Шкільні медики отримають доплату в розмірі 20% окладу

Доплату здійснюватимуть за рахунок коштів, передбачених на оплату праці працівників закладу освіти

Шкільні медики отримають доплату в розмірі 20% окладу

З 1 січня 2021 року і до скасування карантину, встановленого через COVID-19, медичні працівники закладів освіти державної та комунальної форм власності отримуватимуть доплату в розмірі 20 % посадового окладу.

Про це йдеться в постанові, ухваленій Кабінетом Міністрів.

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, медики в закладах освіти потребують соціального захисту та підтримки не менше, ніж освітяни чи колеги-лікарі, які працюють у медзакладах.

У Міністерстві освіти підкреслили, що зазначена доплата за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я не враховуватиметься при обчисленні заробітної плати медпрацівників для забезпечення її мінімального розміру.

Доплата розраховуватиметься від посадового окладу, визначеного за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів № 1298, і здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених на оплату праці працівників відповідного закладу освіти.

Освіта.ua
03.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аскет
А оклад який ??? 2500 учнів в школі і 47 учнів в школі! ? Яка різниця в окладах ???
Светлана
Вы вообще в курсе, какой оклад у школьной медсестры? К ее 2800 да + 20% (560 грн), а потом тупо доплата до минималки. Зато как красиво сказано- доплата! А по факту сколько было, столько и останется!
Скрипач не нужен
Для Светлана: плюс карантину быть еще от силы пару месяцев, может до лета. Короче очередное бешенное повышение з/п этим учителям. Ну да, пару кг мяса купит человек, это почти как миллион коболева.
Коментувати