Мінцифри запустило тест на цифрову грамотність

Тест Цифрограм допоможе виявити рівень цифрової грамотності українських громадян 

Мінцифри запустило тест на цифрову грамотність

В Україні на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта запустили національний тест Цифрограм. Тест допоможе визначити рівень цифрової грамотності громадян і зорієнтує, які компетенції варто посилити.

За інформацією розробників, завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян.

Тестування передбачає перевірку базових знань та навичок у 6 сферах: основи комп’ютерної грамотності; інформаційна та медіаграмотність і вміння працювати з даними; створення цифрового контенту; комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві; безпека у цифровому середовищі; вирішення технічних проблем та навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.

Тест складається з 90 запитань, а орієнтовна тривалість його проходження складатиме 30-40 хвилин.

Перед складанням тесту необхідно авторизуватися на платформі. 

Після складання тесту кожен учасник зможе отримати електронний сертифікат, що засвідчуватиме загальний рівень цифрової грамотності.

ПРОЙТИ ТЕСТ

Освіта.ua
04.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влада
Я прошла легко ,как скушать пирожденое, просто жмешь все время на 4 и вуаля вот сертификат... https://eapi.pcloud.com/getpubthumb?code=XZnV77ZMP5ySEDOO2fNsqXRbmt3DYhvB767&linkpassword=undefined&size=510x702&crop=0&type=auto Кстати дизайн тако себя я бы сделала красивее