Учні 9-х класів продовжать навчання у своїй школі

Учні, які завершують базову середню освіту, зможуть продовжити навчання у своїй школі

Учні 9-х класів продовжать навчання у своїй школі

Учні дев'ятих класів, які цього року завершують здобуття базової середньої освіти, будуть переведені до десятого класу цієї самої школи.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, з посиланням на норми наказу відомства «Деякі питання переведення учнів на наступний рік навчання», що буде оприлюднений найближчим часом.

«Відповідно до змін, що наберуть чинності після опублікування зазначеного наказу, учні дев'ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти, переводяться до десятого класу цього самого закладу загальної середньої освіти чи випускаються із закладу загальної середньої освіти за власною заявою (у разі досягнення повноліття) чи заявою одного з батьків, інших законних представників», – повідомили в освітньому відомстві.

Всі учні мають отримати свідоцтво про базову середню освіту, а учні, які за результатами річного оцінювання мають результати навчання високого рівня, – свідоцтво з відзнакою.

Освіта.ua
27.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Добрий вечір! Учні 9- го класу переводяться до наступного класу. Учень після 9- го класу вступає до коледжу. Довідку про зарахування батьки можуть надати після першого вересня( коледжі як право видають довідки після 1 вересня). Чи можуть у школі відрахувати учня 31 серпня тільки на підставі заяви батьків? Адже якщо його не відрахувати, то кіль то учнів в 10-х класах станом на перше вересня не буде відповідати дійсності.
небайдужий
Чому тут дивуватися. В МОН "великі "фахівці, а в обласному центрі Директором депертаменту освіти взагалі призначили продовчиню,яка заочно має диплом за спеціальністю менежмент і аудит. Куди дивиться МОН???. А про обласну адміністрацію мовчу!!!. Короче- "ЗЕЛЕНЬ" РУЛИТЬ.
МАРИЯ
Для небайдужий: А хто ту зелень обирав-вибирав ? Чи не ті немиті. нечесані, вічноголодні, проте оптимісичні вчительки ?
Скрипач не нужен
Для МАРИЯ: Так ты же за него и голосовала.
надежда
Марія це ви про себе- немиту, нечесану і вічно голодну. В нас вчиелі схожі на моделі.
Коментувати
Наталія
В наказі від01.03.2021 №268 «Деякі питання переведення учнів на наступний рік навчання» мова іде пропереведення учнів на наступний рік навчання в закладах спеціалізованої освіти наукового профілю (ліцеї), а в листі МОН від 27.04.2021 №1/9-218 не згадуються ліцеї, а пишеться про учнів дев’ятих класів закладів загальної середньої освіти. Як розуміти ці два документи?
Людмила
В нас 8 клас закінчує 4 учнів. Їх керівництво нашої ОТГ планує перевести на навчання у 9 клас в іншу школу. Чи мають право це зробити без згоди батьків?
Світлана
В Чернігові великим, середнім школам заборонили набирати 10 класи, то як це розуміти? І куди іти дітям? Інші школи забирають своїх учнів, а чужих дітей в останню чергу. На всіх мість невистачить. В управлінні освіти кажуть, що це такі реформи. Батьки всі в шоці. Де навчатись дітям?.
Галина
Для Світлана: в Кропивницькому так само. визначено які школи будуть працювати за яким профілем, і вони мають набирати дітей за конкурсом, незалежно свої чи чужі
Коментувати
гість
А якщо школа більше не набирає 10 класи на наступний навчальний рік? Бо так хтось придумав
irinayrivna
Для гість: от нам і кажуть, що це самоуправство і школа не має права не набирати 10 класи
Коментувати