25 січня скасовуються додаткові обмеження для закладів освіти

Водночас в Україні буде продовжена дія вже звичних карантинних обмежень

25 січня скасовуються додаткові обмеження для закладів освіти

Додаткові обмеження для закладів освіти, що були встановлені на період 8-24 січня, втратять силу 25 січня.

Водночас в Україні буде продовжена дія вже звичних для освітян, учнів та студентів карантинних обмежень.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

Зокрема, на період продовження карантину буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім дитячих садків, шкіл та закладів позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Також з 25 січня буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Окрім того, буде збережено обмеження щодо проведення в закладах освіти масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу та за присутності відвідувачів.

Освіта.ua
21.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любомир
На мою думку, потрібно: 1) провести інструктаж персоналу закладів освіти як отримати безкоштовну пропозицію, наприклад, Office 365 Education від Microsoft.
Любомир
2) впровадити місце системного адмінстратора, який повенен:
Любомир
а) зареєструвати нормальне доменне ім’я. Наприклад, school1.kyiv.ua, а не school1.ucoz.ua чи school1.tk . Якщо ж у школи немає лишніх 300 грн, то в крайньому випадку school1.pp.ua
Любомир
б) налаштувати DNS записи, сервіси Microsoft для навчальних закладів та отримати безкоштовний SSL сертифікат, наприклад, від Let’s Encrypt
Коментувати
гість
Из маршрутки без маски выгонят. 30 + в тесном классе без масок нормально. Сколько метров кв приходится на 1 ученика? О какой дистанции тут говорить? Может кто то проследить, где тут логика? Естественно, учителя боятся. Инстинкт самосохранения сильнее , чем " вчитель це покликання".
Yelgun
Нас в групі 28 чоловік, проте обмеження в 20 осіб! Як тоді розуміти такі заборони?
Лена
Верните студентов в аудитории. Родители отдают последние деньги за обучение, а знаний дети не получают.
гість
Для Лена: учатся за последние деньги родителей те " дети ", которые из за низкой успеваемости в школе соответственно сдали на низкие баллы ЗНО. Таких хоть в аудиторию, хоть за аудиторию. Не поможет.
Студент 101
Да шо ви бл говорите, я вже задовбався гроші на карту скидать, раніше так брали але впринципі можна було самому закривать і на перездачи ходить, а тепер сидиш в дома і тупо вся група платить бо можливості закрить деякі предмети немає...
Любомир
Студент 101, яким чином платити ? В біткоінах ? На мою думку, кожен розумний викладач не буде брати хабарі через p2p перекази. Якщо банк побачить не стандартні джерела доходів, то автоматично ввімкнеться фін. моніторинг. Якщо підозріла активність перевищить дозволені ліміти, то екваєр картки забов’язаний заблокувати рахунок, а кошти - конфіскувати до моменту письмового роз’яснення таких операцій. Якщо ж клієнт не надасть відомостей протягом терміну вказаного банком, то ця справа передається у відповідні державні органи.
Коментувати
Наталія
То про яку якість освіти можна говорити, як для студентів першого курсу, так і для магастрів.
Студент
Для Наталія: Неужели вы не понимаете, что те студенты, которые хотят учиться, будут это делать даже на дистанционке!!!! А те, кому это совершенно не нужно, и на очном нихрена не делают) что за однобокое мышление?))) в наше время полно ресурсов для самостоятельного обучения и практики (медики и инженеры не в счет). К сожалению, в нашей стране почти все университеты это не о качественном образовании, будь это дистанционка или очное обучение. В жизни нужно уметь учиться и пробиваться самому, а не перекладывать в этом деле ответственность на университет.
Наталія
Можливо й так, хто хоче вчитися той і буде, але не можна порівнювати навчання дистанційно і в аудиторії , це важко (дистанційно) як для студента так і викладача, а на рахунок того що повно ресурсів для самостійного навчання , тоді навіщо вступати в ВНЗ і сплачувати за навчання? І мова йде про те, що дитячий садок можна, школа можна, училище можна, коледж можна, ВНЗ -Ковід..
Тарас Чепига
Школа, дитсадок переважно розміщені за місцем проживання учнів. До ВНЗ багатьом студентам потрібно добиратись, часто не близько. і облаштовуватись в чужому місті . Навіщо смикати студентів в умовах нестабільної епідеміологічної ситуації, щоб через пару тижнів їх знову повернути по домах. Фактично критично важливо повернутися до очного навчання у ВНЗ для проведення лабораторних робіт у медиків, природничних науках..Це можна в стисненому графіку пройти з квітня місяця.А такі спецільності, як правознавство, економіка , філологія , тощо , виходячи з умов , що склалися доцільно залишити на дистанційному принаймі до кінця цього року.
Коментувати
Наталія
Можливо і втратять , но не для всіх . В нас в садочках, школах, коледжах, училищах Ковідом захворіти неможна , а тільки в ВНЗ . У деяких ВНЗ з 15 жовтня 2020 року почалося дистанційне навчання і до сьогодні продовжується .
Першомайський
З днем Соборності, льодовикового періоду у домівках українців від Сяну до Дону. Додаткові обмеження для закладів освіти, що були встановлені на період 8-24 січня, втратять силу 25 січня.
Наталія
Студенти ВНЗ також мають право на якісну очну освіту, а то получається, що школярі , студенти профтехучилищ,коледжів не можуть захворіти на Ковід. Ковід тільки у ВНЗ.
Любомир
Наталія, якщо студент хоче вчитись - він буде вчитись. До того ж, діти не мають навичок самоорганізації й ніхто не заставляє отримувати вищу освіту, на відміну від ПСЗО. Якщо ж говорити про ВНЗ, то якість дистанційної освіти залежить від спеціальності та технічної підкованості викладача та студента. Наприклад, особисто для мене теперішня освіта якаща за традиційну і я хочу щоб все збереглося після коронакризи. Про це докладніше можете прочитати у мому коментарі для користувача Лена. Потрібно вирахувати, що важливіше: ризик зараження чи можливе погіршення освіти. Потім - знайти компроміс, наприклад, лекції й практичні проводити онлайн, а лабораторні роботи - оффлайн. Як-не-як, за статистикою стоять реальні життя та долі людей
Олена
Але ж особисто ви можете перейти на індивідуальний графік. Не розумію, чому Вас так бомбить і яка Вам справа до інших студентів. Але ж багато спеціальностей передбачають практичні заняття з людьми та зі спеціальним обладнанням. От наприклад фізична терапія та ерготерапія. Там ідуть предмети з лікувального масажу, кінезіотейпування, робота з обладнанням для інвалідів і т. д.
Любомир
Олена, на жаль, ні. 1) Щоб перейти потрібно мати поважну причину. 2) Зменшення кількості занять, найімовірніше, погіршить якість освіти, що може негативно вплинути на стипендію. Я вище писав: "все залежить від технічної підкованості персоналу та студентів. Звичайно, навчатись через Zoom, знаходити контакти й способи комунікації з викладачами або іншими здобувачами освіти вищого навчального закладу при дистанційній освіті дуже важко. Особливо ситуація загострюється при виконанні практичних/лабораторних занять. На мою думку, ніхто не хотів би хотів лікуватись у хірурга, який практикувався через відео зв’язок поганої якості й переривався кожні 40 хвилин через програмні обмеження викликані відсутністю ліцензії на ПЗ."
Коментувати
Наталія
Будьте ласкаві, дайте студентам навчатися в аудиторіях. Вже більша половина населення перехворіла, і те що сидять по домівках не дає гарантії що не захворіють.
Любомир
Наталія, гарантії не дає, але шанс зменшує
Коментувати
Вадим
Тернопіль вчиться цілими класами)!)?!)
Lika
Дякуємо за можливість навчатися учням та студентам. Нашій країні потрібні розумні діти
Ліля
Розумію батьків, які хочуть відправити дітей до школи, але я боюся заразитися ковідом! В першому півріччі написала заяву і мені дозволили залишати дітей вдома (4 і 7 клас). Програму 4 класу пояснювала сама, а от за 7 клас знала мало, або просто не встигала. Повезло, що в листопаді всі 5-11 класи в місті відправили на дистанційне і почались хоч деякі онлайн уроки. Звичайно важко, звичайно не та якість і т. д., але, коли думаю про знайому, яка 5 днів перебувала в реанімації на межі (в лікарні 3 тижні), і про тих, кого не врятували, то ціна ще не дуже висока... Як додатковий бонус - за все півріччя ні разу в дітей не було ні кашлю, ні насморку, ні ’горла’, ні, тим більше, температури. На жаль, не маю можливості перевести дітей на платне дистанційне навчання. Невже так важко організувати безкоштовне онлайн навчання для батьків, які в період карантину готові сидіти з дітьми (таких не багато, серед знайомих всі хочуть до школи!)?
Надія
Тільки ті, хто на собі відчув наслідки ковіду розуміють безглуздість виходу на очне навчання. І ті хто галасува про лохів, перехворівши кардинально змінили думку. Невже треба обов’язково захворіти, щоб дійшло, що це страшна хвороба. І якщо в якихось школах у адміністрацій не вистачає мізків нормально організувати дистанційне навчання, то це вже батьки повинні вимагати нормального дистанційного навчання. В нашій школі все на вищому рівні, вчителі молодці і ми їм вдячні.
Любомир
Надія, плюсую. Для мене, в ЛНУ онлайн навчання краще за оффлайн
Коментувати
Аліса
Які всі злі, а я вижити мушу.Вчіть своїх дітей самі!Зганяйте на відпочинок,зараз все дешево, принесіть заразу в клас, а потім зробіть вчителя винним. Я хочу дистанційне навчання, мені сподобалось, я свою роботу виконую добре.
Галина
Для Аліса: Хто вам це сказав?Коли проведете підсумкову контрольну за період дистанційки у стінах школи,тоді й побачите,як добре ви працюєте і яка дітям від цього користь.Думаю,будете розчаровані...
Коментувати
Елена
У нас уже три учителя заболели ковидом повторно! Вы охренели? Почему мы должны рисковать своей жизнью?
Жанна
Для Елена: Потому что вы не имеете собственного достоинства и не готовы отстаивать свои права и идете у поводу у власти, а также из-за того, что некоторые мамочки устали от своих деток! Школа для них не столько для учебы детей, как предлог избавится от них на пол дня!
Natalya Tertychnaya
Ви такі розумні...А якщо у селах не проводять онлайн навчання?Через viber настрочили по 10 номерів з кожного предмету і роз’язуйте як хочете.Діти не витримують такого навантаження!!!І таке навчання до одного місця.А за студентів ВНЗ скажу одне -за що платяться такі гроші(зменшили б плату за навчання на період дистанційки). А, і ще не всі діти погано поздавали ЗНО ,які платять(це для Любомира).
Коментувати
Местный
Урааааа!!! До встречи в КОВИДных отделениях!
Галина
Це чудова новина!!!Дякуємо пану міністру за те,що відстояли право наших дітей на навчання,відповідно дало можливість багатьом батькам працювати....
Аріель
Для Галина: Вот оно, ключевое слово"" - ДАЛО МОЖЛИВІСТЬ БАГАТЬОМ БАТЬКАМ ПРАЦЮВАТИ- "". Не надо подменять понятия, не про детей вы волнуетесь, а про свою КАРЬЕРУ! Лицемеры хреновы!
Natalya Tertychnaya
А жити за що?До чого тут кар’єра?
Коментувати
Аріель
Конечно, вперед увеличивать количество инфицированых, а то мамочки дома устали от детишек уже!
)))
Для Аріель: мамочки устали выполнять функциональные обязанности учителя. Ещё и работают на основном месте работы. Вперёд!
Трофименко
за то чтобы дети сидели дома выступают только учителя . деньги капают а они дурака валяют . и бегают по платным занятиям . сами все это время нанимали учителя для ребенка 300 гр два часа . приходила на 10. 00 а уходила в 12.00 с деньгами и шла в соседний дом тоже на два часа . так что дома они не сидят а деньги зарабатывают .
Екатерина
Так не нанемайте, или идите работайте так же если там так хорошо!!!! Вот я не учитель и в мощей семье переболели родители ковид в реанимации 15 дней 10 из которых ты ждёшь выживет или нет, свекры в больнице 14 дней, брат, вот когда торкнет лично вас, тогда ваше желание ходить в школу отпадёт!!! Кума с 5 летним ребёнком переболела в легкой форме дома 3-и недели 37.2 , потеря нюха. Ребёнку сейчас лечат жкт ( печень увеличена, поджелудочная) просто стал плохо кушать и жаловаться начал на тошноту. Последствия ковала, выплыли через 2 месяца. Так она теперь поменяла своё отношение, теперь и в сад не водит. Дороже получаеться!
Коментувати