Діти з України у Європі мають відвідувати школи, – єврокомісар

Учні з України, що перебувають у Європі, мають обов’язково відвідувати місцеві школи

Діти з України у Європі мають відвідувати школи, – єврокомісар

Українці, які виїхали до Європи, мають визначитись з навчанням дітей: діти мають навчатись у місцевих школах або повертатись в Україну.

На цьому в інтерв’ю «Європейській правді» наголосила єврокомісар з внутрішніх справ Ілва Йоганссон.

За її словами, діти обов’язково мають ходити до школи.

«Ті українці, хто вирішить лишатися в країні ЄС, повинні вступити до школи у цій країні. Так, це виклик у деяких країнах. У деяких місцевостях буде дуже багато нових учнів. Так, це виклик, але над ним працюють. Та й навесні пів мільйона українських дітей вже ходили у школи в ЄС. Або ж є інший варіант – вам треба повертатися додому в Україну і йти до школи в Україні», – зазначила Ілва Йоганссон.

Також єврокомісар підкреслила, що батькам час визначитись.

«Зараз ми бачимо, що є люди, які у невизначеності, чекають, що буде далі. Улітку ще можливо чекати і вирішувати. Але коли шкільний рік розпочнеться – дітям треба буде йти до школи», – прокоментувала ситуацію Ілва Йоганссон.

Освіта.ua
05.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Слава
Краще б Уряд домовився про надання можливості вимушеним переселенцям в Європі відвідувати заняття в Українських школах дистанційно.
Ірина
А в Болгарії ніхто нікуди може не ходити. І в Греції. Це точно. Така ситуація: там , де платять гроші, щось дають, то й починають вимагати і диктувати свої правила
антибот
Сім’ї, чиї діти вже пішли там до школи, скоріше за все, вже ніколи не повернуться((( І це лише один з аспектів непоправної демографічної кризи, від якої Україна після перемоги ніколи не відновиться...
Олег Сергійович
Це вам не бардак український, залишила дитину вдома, бо йому лінь йти в школу. А саме головне ніякої відповідальності для батьків.