1 млрд грн спрямують на закупівлю ноутбуків у школи

Субвенцію направлять на облаштування комп’ютерним обладнанням робочого місця вчителя

1 млрд грн спрямують на закупівлю ноутбуків у школи

Нову субвенцію обсягом 1 млрд грн на заходи, пов’язані з COVID-19 в частині освіти, спрямують на облаштування комп’ютерним обладнанням робочого місця вчителя.

Про це повідомив начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України Юрій Кононенко під час панельної дискусії «Рік в онлайні: як впоралася система шкільної освіти з викликами пандемії? Досвід України та Естонії».

За його словами, у бюджеті 2021 року на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками під час навчального процесу в закладах загальної середньої освіти, виділено понад мільярд гривень.

«Ці кошти направлять для облаштування комп’ютерним обладнанням робочого місця вчителя. Передусім – на закупівлю ноутбуків для організації дистанційного навчання», – зазначив Юрій Кононенко.

Освіта.ua
05.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Дякую, вже забезпечили дітей з ООП планшетами для дистанційного навчання. Має бути дуже соромно за такі обіцянки, які ніхто не збирається виконувати.
небайдужий
Пане Кононенко! А що вже рік МАТЕМАТИКИ! вдався, все виконали!!!Не позортесь, ви здатні лише на пусті лозунги . НЕ СОРОМНО....
Твій Мозок
Хм, було б непогано, якбы окрім виділеної суми ще публікували характеристики закупленої техніки. Ато минулого разу надійшли ноути з 2-4 Гб не самої швидкої пам’яті і на "потужних" 2-х ядерних селеронах здається на 1.1 Ггц. Про швидкість жорсткого диску взагалі краще мовчати. І стоять ті ноути на полиці, бо користуватись реально не можливо (всі ж уявляють скільки зараз жре десятка+хром+поверпоінт?). Ото ж характеристики теж треба опублікувати) Бо знов буде виття: "клятим вчителям вже і техніку виділели, а вони все одно не працюють!!1!адин1!" І нікого ж не буде хвилюватися, що працювати за тією технікою неможливо. Реально ж так, це ж не просто примхи.
ЮрійВасильович Панасюк
А хто створить навчальні курси для баранів освіти Павлівської школи Погребищенського району (бувшого) подружжя Синюченків? На даний час-вища,даруйте супер-вища категорія,+старший учитель, дві зарплати +одна пенсіона,разом складає близько тридцяти тисяч українських долярів (ОХИРЕТЬ) і що парадоксально -винятковий баранізм в сучасних ІКТ.У географа-хіміка-біолога-музиканта та педофіла за сумісництвом(Алах акбар ментам:майору Гавришу, полковнику Дармограю В.П.,капітану Шереметі В.В, к-ну Козці та іншим замусорілим ментам, які прикривають їхні дупи в районі від ККУ)Синюченка Г.В.(за аусвайсом-географія) ще залишки мозгів не дійшли до мишки не те що до компа.Перша і найпершіша комуністка району директорка комунального, короче школи №1,Носова Т.А, в курсах цих хероїв освіти,але ОННИЄ під грунтовним прикриттям. Зав РМК(в минулому,теперича приплила до новоствореного корита освіти району) Сидорук Т.П.найактивніше ЛЮБІЮЄ цих пройдисвітів освіти.І для таких виродків глибоко по-цимбалах будуть компи чи інша хрінотінь, однаково не навчали, не навчають і вчити не будуть.НУ ЗАЧЕМ ИМ Таити КОГДА И ЗДЕСЬ ХОРОШО КОРМЯТ! Пані Бутенко З.М., (нач.відділу освіти,голова Погребищенської РДА) чому Ти скурвилась, невже твоя виняткова продажність додає тобі сучасного лоску для виконання депутатських повноважень по районі? Невже Ти продавши освіту та власну честь не продасиш Україну цілком та по шматочках. В тобі щось людяного залишилось?
Rosali
Сколько денег на подобных закупках отмывается через отделы образования ОТГ!! Там ( в ОТГ) вообще " двойная бухгалтерия", особенно там,где касается закупок на школы. Когда уже эти ОТГ проверяет насчёт финансов? У нас голова ОТГ, начальник отдела образования- это представители коррупции " высшей пробы"!
зоря
Хто у нас за освіту турбується, всі мріють як при цьому збагатіти. А вчителя будуть звинувачувати за якість знань, за що отримує зп. НО і ПК ще рік тому потрібно школи забезпечити, подумати і про учнів.Буксуємо і з вакцинацією населення, шукаємо посередників-перекупщиків...
Лариса
Ще одна можливість списати кошти.Хто проконтролює оті закупівлі?!! А директори підпишуть, солодко посміхаючись, усі бумажки.... Але було б добре, щоби учні й учителі отримали справді сучасні, якісні ноутбуки та швидкісний інтернет!
Іван
Тендери спуштошать бюджет,школи отримають дрова і все повернеться на круги своя. Тендери є елементарний розводняк і офіційне приховування розкрадання,за яке нічого не буде! Нашпигували школи непотрібом,а директори мовчатимуть бо й того не дадуть !
Іван
Краще моноблоки.Значно краще і дешевше. НОУТБУКИ легко носити,важко поліпшувати. В школах не доцільно сильно ними перейматись.
Роман
Для Іван: Якщо вже на те пішло, то з технічної точки зору моноблоки (тобто, персональний комп’ютер, вбудований у один корпус з монітором) мало чим відрізняються від ноутбуків - лише носити не так зручно, бо не складаються. Моноблоки так само важко ремонтувати і "поліпшувати" ("залізо" практично дуже схоже і мало придатне до заміни). Якщо вже розглядати з точки зору ремонту і модернізації - то тут класична компоновка системного блока типу mini/midi tower і окремого монітора поза конкуренцією. Трохи гірше зі slim case - порівняно з tower дещо менші можливості заміни компонентів через обмеженість простору в корпусі. Моноблоки можна рекомендувати лише в тому разі, якщо заміна техніки планова - тобто, в бюджеті запланована їх заміна через 4-5 років. Якщо така заміна не передбачена, то будуть проблеми із ремонтом/модернізацією.
Коментувати
Вчитель намбе ван
Тут уникум снизу пишет что директор с завхозом нарубят бабла, у меня вопрос: ты тупой? Бабло накосит районо!!! Они занимаются закупками через свои подставные фирмы, так что ждите что у них по новому авто, а у вас ноут который стоит 7000 в магазине, по бумагам пройдет за 15000
Анонім
Для Вчитель намбе ван: В минулому році закупили хлам, на якому працювати неможливо, в інтернет магазинах по 3000 а списали по 26000
Коментувати
гость
Йоханы бабоханый. Вот дирктор с завхозом опять кучу бабла напилят. Я это рефомы НУШ уже не хочу потому что сколько было накуплено откровенного г№вна в школу столько раньше не было. НИ ОДНА ИНТЕРАКТИВНАЯ ДОСКА НЕ РАБОТАЕТ. Все г№вно и тут опять красть начнуть
Порахував
1000 000 000 ₴ / 450 000 учителів =2222 ₴
Людмила
Для Порахував: і я про те саме. В мільярдах звучить краще
Коментувати
123321
Попил бабла. Мне в кабинет тоже купили ноут и проэктор. Написанно комплект 56000. Посмотрел в магазинах - 23000. Но это еще пол беды. Ноут - настоящие дрова. Видео открывает по 15 секунд.