Цього року до шкіл прийдуть 3 тисячі молодих вчителів

В 2021/22 навчальному році у школах розпочнуть роботу близько 3 тисяч молодих вчителів

Цього року до шкіл прийдуть 3 тисячі молодих вчителів

Цьогоріч до освітянської спільноти приєднається близько 3 тисяч молодих вчителів, які розпочнуть свою роботу у 2021/22 навчальному році.

Про це сказав міністр освіти Сергій Шкарлет під час виступу на Всеукраїнському серпневому форумі.

За словами міністра, покращення освіти та забезпечення її якості є першочерговими завданнями Міністерства освіти і науки.

Також Сергій Шкарлет наголосив на важливості підтримки вчительської спільноти.

Освіта.ua
19.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероніка
В мене ситуація, коли навпаки хочу працювати в школі, і маючи диплом історика, мушу працювати вихователем ГПД, асистентом вчителя в інклюзивному класі... І якраз відсутність перспективи працювати за спеціальністю, наштовхує на думку реалізовувати себе за межами школи... І так вже 9 рік.
Тетяна
Працюю 4 роки, зі мною на увесь район прийшло 18 молодих вчителів. Половина втікла протягом року інші на 2 рік. Нас залишилось 2.
Наталя
Для Тетяна: Вірю!
Анна Алексеевна
Для Тетяна: Не верю! В этом году 4 ушло, а пришло 0 и не планируется.
Людмила
Така ситуація, напевно, скрізь: приходять на роботу молоді (3-5курс), працюють поки навчаються. А потім звільняються. Цікаво: де на 10 вакантних місць 27 претендентів? У школах катастрофісно не вистачає вчителів. І якщо 70 тисяч пенсіонерів звільняється, то чим допоможуть ці 3 тисячі?
Коментувати
Тетяна
Працюю 4 роки, зі мною на увесь район прийшло 18 молодих вчителів. Половина половина втікла протягом інші на 2 рік. Нас залишилось 2.
Сергей Лимонов
Якого хрєна молодь преться в цю клоаку "освіта"! Не збагну просто! Хіба що настільки вже пропащі і не конкурентноспроможні-що школа єдиний варіант?
Катерина
Молодість - це головний критерій якості освіти? Удоскональте програми. Звільніть їх від перевантаження, непотребу в житті. Не робіть підручники комерційним промислом. Дайте сучасну освіту молодому педагогу. Забезпечте його інструментарієм проведення уроку. Почніть з себе.
Анна
Молоді приходять кожного року. І наступного вже йдуть. Дехто навіть року з такою «оплатою» праці не витримує. То краще порахуйте, скільки з них на наступний рік залишаться. P.S. Шостий рік вже не в школі) Заява про звільнення - мабуть, найрозумніший вчинок в моєму житті. Працюю на приватну фірму, де зарплатня в чотири рази вища, а навантаження вполовину менше.
БОЙ
Для Анна: Тебе хоть удалось устроиться на работу, а в моём городе 4 школы в котором работают пенсионеры, которые не собираются уходить.
Коментувати
Світлана
Дай Боже, щоб так було...Але чомусь не дуже в це хочеться вірити...Та ще й залежить на яку спеціальність...Навряд чи вчителі інформатики, фізики, математики цього захочуть.В нас днями молода перспективна вчителька англійської мови "втекла" в комп’ютерну фірму і казала, що зарплату на початок дають вдвічі більшу, ніж в школі. Так що це хіба себе тішити і надіятись, а реально.... .
Марія
Цікаво, хоча б чоловік 200 на кінець року залишиться. У нас минулого року прийщли дві гарні молоді вчительки. Одну кинули на перший нушівський клас з 30 учнями, протрималася першу чверть, викликали вчительку пенсіонерку, з якою контракт не продовжили через цю дівчину, довела учнів до кінця року. Друга вчителька до кінця року протрималася, сказала, що робота як у пеклі, зарплата технічки, дитина плакала, розповідаючи про свою зарплату. Влаштувалася на Нову пошту, задоволена
Таня
А куди подіти тих вчителів, які залишилися без роботи після закриття шкіл і пропрацювали більше 10 років?
Інна
Нічого. Ми теж колись були молодими, і теж відсіювалися пед.кадри,але ж і багато залишилось. Ми ж то в школі, дивись і з них частина залишиться.
Маргарита
Для Інна: Залишилась та частина, якій нікуди було йти, бо крім бути вчителем-терпилою, більше нічого не вміють? Бо ті, що відсіялися, пішли на більш оплачувані роботи і зараз щасливі, що не працюють у пеклі. То чим тут вам пишатися? Що ви залишились цапом-відбувайлом для всіх - учнів, батьків, адміністрації, чиновників освіти всіх рівнів, що до вас від усіх ставлення гірше, ніж до обслуги?
Еуропейський вчитель
Ну як чим пишатись - ось прийде 1 вересня, і вам розкажуть про "Вчитель намбер ван". Про те, як важливо цінувати працю педагога, його освітню траєкторію і бла бла бла бла. Другого вересня про це всі забудуть. все таки ритуал дотримується. І вперед до вершин іноваційного навчання зі злиденною зарплатою і всіма "перевагами" шкільног життя, який забезпечує педагогу правова, демократична, еуропейська, соціальна, світська і скотська держава.
БОЙ
для Марго: А кто твоих золотых деточек будет воспитывать? Если все будут таким как ты, и бежать искать "кращої долі" , то в школах будут преподавать одни роботы. Самой надо иметь уважение к людям этой профессии, а не поливать крепких орешков чем попало.
Коментувати
Старий Вчитель
Що забули молоді педагоги у теперішній школі? 1. Зарплата на рівні прибиральниці. 2.Щорічні курси+ атестація, олімпіади, відкриті уроки, наради, педради і всяка позакласна єресь. 3.Щорічні вакцинації, медогляди за власний кошт. 4 Відсутність особистого життя (самопідготовка, заробітчанство на рипетиторстві, школа молодого вчителя після уроків і тд..) 5.Відсутність мотивації від всього цього після нервових зривів і бесід в кабінеті адміністрації. 6.Зневагу від батьків(або підлабузництво) та громадкості до профісії Вчителя. Це шукає молодий вчитель у школі? Чи чергову обіцянку від влади?
Вчитель
Це кількість випускників педВУЗів? Цікаво, скільки з них затримається у школі до кінця навчального року?
Учитель
Для Вчитель: Випускників? Хаха, наврядчи. Зараз же хто завгодно може вчителем бути. Може когось відрахували, так він в школу поперся, все одно працювати нікому, точно візьмуть.
Коментувати