторів та видавництва.

До участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу було подано 130 комплектів конкурсних матеріалів із 45 назв підручників. Їх експертизу здійснювали предметні експертні комісії, установи Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України. Всього до експертизи було залучено понад 250 фахівців.

У Міносвіти зазначають, що на І етап Конкурсу не було подано комплекти конкурсних матеріалів (6 назв) з таких навчальних предметів: німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови; кримськотатарська мова для ЗНЗ з навчанням українською (російською) мовою; молдовська мова для ЗНЗ з навчанням українською мовою; словацька мова для ЗНЗ з навчанням українською мовою; кримськотатарська мова для ЗНЗ з навчанням кримськотатарською мовою; інтегрований курс «Література» (кримськотатарська та світова).

Процедуру здійснено на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 876 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Освіта.ua
28.09.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
О
Та ми ще від підручників для перших класів не оговталися - погортайте підручник з англійської мови : "... їх експертизу здійснювали предметні експертні комісії..."