МОН: рішення про випускний вечір ухвалює директор

Рішення про випускні мають ухвалювати керівники закладів освіти відповідно до своїх повноважень

МОН: рішення про випускний вечір ухвалює директор

Рішення про проведення випускних вечорів у школах мають ухвалювати керівники закладів освіти відповідно до своїх повноважень.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки у відповідь на запит Укрінформу.

Водночас у Міносвіти зазначають, що на період дії карантину всім закладам освіти запропоновано утриматися від проведення будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів тощо.

Також закладам освіти рекомендовано вжити невідкладних заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу.

«З огляду на зазначене, рішення про проведення випускних вечорів, відповідно до повноважень, приймають керівники закладів освіти», - йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
28.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Іванович
Для директор.Поважайте себе,не люблю хвастунів,нехай вас і вашу роботу оцінять батьки.Сліпі виконавці вказівок влади були в і 1937 .Свято ви просто не бажаєте проводити,з дотриманням санітарних вимог,бо так простіше,а прикриваєтесь "високими гаслами"і дітьми.А правда така,діти коли навчаються очно,спілкуються між собою,а свято чомусь проводити немає бажання.
директор
Шановні! Норми чи не норми. Я людина і я поважаю свою країну. Сказали не має бути скупчень. В мене не буде скупчень. І це не одна я. Таких як я директорів дуже багато. Ми працюємо не за гарне слово у ЗМІ. А тому що намагаємося бути "на своєму місці". Як директор не самої малої Чернівецької школи в мене на голові багато проблем. Але здоров’я вихованців та педагогів це навіть не проблема, а основний напрямок роботи. Коли пройшов пік кризи, можна багато критикувати дистанційну освіту. Але ми були одні з тих котрі зуміли ефективно побудувати систему дистанційного навчання та навіть організовували виховні онлайн заходи. І не на словах, а на практиці. Доказ тому сотні скриншотів. У нас справді проводилися онлайн лінійки у вигляді прямих Ютуб включень. У нас Ефективно відбувалася підготовка до ЗНО, а також ДПА - поки його не відмінили. Для міністра якість знань під час карантину упала на 8%. У нашій школі, дякуючи роботі педагогів, вона і не думала падати. Бажаю так працювати усім.
Батьки з Чернівців
Є заборона МОН. Була заборона ДОН. Але навіть це не зупинило деяких директорів. Останній дзвоник проходив без масок, дистанціювання і дотримання необхідних вимог. Через дощ та штормове попередження свята проводилися у приміщеннях їдальнь, актових залах та спортивних залах. Масовки налічували від 100 до 500, а часом і більше учасників. І без жодних провітрень та наявності кондиціонерів. Запитання до влади. Чому дозволяли проводити останній дзвінок? Ви ще не знайте які у нас директори? Хіба ви не розумійте усієї відповідальності? Тим більше, що учні прививки не отримували. Нас не болить серце за нас. Бо наш директор на своєму місці. Але більшість зробила як зробила. Чому не можна було зробити як у нас. О 7.30 організувати коротку лінійку прощання з випускниками. О 10.00 Початкові класи. О 12.00 середні класи. Всі заходи проходили у великому коридорі де є 100% провітреня. Батьків узагалі на поріг школи не пускали. Час заходу до 45 хв. А не 3 години, як у деяких. Хто тепер влада?
Сталін
Для Батьки з Чернівців: Фашисти. Або терористи смертники. Може захворюваність і не велика. Але хто їм дав право наражати учнів на небезпеку?
Коментувати