До 10-х класів будуть зараховувати, як і торік, – Бабак

Зараховувати учнів до старшої школи в 2021 році будуть так само, як і минулого року

До 10-х класів будуть зараховувати, як і торік, – Бабак

Зараховувати учнів до старшої школи в 2021 році будуть так само, як і минулого року.

Про це в коментарі сайту партії «Слуга народу» сказав голова парламентського Комітету з питань питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

За його словами, старша профільна школа є і буде в містах, містечках, селищах та інших населених пунктах.

«Норму про те, що якщо в населеному пункті мешкає менше 50 тисяч населення, то місцева влада не має права засновувати ліцей, скасують. Тож будь-яка громада може заснувати і утримувати ліцей», – зазначив Бабак.

Окрім того він повідомив, що ніде немає норми про те, що не всі діти зможуть закінчувати 10-11 класів.

«Йдеться про те, хто формуватиме мережу старшої профільної школи. Розрив між дітьми у селі та місті великий, і нам з цим треба щось робити. Треба дивитися, щоб були різні профілі – наприклад, щоб не було декількох гуманітарних ліцеїв поряд. Таким чином ми надаємо громадам більше відповідальності за реформою децентралізації», – зауважив голова профільного парламентського комітету.

Освіта.ua
14.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Синтез - хімік
Бабак із Зе хоче заганяти дітей в Пту... А чи відомо йому , що більшість сучасних робочих спеціальностей вимагають вищоі освіти . ШІ вимагає іншого мислення. А влаштовувати конкурс в старші класи- це злочин. Антиконстуційні діі . Кінець краіні.
Вчитель хімії
Для Синтез - хімік: Несеш ахінею! Один- два роки застосують конкурс і в старших класах відразу обстановка зміниться: почнуть думати УСІ!!! А «кінець країні», це те що відбувається зараз у старших класах, а потім у вузах, а далі йде ланцюгова реакція!
Коментувати
Тарас
конечно нет авторитета. Мою наработку в ЖРД используют до сих пор все космические страны, а на сайте выпусников напротив моей фамилии -Название научной работы засекречено. Вот если бы я мог плевком до потолка достать или как наша молодая курить с восьмиклассницами за школой тогда, да, был бы в авторитете
Правда
Для Тарас: Посилання на роботу можна?
Тарас
Для Правда: хахаха.Название засекречено. Не то что работа.
Тарас
Для Правда: ищи тут. http://www.bmsty.ru/register/ Только сюда не всех пускают
Коментувати
Тарас
Сидять на задніх партах і печуть в карти. Здоровенні бугаї. І директор їм не указ. А що він їм зробить, у них права рєбьйонка. На роботу йти не хочуть, атестат хоч з двійками та дадуть. Припиніть цей ідіотизм. Навіть якщо буде конкурс директори все одно їх візьмуть бо чим більше дітей тим у них вища зарплата
)))
Для Тарас: значит, учите плохо, раз дети в карты. Авторитета нет.
Вчитель хімії
Для))). Так стверджують диванні експерди, які тієї школи і в очі не бачили! Система освіти на років 10 відстає від реалій сьогодення. От вони і ріжуть у карти! А керують освітою такі пустобрехи, які пишуть подібні коментарі!!!
Не Тарас
Для Вчитель хімії: да, вы святые, не в чем не виноваты, всё вам руководство в штаны гадит.
Коментувати
Дпар‘я Полянська
Пан Бабак і його колеги унікальні люди. Спочатку приймають казна що, а потім роблять вигляд , що вони ні при чому. Ім команда грантоідів Гриневіч всучила цей Закон,а вони лоповухі все проголосували. Тепер виправдовуються. Добре, що скасують норму про право створювати ліцеі лише в містах 50 -тисячниках, при 120 учнях, але чого він не говорить про існуючий конкурсний відбір в гімназіі і ліцеі?!!! Це пряме порушення Конституціі.
Сергей
Для Дпар‘я Полянська: і в чому ж порушення Конституції? Повну загальну освіту можна отримати і в професійних ліцеях. Якщо учень до 9 класу не зміг опанувати програму вище 5-6 балів, то що йому далі робити у профільному ліцеї? Заважати іншим навчатися?
Тарас
Для Сергей: отож!
Коментувати