Учителі з ТОТ не зобов’язані працювати на рашистів, – міністр

Україна забезпечила педагогам можливість викладати в онлайн-форматі за українськими стандартами

Учителі з ТОТ не зобов’язані працювати на рашистів, – міністр

Українські вчителі не зобов'язані йти на роботу до російських окупантів та переходити на їхні стандарти викладання на тимчасово окупованих територіях.

На цьому наголосив міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону.

За його словами, Україна забезпечила педагогам можливість викладати в онлайн-форматі за українськими стандартами.

«Ми майже завершили навчальний рік, тим більше, що ми дали можливість завершити його онлайн, в онлайн-режимі. Викладачі не зобов’язані йти на роботу до рашистів, не зобов’язані ні в якому разі переходити на їхні стандарти, адже сьогодні Україна забезпечила всі можливості в онлайн -форматі, поки що в онлайн-форматі, викладати за українськими стандартами», – зазначив Сергій Шкарлет.

Зокрема, за словами міністра, для онлайн-навчання працює платформа «Всеукраїнська школа онлайн», електронний щоденник, електронний класний журнал тощо.

Також посадовець зауважив, що в ситуації з роботою педагогів на тимчасово окупованих територіях існують два ключові моменти.

«Перше зло – це дійсно викладання на мові окупанта. Але ще більше зло – це викладання за російськими наративами, за російськими стандартами, де все пронизано «меншовартістю» нашої держави. Чого жоден з наших освітян, я пишаюся цим, не допустив і ні в якому разі не пішов на співпрацю з окупантом», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
01.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Чому в одному педагогічному університеті Києва предмет педагогіка викладають російською, завдання студентам задають російською, а вони мають відповіді надавати українською??? А педагогіка- це основа освіти. Ви чіпляєтеся до вчителів з ТОТ, а самі під носом порядку не наведете.
Вчитель
А підтримувати і оплачувати їм держава повинна?Чи кинули і розказуємо,що мають,а що ні.У нас на неокупованих територіях можновладці не виконують своїх функцій,питання з відпустками не вирішене,точніше вирішене не на користь вчителів,але розказати хто,що має це святе.