Оцінки на уроках фізкультури не відмінено, - Міносвіти

Цього року оцінок з фізичної культури не отримуватимуть лише першокласники, учні всіх інших класів будуть оцінюватися

Оцінки на уроках фізкультури не відмінено, - Міносвіти

У Міністерстві освіти надали інформацію щодо оцінювання з фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах. Так за офіційною інформацією освітнього відомства відповідно до нової навчальної програми з фізичної культури для 1-4 класів відмінено оцінювання з цього предмета в початковій школі.

Оскільки з 2012/13 навчального року нова програма буде впроваджуватися з 1-го класу, цього року не отримуватимуть оцінок з фізичної культури лише першокласники. Учні всіх інших класів будуть оцінюватися.

Відповідно, наступного навчального року нова програма буде запроваджена вже в 1-му та 2-му класах, саме учні цих класів не отримуватимуть оцінок з фізичної культури.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, у понеділок перебуваючи у Дніпропетровську Дмитро Табачник заявив, що урок фізкультури має відбуватися без оцінювання.

"Вперше виконана норма закону: за новим стандартом буде 3 години фізкультури на тиждень. Оцінка з фізкультури у порівнянні зі здоров'ям дитини - це другорядне. Якщо дитина здорова, якщо вона годину-дві перебуває на свіжому повітрі, якщо вона рухається, - немає різниці, що їй ставити - 7, 8 чи 10. Зрозуміло, що ті, хто відвідує спортивні секції, автоматично отримуватимуть залік", - зазначив Табачник.

Освіта.ua
28.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
vfrcbv
неправда
Tata
Якщо відмінити оцінки, то як ми будемо говорити через років 25-30, про українців, як спортивну націю? Які місця буде займати збірна на Олімпійських іграх? На якій сходинці буде спорт в країні? Задумайтесь!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Саша
Для Tata: Це залежить від сомої особистості, а не від оцінки.
Коментувати
Светлана
Откуда сведения, что выполнена норма Закона о 3-х уроках??? Как было при Союзе, так и осталось 2! Одессу проверьте!
Maestro
Задалбали, отменяйте эти оценки, детей жалко! Пробеги 5 кругов на оценку!!! Уберите физ-ру!!!
Саша
Для Maestro: а ложку в тебе забрати.
Коментувати
Директор
Эти дебилы из министрества знают, что в школах нет спортзала, а там, где есть - он пустой. Без базы, без спортинвернтаря, без раздевалок и душа, кому на хрен нужны 3 урока физкультуры? Это будет бардак на уроках, потому что без мотивации ни ордин ребенок не станет слушаться учителя. Физкультурники атвоматически превращаются в пастухов стада, которое через пару месяцев сдуреет от безделья. В школе долджна быть оценка не норм ГТО, а старания на уроке. Есть форма, выполняешь в меру своих сил задания и т.п. - получи свои 10. Господи, это же элементарно! Как я устал от беспредела тупости руководства.
Саша
Для Директор: Треба виділяти гроші, а не думати про свій карман і своїх дітей
Коментувати
завуч
Так ставить оценки на уроках физкультуры во 2-11 классах или нет? Где официальный приказ? Нам сегодня на коллегии сказали, что во 2-4 классах не оценивается физ-ра, музыка,основы здоровья, рисование. Кому верить?
Leo
Оцінки з фізкультури потрібно відмінити у всіх класах , а замість них запровадити залік. Відвідував уроки - залік автоматом.
Кптфх
Для Leo: У нас и так половина школьников и 2 раза подтянутся не сможет, или пробежать 1 км.. а вы говорите отменить надо)
Коментувати
туся
пані Олю. врахуйте те що, у вас є вихідні ,А ВЧИТЕЛІ ФІЗКУЛЬТУРИ немають ні суботи ні неділі.(змагання)
ха
Для туся: які змагання ..про що ви говорите?) у меня учительница по физкультуре на выходных все время на дачу свою ездит...))и не только МОЯ)))
Коментувати
Олена
Інструктивно-методичні рекомендації до 2012/2013 "Акцентуємо увагу на тому, що навчальні досягнення учнів перших класів загальноосвітніх навчальних закладів з усіх навчальних предметів не оцінюються в балах, а підлягають словесному оцінюванню. Разом з тим, повідомляємо, що в наступному навчальному році навчальні досягнення учнів 1—4-х класів з предметів освітніх галузей «Здоров’я і фізична культура» («Основи здоров’я», «Фізична культура») та «Мистецтво» («Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Мистецтво») мають оцінюватись вербально."
Завуч
Для Олена: А зачем же написали эту статью про оценивание? "Оскільки з 2012/13 навчального року нова програма буде впроваджуватися з 1-го класу, цього року не отримуватимуть оцінок з фізичної культури лише першокласники. Учні всіх інших класів будуть оцінюватися."
Коментувати
Читатель2
А в першому класі оцінок немає.Про що ви пишете???
вчитель
Для Читатель2: А никого не смущает тот факт, что уже МНОГО ЛЕТ оценок в первом, а по решению педсовета,и во втором классе НЕ СТАВЯТ! Министерство этот факт проспало? Чудны дела твои, Господи!
Коментувати
PR
Вони і так нічого не роблять,а тепер, взагалі, до них ніяких претензій. А чому не відмінити оцінювання з математики, світової, з мови. Чому інші вчителі повинні пахати на результат. А фізкультурники байдикувати. В більшості шкіл немає спортобладнання. На чому проводити 3 години? Як мене задовбав ідіотизм Жебрівського і Табачника. Здоров*я в школі не отримати. Тільки батьки відповідають за здоров*я своєї дитини.
Читатель
Для PR: Ну ви звісно порівняли: Фізкультуру з Математикою та Мовою. Оцінки справді не потрібні!
читатель
Для PR.А ви скажіть який ви предмет викладаєте? Чому ви вважаєте що фіз рук не паше на результат.По фізкультурі більше результатів ніж по вашій математиці чи світовій.Ви слідкуйте за своїм предметом,а не за чужими бігаїте!
Ольга
Ну так ,шановний"читатель",саме з фізкультури проводять зрізи знань,виготовленя наочного матеріалу на кожен урок,тематичні папки,перевірка зошитів,словників,саме фізруки витрачають по 3-4 години на день для підготовки уроків!
Коментувати