Для 5 класу надрукують підручники з математики й мови

Підручники з інших предметів будуть доступні в електронному вигляді на сайті МОН та ІМЗО

Для 5 класу надрукують підручники з математики й мови

Підручники для 5 класу з математики і української мови загальним накладом понад 1 млн 300 тисяч примірників будуть надруковані.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час включення в національному телемарафоні.

За його словами, відповідна домовленість про фінансування друку підручників вже досягнута з міжнародними партнерами МОН.

«На сьогодні команда міністерства разом з партнерами і донорами докладають максимум зусиль для пошуку коштів та інших джерел для фінансування виготовлення підручників. Нас дуже сильно підтримує Рада Європи, дитячий фонд ЮНІСЕФ, і вже є домовленість про друк підручників для 5 класу з математики і української мови загальним накладом понад 1 млн 300 тисяч примірників», – зазначив Шкарлет.

Також він поінформував, що інші підручники будуть доступні в електронному вигляді на сайті Міністерства та Інституту модернізації змісту освіти.

Окрім того, міністр розповів, що видавництва, які друкують підручники, планують перераховувати частину прибутку від друку в фонд United24.

«Будемо сподіватись, що таким чином нам вдасться зібрати й на інші підручники», – наголосив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
19.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина Яцик
Коли підручники потраплять у школи? Львівська обл.,м.Стрий. Друкувати чи купувати підручники батькам? Гроші виділені державою на друк підручників чи ні? Нічого не зрозуміло
Natalia
Я мама п’ятикласника, друкую на домашньому принтері підручник. Для кого працює міністерство? Що за свавілля? Програму розробили, а вчитись по чому? Значить, вчимося по старих підручниках і не морочте голову! І так, в умовах тривог, дитина йде в школу, я без роботи, маю купити зошити і одяг, а ви з зарплатами розводите руками!!!! То може інші люди прийдуть і включать мозок, як вчитися дітям????
007
Для Natalia: навіщо друкувати? Він що не може його на комп’ютері читати? Я своїй дитині свого часу планшет купила, куди закачувала всі підручники аби не таскати в портфелі
Natalia
Підручник не для того, щоб просто читати, а для того, щоб вчити матеріал. Планшет ми маємо, 2, але вчитися з планшету дітям небезпечно (і так постійно гаджети). ЦЕ ваш вибір, школа зобов’язана видати дітям підручники. 4 роки ми навчалися з чудовим проектом, тепер НУШ не має підручників, в чому винне міністерство. А потім дивуємося, чому 007 не ставить розділових знаків і пише з помилками
Коментувати
Юліанна
Після такої підготовки до навчального року, міністр освіти має подати у відставку, за пряме невиконання своїх обов’язків. Цілий рік готувались до НУШ!!!
unforgiven 2
Діти без підручників, то таке. Головне, що підвищили зарплати народних депутатів. Українська влада працює на рашитів!
Люда
Для unforgiven 2: Чітко підмічено! ???? Саме так, на жаль!
Коментувати
Коворкінг
В телеграмі Шкарлет щоденно пише про звитяжну роботу, міжнародні зустріччі… А для 400 тисяч пятикласників надрукувати 3 млн книг не змогли… Вся робота- суцільне Ла- Ла - Ла!!
Люда
Для Коворкінг:
Коментувати