Школи проведуть національний урок з безпеки дорожнього руху

В українських школах відбудеться проведення єдиного уроку з безпеки дорожнього руху

Школи проведуть національний урок з безпеки дорожнього руху

21 травня в українських школах відбудеться проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху.

Захід буде проведений у рамках всесвітнього Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що відбудеться за ініціативою ООН з 17 до 23 травня 2021 року.

Цього року Національний урок з безпеки дорожнього руху буде присвячений темі «Безпечна дорога додому».

Планується, що урок буде проведений в усіх школах України.

Основною метою тижня безпеки дорожнього руху цього року стане запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі.

«Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо», – зазначають організатори заходу.

Для підготовки Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху вчителі можуть скористатися навчальним посібником, що розроблений Мiжнародним благодiйним фондом «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод».

План заходів Тижня безпеки дорожнього руху

Заходи будуть реалізовані у межах національного проєкту «Безпечна країна» у співпраці з МОН, Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод» та іншими органами виконавчої влади.

Освіта.ua
13.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор
Школи скоро взагалі перестануть проводити звичні уроки- бо за конкурсами, турнірами, фестивалями, оглядами і іншими дурницями, часу на нормальну роботу просто немає. Дайте дітям нормально вчитися, а педагогам працювати!!!. Людоньки, схаменіться!!!
Володимир
Школам треба послати національний урок з безпеки дорожнього руху в чорну діру Галактики
гость
Так ведь в этот день дети пишут ЗНО и занятия в школах не проводятся, а перенеслись на другой день в субботу. Каким образом проведем урок?))
Куку
А що там про свободу творчості вчителя? Якщо постійно урок того, урок сього. Ви самі собі суперечите.