Міністр освіти: учні шкіл повертаються в Україну

В Україні спостерігається тенденція щодо повернення з-за кордону учнів загальноосвітніх шкіл

Міністр освіти: учні шкіл повертаються в Україну

В Україні спостерігається тенденція щодо повернення з-за кордону учнів загальноосвітніх шкіл.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

За його словами, протягом літа вже повернулось 30 тисяч школярів.

«За кордоном сьогодні перебуває 641 тисяча учнів. А на початку травня було 671 тисяча, тобто 30 тисяч дітей вже повернулись», – зазначив Шкарлет.

Також він наголосив, що всі діти зможуть реалізувати право на освіту.

«Жодна дитина не залишиться поза освітнім процесом», – запевнив міністр.

Освіта.ua
03.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сара
Це 5% і ці діти можливо просто приїхали побачити тата і поіхали назад Побачимо скільки ще зараз виїде подивившись на цю освіту яка в нас лишилась
Ольга
А хто дітей навчати буде?? У нас в Україні вчителів не вистачає, всіх мобілізували, а інші виїхали з-за кордон та не повернулися! Може міністри самі почнуть читати уроки ???!! Через три дні в школу, а вчителів як не було так і немає!!!
просто вчитель
Для Ольга: Вчителів не вистачає, зате занадто багато освітянських трутнів. От хай вони показують на практиці свою значимість, доводять.що вони таки справжні кандидати педагогічних наук, а кабінетні методисти випробовують свої методики на практиці.
Коментувати
Любов
Задовбали. Скільки можна говорити, що в умовах війнат повинно бути лише дистанційне навчання.
гість
Повертаються,ті, хто сидів на халяву за кордоном, а працювати не хоче. Виплати біженцям скорочуються. Офлайн навчання тут ні до чого. Не видавайте бажвне за дійсне.
Лідія
Вчителі абсолютно проти навчання в приміщенні школи! Бо то буде не навчання, а суцільна біганина і сидіння в умовних бомбосховищах. Уявіть: маємо урок. 15 хвилин ведемо. Далі ховаємось га годину -дві. Далі теоретично мав би бути наступний урок чи цей же? Якщо перерваний , то до чкої години триватиме робочий день і дітей , і вчителів? Якщо наступний за розкладом, то що робити з неподаним матеріалом? Лишати як є і ніби провів ? Чи ущільнити? Чи писати на платформі дистанційного навчання? Якщо дублювати на платформі, то коли це вчитель має робити: у вільний час, чи під час сидіння у сховищі? Тобто у нас пропадатиме половина уроків щодня! Який толк? І не говоріть, що в сховищі можна продовжувати урок! Всі класи і вчителі вкупі:шум, гам, страх і т.д. В результаті: 0 знань, 0 уроків. Тільки нерви
гість
Для Лідія: можна уявити цей дурдом з вересня... було б смішно, якби не було сумно і лячно.... на кого працює МОН .?
Коментувати
Ддд
І зібрати батьківські збори, на яких начебто ознайомити батьків з умовами у підвалі. А насправді промити батькам мізки і "переконати", щоб якомога більше дітей прийшли до школи, тому що дистанційка якщо і буде, то така, що діти мають самостійно опрацьовувати весь шкільний матеріал.
Світлана
Для Ддд: так,нам те саме втирали,а ще зо будуть труднощі з переходом з онлайн навчання на очне,таке відчуття,що директору школи доплачують
Коментувати