Школи проведуть Всеукраїнський урок медіаграмотності

Урок покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення

Школи проведуть Всеукраїнський урок медіаграмотності

18 лютого в усіх українських школах має відбутися Всеукраїнський урок з медіаграмотності.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Захід буде проведений у рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського з консолідації українського суспільства.

Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями школярі проговорять способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянуть процеси створення новин.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку.

Школам буде запропоновано скористатися навчальними матеріалами з медіаграмотності на онлайн-платформі національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» – filter.mkip.gov.ua.

Також з нагоди проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності 17 лютого відбудеться прес-конференція, під час якої буде анонсований Всеукраїнський урок з медіаграмотності та обговорено сучасний стан медіаграмотності серед школярів.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться державному рівні вперше. Його організовує Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки.

Освіта.ua
16.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Всі ці проекти: "Вивчай та розрізняй...", Академія української преси, "Фільтр" варті та працюють, поки на них виділяють кошти платники податків США, Великобританії та ЄС. Вони всім держслужбовцям потрібні, оскільки в їх рамках можна класно помандрувати у відрядження, пожити в класних готелях, освоїти грантові гроші. Як тільки фінансування припиниться, жодних внутрішніх мотивацій для подальшого розвитку теж не буде. Цього року проведуть, на наступний - все забудуть.
Rubin
Для Сергій: Оці всі проєкти джерело наживи і збагачення. Одна показуха та популізм! Вони впроваджують коштом і силами педагогів.
Коментувати
Олена Царюк
filter.mkip.gov.ua. НЕ ПРАЦЮЄ СТАНОМ НА 17.02. УРОК ЯК ПРОВОДИТИ,ЯКЩО НАВІТЬ НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ? Service Unavailable The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
патріот в душі
А в очільника МОН не хватає мужності сказати,що освітній процес це не сцена де можна експромтом?!!!! А потім результати ЗНО!!! Перестали вболівати за якість знань в країні!!! А говорять про патріотизм! Якби були патріотами то вболівали б і за освіту в тому числі!!! ГАНЬБА ШКАРЛЕТУ!!!!
Митро Ясен
Для патріот в душі: Скажу зразу, що міністр вирішує кардинальні для освітньої громади лише зрідка. І про Шкарлета не чув раніше нічого. І не дуже сподіваюся, що важливі речі зрушаться. Проте в коментарях це одна з ключових тем: за чи проти Шкарлета. Отак ми влаштовані: плазувати перед начальством навіть тоді, коли воно цього не потребує чи й не баче. Або, навпаки, ненавидіти його в безіменних коментарях чи в особистих розмовах з конкурентами цього начальства. Оцей патріот в душі пише великими літерами ганебні слова для міністра. Сам же, швидше за все, все життя проробив у школі, не баче власних результатів, бо їх немає, і ганить міністра. Невже вірить, що міністр видасть наказ, щоб учні добре вчилися? Невже для того, щоб у твоєму місті чи селі навчити учнів математики чи доброму правопису тобі потрібен міністр?
Коментувати
Зепіащик
Черговий день єдності президента з піаром. Нравіца не нравіца дивись по всіх каналах.
Местный
Новую дату очередного "вторжения" будут объявлять что ли?
Данила-мастер
Для Местный: Такие как ты смеялись даже после Крыма, когда Илларионов написал о ближайших планах РФ захватить Донбасс Теперь снова зубоскалишь? Типа местный и всё знаешь
Галина Нечерда
З Местным все зрозуміло, бо вже вихваляє ворожий наступ - бачте, мовляв, є користь, бо потікали олігархи. Для прикриття нелюд лапки намалював у дописі
Дракоша
Для Галина Нечерда: почему же " нелюд"? А может нелюди это те,кто развязал войну на Донбассе? Или те,кто распространяет фейки и оболванивает народ,а сами жируют на народной нищете?
Коментувати
Елена
8 лет оболванивания) Выключить нахрен украинский телевизор - и не будешь оболваненым! Это единственный выход! Фейкомёты учат распознавать фейки, умора!)))
хахол
Для Елена: Ага, і ввімкни москальські анали, там тобі правду-матку будуть рощповідати
Правда
Для хахол: вас уже не спасти, только лоботомия)
Вася
Для Елена: Що роблять москалі на українському ресурсі?
Коментувати