Україна навчатиме своїх учнів на окупованих територіях

Українська держава навчатиме учнів, які перебувають в окупації або в зоні бойових дій

Україна навчатиме своїх учнів на окупованих територіях

Українська держава навчатиме школярів, які наразі перебувають на окупованих територіях або в зоні бойових дій.

Про це повідомив міністр освіти і науки, презентуючи моделі навчання в закладах загальної середньої освіти в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Зокрема, учнів, які перебувають на тимчасово захоплених територіях або в зоні бойових дій, у МОН планують навчати, застосовуючи дистанційну форму навчання або екстернат за дистанційною формою.

Окрім того, у відомстві вважають за можливе застосувати сімейну (домашню) форму навчання або екстернат для учнів, які тимчасово не можуть відвідувати українську школу.

Освіта.ua
18.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Підкажіть будь ласка , дитина закінчила 1 клас на окупованій території. Залишаємося також проживати на окупованій . Як продовжити навчання? Наша школа не працюватиме , якщо і буде, то не українська. Від керівників школи роз‘я нення немає. Як і де зареєструватися на навчання в українській школі 2 клас? Жодного пояснення від влади. Зверталася на електронні адреси та телефони підконтрольної території-відповіді не отрмимала.,
Галина
Для Людмила: у Вас же є інтернет. Зв’язуйтесь зі школами на неокупованій території для оформлення на дистанційне навчання
Коментувати
Ганна
Українська дистанційна школа (УДШ) набирає учнів 1-11 класів. Детальна інформація - на сайтах udsh.info, lms.udsh.info.
Рейяне
Добрий день!Ми знаходимося на окупованій території смт. Новоолексіївська у нас дві школи,ми вчилися у другій немає ніякої інформації куди звернутися,куди писати заяву. Директор наш звільнився,класний керівник теж ,немає з ними зв’язку. Будь ласка дайте конкретні дані куди звернутися.Дякую
Ганна
Можна перейти на навчання до Української дистанційної школи, мають завести нову особову справу (див. Правила прийому на сайті udsh.info).
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. Скажіть будь ласка куди можна написати заяву якщо директор школи сказав що нічого не знаю. Ми знаходимося на ТОТ (Сватівська громада Свистунівський ліцей).
989
Для Вікторія: що саме, і який саме директор нічого не знає? Ви звернулись із заявою в школу, яка знаходиться на неокупованій території аби Вашу дитину зарахували до їх школи?
Коментувати
Батько
Генічеська громада, Херсонщина. Від держави дій відносно навчання цього року нуль! Жодних роз’яснень. Бать вимушено вітдали діточок до окупованих шкіл. Ще раз, станом на 19.08, жодних роз’яснень, повна тиша.
Геля
Для Батько: які вам ще роз’яснення треба? Вам пропонують сімейну освіту або ж дистанційне навчання, як при ковіді було. Підніміть свою ду.. у та напишіть заяву про перевід дитини на бажану форму освіти. Я впевнена , що ваш заклад освіти евакуювався, та працюватиме дистанційно ( не плутайте з приміщеннями школи). А найкраще, що ви можете зробити для своєї дитини, то вивезти її з окупації. Саме батьки відповідальні за своїх дітей, в окупації мені здається трохи проблематично говорити про ці речі.
Марія
Проблема окупованих територій, і зокрема Генічеської громади в тому, що там абсолютна більшість вчителів погодилась співпрацювати з окупантами. І директори також. Тому батькам писати своїм вчителям було б дивно. Це тільки у новостворений український відділ освіти Генічеської ОТГ
Коментувати