Нехтування правилами може призвести до закриття шкіл, – Ляшко

Відвідування шкіл може бути заборонено через перевищення рівня захворюваності на грип

Нехтування правилами може призвести до закриття шкіл, – Ляшко

Нехтування протиепідемічними заходами може знову призвести до заборони відвідування шкіл, зокрема, через перевищення рівня захворюваності на грип.

Про це у своєму Facebook написав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, початок лютого є традиційним періодом зростання кількості грипоподібних захворювань.

«Розумію, що всі дещо розслабилися та зраділи відновленню навчання, але закликаю не нехтувати дотриманням протиепідемічних норм. Нагадайте дітям про важливість частого миття рук, носіння маски у громадських місцях та дотримання фізичного дистанціювання за межами класу. Адже є чіткі прописані правила, коли нехтування протиепідемічними заходами можуть знову призвести до заборони відвідування шкіл», - зазначає Ляшко.

Він наголосив, що перше правило, пов’язане з коронавірусною хворобою. Зокрема, якщо на самоізоляції перебуватимуть більше половини учнів або персоналу школа може бути зачинена для відвідування.

Друге правило стосується перевищення епідемічного порогу на грип та грипоподібні захворювання.

«Маємо пам’ятати, що початок лютого — це традиційний період зростання кількості грипоподібних захворювань, і в разі перевищенні епідпорогу в окремих регіонах по грипу, а саме досягнення та перевищення рівня 483 хворих на 100 тисяч населення, відвідування шкіл може потрапити під обмежувальні протиепідемічні заходи», - підкреслив головний санітарний лікар.

Окрім того, він повідомив, що станом на сьогодні, показник захворюваності на ГРВІ становить 331,5 на 100 тисяч населення, що на 31,45% менше епідемічного порогу, розрахованого для України.

Освіта.ua
26.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sveta
Я за дистанційку. 32 дитини в класі і всі без масок, зокрема і вчителі. Розсадник інфекції. Навіщо всіх вивели в школу. Що за експерименти на дітях?
Я за дистанційку
Ооо, у грудні з 35 вчителів 20!!!! перебувало на лікарняному. Дітей теж майже 30% хворіло. Але ж це не 50%, егеж? Директору надходив лист з рекомендаціями оголосити карантин чи хоча б перейти на дистанційне. Відповідь була : "протягнемо". Не зовсім тоді зрозуміли: ноги протягнемо, чи що?
ДепартаментДюсолей
Та плювати хотіли директори шкіл на дотримання протиемідемічних заходів! Ніхто в школах, ліцеях і коледжах не дотримується протиепідемічних заходів. Шкода, що тут фото не має можливості прикріпити, я б показав, яке скупчення дітей без масок в школі! Таке враження, що в нас майже всі батьки думають, що вони та їхні діти то Дункани Маклауди!
Я за дистанційку
Для ДепартаментДюсолей: згодна з вами. Молодша школа так настає коридорами, що пилюка стоїть стовпом. Старшокласники на зауваження не реагують, найслухняніші дістають масочку з кишені- зім’яту, брудну, страшну, вже аж вонючу. Колеги носять маски-амулети (на підборідді) та кажуть, що "нічого вже у цьому житті не боїться" (цитата). Техперсонал прибирає у кінці дня. З хлоркою, але після 15ї години. А з 8ї до 15ї - розсадник вірусні. Сумно. Страшно. Безнадійно.
Коментувати
МАМа
Чем больше закрыты школы, сады - тем больше будут заболевших. как это не понять? Дети должны адаптироваться ко всем вирусам.
Аріель
Для МАМа: от ти адаптувалася, адаптувалася в дитинстві - і тепер бачимо результат по твоїх дописах....
Коментувати
Тарас
Діти без масок у класах і короридорах - що може зробити учитель? Які є засоби впливу?Ніяких крім прохання, на яке учень чхав. На ковід накладеться грип і буде весело. Директори занижують кількість захворілих щоб працювала столовка з якої їм ідуть відкати . Якщо батьки кажуть що півкласу хворіє ми боїмось іти у школу, робіть карантин - їм кажуть писати заяву і сидіти вдома. Усі задоволені ковід і грип лютує
пертович
Для Департамента Дюсолей не говоріть за всіх, в школі в якій я працюю директором всі дотримуються масочного режиму та інших вимог адаптивного карантину. А якщо ви не взмозі тримати це під контролем робіть висновки.
Тарас
Для пертович: брехун
Коментувати