МОН просить перевести школи на дистанційне навчання

Школам рекомендовано перейти на дистанційне навчання через зниження температури повітря

МОН просить перевести школи на дистанційне навчання

Міністерство освіти і науки просить органи управління освітою на місцях розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти.

Відповідний лист відомства надісланий на адреси керівників обласних департаментів освіти і науки через складні погодні умови та прогнозоване зниження температури повітря на початку тижня.

У зв'язку з цим, в Міністерстві освіти наголошують на необхідності вжиття невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров'я дітей та належну організацію освітнього процесу.

«Просимо розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, інтернет-ресурсів; провести серед учасників освітнього процесу роз'яснювальну роботу щодо попередження переохолодження, техніки безпеки тощо»,– наголошують у Міносвіти.

Окрім того, у МОН, посилаючись на норми нового Санітарного регламенту зазначають, що при надзвичайних погодних умовах, а також надзвичайних ситуаціях засновник закладу освіти може самостійно приймати рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.

Освіта.ua
12.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Невідомий
Ви всі ідіоти немає ніякого коронавіруса просто Білл Гейтс хоче все перевести на комп’ютери для того і придумали пандемію і заставляють людей сидіти вдома і користуватись комп’ютером
Учитель
А про здоров`ядітей та вчителівви не думаєте? А під час уроку ніхто не грається? Чуш!!!
Аліна
В сільських школах немає умов для навчання в осінньо -зимовий період.В школах страшенна студінь,діти мерзнуть,хворіють,а директор і вчителі роблять вигляд що все норм.Закарпатська обл.,с.Ракошино,Мукачівського р-ну в школі просто дурдом,діти постійно простуджуються звідки брати стільки грошей на лікування,тай скільки можна дитину лікувати.Нікому немає діла.Закривайте такі коли , якщо не можете обігріти.
Мария
Для Аліна: Ничего,скоро закроют. Ждать школьный автобус на морозе будет легче. А головы ОТГ пусть продолжают получать бешеные премии за " экономию бюджета" в виде закрытия школ.( Если что- сарказм).
Коментувати
Маргарита
Тобто ви визнаєте, що вас турбує не саме дистанційне навчання, а те, що ваша дитина не буде мати наглядачів-учителів? Нарешті батьки назвали все своїми іменами: вдома у дітей тата і мами, а в школі наглядачі.
Любомир
А можливо й помре... За останніми офіційними даними від COVID-19 в нашій державі померло 24 852 людини. За цією статистикою ховаються справжні люди і долі їх сімей. Для порівняння, станом на 21.01.2019 (на жаль актуальніших даних не знайшов) внаслідок конфлікту на сході України померло 13 тис людей
Юлі
Як ви зараз пишете у вас нема гаджетів і у вас відсутній, інтернет і невже ваша дитина не грає у гаджетах
Світлана
Я теж проти дистанційного це не навчання а ідиотизм в мене така ситуація що я не можу контролювати свого сина мушу працювати щоб його забезпечити і нагодувати і крім того в мене мама пінсіонерка їй теж мушу помагати то скажіть будласка як мені були в такій ситуації
Любомир
Для Світлана: налаштуйте батьківський контроль на пристрої
Юлі
Скажіть будь ласка як ваша дитина навчалась до дистанційки і як ви її контролювали чі вам просто зручно що під час уроків вона під наглядом вчителів і на цей час з вас знята відповідальність за її здоров’я і навчання. Вибачте але треба розуміти рівень небезпеки не тільки вашої дитини, а й вчителів та інших працівників освітнього процесу, у тому числі дітей які мають супутні захворювання, я вас зрозумію якщо ваша дитина навчається в початкових і молодших класах але діти старшої школи повинні бути відповідальнішими і при бажанні можуть за нормальної організації дистанційної роботи навчатися
Коментувати
.
Дистанційне навчання підійде для випускних класів, які готуються з репетиторами до екзаменів. Вони отримають кращий результат під час віддаленого навчання. А щодо інших класів, це вже школи повинні вирішувати, як буде краще дітям.
Інна
Чому не говорять про шкоду від компютерів для дитячого здоровя. Не буде здоровя то не треба буде освіта
Любомир
Для Інна: зошити та книжки теж шкідливі для зору. Для зменшення навантаження на очі, напишу 2 неочивидні поради: Використовуйте монітори із технологією Flicker-free. Не працюйте в темряві, подбайте про фонове освітлення. Це може бути настільна лампа яка підсвічує стіну за екраном або звичайне світло від люстри.
Коментувати
Катерина
Ярик? Мать! Нормально можно все зробити ведома навіть з такими непосідючками як у мене
:(
Ви спитайте когось із батьків чи вони хочуть дистанційне? Вдома у дітей тата і мами, а не вчителі, і не наглядачі! А як з батьками які працюють? А хто забезпечив дітей інтернетом і гаджетами для проведення дистанційки??? Я думаю і самим вчителям краще провести 45 хвилин нормального, адекватного уроку, а не той балаган який відбувається на дистанційних уроках, адже одна дитина може сидіти спокійно, а інше ігри грає під час уроку! Урок є урок, і ніхто не помре від того, що пройдеться чи доїде на шкільному автобусі до школи! Той хто виступає за дистанційне напевно не має власних дітей.
!!!
А чи буде це дистанційним навчанням? В нас зараз дистанційне - кидають тільки завдання з відео. Я можна отримати загальну середню освіту по завданням? Чому батьки повинні думати за це, як що є МОН, міські влади, відділи освіти, школи, вчителі? Діти не повинні навчатися самі!
!!!
Для !!!: Педагоги мінускють. Чому? Відчувають свою провину)))
Учитель
Для !!!: А хто буде вчитися за дітей? Оте й погано, що вони не вміють навчатиСЯ!
Коментувати
Мама
Как вы задолбали уже всю страну со своим дистанционным "обучением". Если мозги ваши высохли, идите на пенсию. Нечего вам там МОН делать. Дайте детям нормально учиться и заниматься спортом и кружками!
Аndrade
Для Мама: так учится или заниматься в кружках? Ты уже курица безмозглая определись!
Denis
Учиться пишется с мягким знаком, дистанционщик недоразвитый.
Тоже мама
Пишут педагоги, которые не хотят работать))). Лучше же дистанционно отдыхать.
Коментувати
маму#задовбали
Хто ото такий "МОН", що краще за всіх знає, як і де треба здобувати освіту? Більш за все дратує, що той "МОН" - це спільнота бебіфрі-жінок, або предпенсіонерка, що досиджує час до пенсії, а її діти вже дорослі, або то є чоловіки, що окрім розміру свого єго нічого не відчувають. Чому не має погодження з громадою-мамами дітей щодо введення "домашнього арешту"? Чому лобіюються інтереси громадян, що не схотіли віддати свою дитину до прибудинкової школи, а мають возити до центру міста - і за для них аргументують заборону на відвідування шкіл, як " зменшення навантаження на міський транспорт"? Що за лайно? Наступний крок - будь-які опади будуть вважатися причиною для рекондації щодо призупинення життя.
Маргарита
Для маму#задовбали: Можна подумати, у нас хоч колись щось погоджували із громадою: і підняття пенсійного віку, і збільшення тарифів на комуналку, і ріст цін на продукти, на ліки - ну прямо отак спочатку питали у громади, чи вона погоджує все це, а потім приймали рішення. Видно, вас справді вже так задовбали, що у вас мізки зсохлися. Це ж треба таке ляпнути: "Чому не має погодження з громадою - мамами дітей?" От горе, таких експертів забули запитати.
Коментувати
Л.В.В.
Будь-який процес за відсутності результату є фікцією. Міністерство освіти не хоче помічати причин наднизької результативності дистанційної освіти. Перша причина - відсутність рівного доступу дітей (навіть в межах одного класу) до сучасних інформаційних технологій. Друга причина - непідготовленість частини вчителів до користування сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, відсутність часу і можливостей для самостійного опанування ними, відсутність часу та/або обладнання для якісної підготовки уроків засобами ІКТ. Третя, і найголовніша причина - відсутність у більшості дітей навичок самоорганізції, низька мотивація до навчання, непідготовленість до навчання "через монітор". Якщо на уроці в класі вчитель може контролювати навчальний процес, спонукати дітей вчитись, слідкувати за дотриманням "академічної доброчесності", то дистанційно це робити вкрай важко! Стверджувати, що дистанційна освіта є ефективною, може лише той, хто не впроваджував її хоча б для сотні своїх учнів.
Галина
Тоді діти здоровими народжувалися,а а в школах до батарей не притронишся гарячі були.Зараз діти народжуються ослаблені в школах полу теплі батареї.А обіди в столовах холодні .
Teacher
Для Галина: в сельских школах, где электроотопление, райво делает маленькую аферу (когда школу переводят на двух или трех тарифную оплату и школа топится ночью, когда оплата 0,4 от тарифа. Как я понимаю,они имеют от этого гешефт или просто садистки, получающие удовольствия от страданий других). В 7.00 отопление отключают. При такой погоде уже к 8.00 температура такая, что ученикам "заботливо" рекомендуют не снимать верхнюю одежду. Это еще спасибо, что при Порошенко поставили евроокна. При духовном скрепе Януковиче у меня в классе с осени по апрель температура воздуха была 7 - 9 градусов цельсия. Сейчас хоть ниже 13 градусов не опускается. Поэтому легче разрешить детям пересидеть холод дома а не в условиях эпидемии переохлаждаться на уроках, чем навести порядок в рядах легиона воровитых чиновников
Юлі
Ви правильно говорите, згодна з вами повністю, шкода що ніхто не чує тих батьків діти яких у зон риску хочаб їм дозволяли працювати дистанційно
Коментувати
Ася
Я очень благодарна организаторам учебного процесса в школах за то, что посылают здоровых учеников брать листок здоровья в поликлинику. После посещения поликлиники, где ходят толпы больных людей, мы заболели, имея все симптомы так называемого коронавируса. Мы бы так и не узнали, что это за болезнь такая. Целый год обходились без врачей, не болели.
Зима
Зими раніше були морозними - 22 і сніжеими, ніс злипався по дорозі до школы. Але діти ходили і за 5 км. Тепер повидумували собі купу причин, чуть чихне, караул! Ростуть в ткпличних умовах. А в країнах Скандинавії тоді взагалі не можна нікуди виходити?
Альона
Для Зима: раніше у 80-х роках при температурі мінус 20 діти не йшли до школи. Холодно у приміщеннях. Зараз про це ніхто не думає.
Коментувати
.
Мда, а студенти, вони не люди? Пертися в холодний університет ще й по таких дорогах.е
Наталі
Для .: мій син студент сьогодні стояв на зупинці годину, щоб доїхати до університету , а доньку ми підвезли до східців школи(син в іншому місті)
Еко
Еко
Коментувати