Результати аудитів шкіл показали позитивні тенденції

У Державній службі якості освіти виділяють позитивні тенденції у діяльності шкіл

Результати аудитів шкіл показали позитивні тенденції

Результати проведених інституційних аудитів у 2020 та 2021 роках показали позитивні тенденції у діяльності закладів освіти.

Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука» сказав голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

За його словами, результати аудитів свідчать про позитивні тенденції у діяльності шкіл щодо створення антибулінгових програм, безпечного освітнього простору, організації харчування у школі та в роботі вчителів, зокрема формування в учнів ключових компетентностей і наскрізних умінь, реалізація педагогіки партнерства.

Голова Державної служби також зазначив, що освітнє середовище закладу освіти оцінюється в розрізі таких складових як забезпечення безпечних й комфортних умов навчання і праці, створення середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, формування інклюзивного, розвивального, мотивуючого до навчання освітнього простору.

Освіта.ua
02.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
небайдужий
ВСЕ!!! Освіті в Україні кінець.Служба НЕЯКОСТІ рулить.Хватить лозунгів прийміться за роботу. КЕРІВНИКИ ШКІЛ- КНЯЗЬКИ, РАЗОМ З РОДИЧАМИ заробляють гроші, якість освіти для них нецікава. Корупція процвітає. А ви форуми проводите ... СОРОМ!!!
Правда
У зовнішньому шкільному туалеті протікає дах, немає перегородок, крива підлога і отвори такі, що маленікі діти бояться на них сідати і справляють нужду посеред туалету. У внутрішніх туалетах немає подачі води до змивних бачків, не працює каналізація, а для змиву сечі користуються водою з пластикових 6-літрових пляшок з-під води, в яких вже давно повідривались ручки. Директор пенсійного віку і ледь «опанував» смартфон. За комп‘ютером працювати не вміє зовсім. Але школа пройшла інституційний аудит і за результатами ПОКАЗАЛА ПОЗИТИВНІ ТЕНДЕНЦІЇ. Який сенс в таких аудитах?!
Тарас
Для Правда: сумно...
Коментувати
Тарас
Де вручили товщий конверт і більшу торбу там і вища компетенція. Підвищувати рівень освіти слід не збільшенням коштів на високооплачуваних перевіряльщиків а зменшуванням наповнюваності класів та підвищенням зарплати учителя. Бо вимагають як з фіннів а платять як циганам під церквою. Вчитель який не може достойно утримувати себе і сім’ю, вимушений ще підробляти нефективний.
небайдужий
Для Тарас: Нажаль їм цього не зрозуміти. Вони живуть в своєму світі.
Тарас
Для небайдужий: правда Ваша
Коментувати