Львів і Тернопіль переходять на дистанційне навчання

Влада Львова і Тернополя ухвалює рішення про перехід шкіл на дистанційну форму навчання

Львів і Тернопіль переходять на дистанційне навчання

Місцеві органи влади Львова і Тернополя ухвалюють рішення про перехід шкіл на дистанційну форму навчання через стрімке збільшення випадків захворюваності на COVID-19 серед дітей. Також рішення про впровадження дистанційного навчання ухвалено у Львівській області.

Зокрема, за інформацією сайту Твоє місто, штаб із протидії COVID-19 у Львові рекомендує перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класи з 24 січня.

За словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, міська влада пропонуватиме комісії ТЕБ і НС перехід на дистанційне навчання на два тижні.

«Також пропонуємо перевести на дистанційку секції, гуртки, мистецькі школи. Крім того, ми звернемося до організаторів масштабних подій у Львові, щоб вони за можливості перенесли свої заходи», – повідомив Андрій Москаленко.

Окрім того, Львівська обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні вже ухвалила рішення про необхідність переходу на дистанційне навчання учнів 5-11 класів. Розпочати онлайн-навчання школи області мають з понеділка, 24 січня.

Коментуючи зазначене рішення, заступник голови ЛОДА Віталій Загайний зазначив, що наразі спостерігається збільшення частки дитячого контингенту, які піддаються захворюванню більше, аніж це було раніше.

«Тому ми запропонували зараз утриматися від офлайн-навчання і поки проводити навчання у режимі онлайн. Так само ми звертаємося і до вищих навчальних закладів, хоча там наразі переважно канікулярний період, і закликаємо розпочати навчальний період з онлайн-навчання», – наголосив Загайний.

У Тернополі за інформацією сайту Файне місто школярі переходять на дистанційну форму навчання. За інформацією Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, дистанційна форма освіти через збільшення хворих на COVID-19 поки що буде застосована для учнів 5-11 класів. 

«Ситуація змінюється щогодини. Станом на 13:40 годину 20 січня на дистанційне навчання перейшли 35 класів з 16-ти шкіл Тернополя», – зазначили у відомстві. 

Станом на 19 січня на коронавірус у Тернополі захворіли 38 школярів та 48 працівників загальноосвітніх закладів.

Як відомо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Україні розпочався спалах СOVID-19. Епіцентром спалаху є західні регіони країни.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, коментуючи зростання кількості нових випадків захворювання.

Раніше стало відомо, що школи Чернівецької області школи будуть переведені на дистанційне навчання вже з 21 січня.

Освіта.ua
20.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
SAYA
Адвокат толково пояснює про зеленю плісняву зе кабміну та покручі в суді https://www.youtube.com/watch?v=XkyOYPu83EU
а учителей поотстраняли
теперь что? А как станут поступать с теми, кто уволился? То есть - руководили-руководили, а вернулись к прошлогоднему варианту действий. Наруководили, называется. ДАльше некуда. Руководить. Может быть других руководителей назначить? Чтобы не так явно прокалывались!
Деня
Статистика не репрезентативна. Где грипп? И кто же "скачет" показатели, неужели снова рабоактивисты и гомики зарабатывают у По по пояс?
Олекса Позняк
Для Деня: Для а учителей поотстраняли: омікрон витіснив грип, про це давно вже інфекціоністи казали
Твой батя
Для Олекса: Мошенник или преступник в халате всё равно мошенник или преступник. Не стоит верить всем подряд. Bы точно понимаете, что такое семейство коронавирусов? А что с послевоенного времени все учёные мира не смогли уничтожить даже обычные ОРВИ? А что прививки от одних штаммов вызывает осложнения при инфицировании другими? И про естественный иммунитет и мутации не слышали? А про "маски от вируса" и 2% смертность "кавидла" как у обычного гриппа вообще мемы среди не только среди врачей. Если не знаешь - ищи в первоисточнике и сравнивай, потому что это ТВОЯ жизнь.
Коментувати
Олекса Позняк
переводьте і Київ ідіоти, гляньте як скаче показник!
не "українець"
Для Олекса Позняк: А хто, що і як рахує? Я тобі напишу 9 в секунду і що? Заспокойся, не будь скакуча істеричка, бо ізолюють фізично.
Нужно немного затянуть пояса
Для Олекса Позняк: хто не скаче той москаль йопта
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
Для не "українець": Рахують нормально. таке зараз в усіх країнах робиться.У де Білів так -як мало захворілих то рахують нормально. Як багато - неправильно. Бо придурки або вороги зза поребрика. Причому на жаль від омікрона вакцина не захищає. У мойого друга в Ізраїлі після 3 вакцинації дуже важко хворіє дитина
Коментувати