Пройти медогляд до 1 вересня мають лише першокласники, – МОЗ

Щорічний обов'язковий медичний огляд до початку навчального року мають пройти лише діти, які йдуть у перший клас

Пройти медогляд до 1 вересня мають лише першокласники, – МОЗ

Про це на прес-конференції повідомила заступник директора департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров'я України Альона Терещенко.

"Якщо дитина станом на 1 вересня 2011 року не має довідки щодо результатів проходження обов'язкового медичного огляду, це не є підставою для того, щоб вона не відвідувала заклад освіти... Але це не поширюється на дітей 5-6 років, які йдуть у перший клас: вони повинні пройти щорічний профілактичний огляд перед школою", - сказала вона.

Решта школярів можуть зробити це протягом календарного року, повідомила Терещенко.

Альона Терещенко додала, що порядок проведення щорічних обов'язкових медичних оглядів дітей шкільного віку, затверджений спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України та Міністерством освіти і науки, передбачає, що вони проводяться один раз на рік у зручний для батьків школяра час, виключно у закладах охорони здоров'я, а не у школі, і тільки в присутності батьків.

Довідку про стан здоров'я дитини лікар також має заповнювати в присутності батьків і повідомляти їм про свої рекомендації.

За словами Терещенко, такий порядок проведення щорічних обов'язкових медоглядів школярів у Києві було запроваджено ще минулого року. Завдяки цьому вдалося уникнути соціального напруження і черг у поліклініках напередодні початку навчального року, тож тепер його поширено на всю країну.

Укринформ
17.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
volvh4
Им "брехать" как дышать. Уже 21 мая были розданы медицинские листы для всех учеников с твердым наказом :"К 1 сентября всем пройти врачей". В данных листках указан перечень врачей. И исходило это от министерства охраны здоровья. Или что, правая рука не знает, что делает левая? Обидно, что в какую область жизни государства не заглянешь - везде сплошное вранье и ложь.
fla
Непогано було б, щоб про це знали також працівники РУО, санстанції і прокуратури які прийдуть перевіряти школи. Група на фізкультуру визначається цією довідкою. Як бути, якщо її нема? Минулого року в Києві вимагалося зробити довідку до 1 жовтня, а не протягом року. Люблять сучасні чиновники ляпати язиком, не вивчивши питання і не думаючи про наслідки!!!
Натали
значит, сначала объявили чтобы все дети с 1 по 11 класс принесли справки 1 сентября в школу, а теперь говорят, что медосмотр можно пройти в течении учебного года!!! А вы видели что творится в нашей больнице, где работает всего лишь 1 педиатр? А учителей опять выставили дураками, т.к. все кл. руководители обзвонили родителей и указали на сроки прохождения медосмотра!!
Светлана
Хорошо, что сделали выводы из опыта прошлого года и не заставили всех школьников проходить профосмотр.
Імбіціал
Навіщо ці медогляди?Нічим зайнятися,як бігати по лікарнях.Надоїв цей дибілізм
Случайный прохожий
Для Імбіціал: А это, чтобы родители вспоминали иногда, что у них есть дети,чтобы не было проблем на физкультуре и т. д.
Людмила
Для Імбіціал:[/b Для путніх батьків, які цікавляться здоров*ям своїх дітей зовсім не дибілізм. Все правильно написано. Якщо батьки поруч, зацікавленя, то і медогляд як слід пройде, а якщо "Підпишіть, бо дитині в школу...", то і буде дибілізм.
Есения
ГРуппа по физре? К сожалению от этой "группы" получили мы в своей ПРСТИЖНОЙ школе еще сниженные оценки по физкультуре. Ребенок учится на 11 и 12 , а вот по физкультуре максимум может получать 9, при чем с таким же нормативыми как и основная группа!!!!!!! Так на кой черт нам это нужно! В школу ходить с этим вопросом бесполезно - ребенок, даже если и смог бы выполнить норматив - оценку занизят((( А о здоровье ребенка я знаю все! Пусть бы обходили те, кто с температурой, с диареей, с признаками отравления детей во время учебного года отправляет в школу
Коментувати