ЮНІСЕФ: діти часто заражаються COVID-19 поза школами

Школи не є головним фактором передачі вірусу, діти частіше заражаються поза ними

ЮНІСЕФ: діти часто заражаються COVID-19 поза школами

Школи не є головним фактором передачі вірусу в громадах, і діти частіше заражаються вірусом поза закладами освіти.

Про це повідомляє Українська правда. Життя з посиланням на звіт ЮНІСЕФ.

Згідно з даними ЮНІСЕФ, кожен 9-й інфікований на COVID-19 у 87 країнах є дитиною або підлітком до 20 років. Це 11% із 25,7 мільйона інфікованих осіб, про яких повідомили ці країни.

Більше хворих на COVID-19 було зареєстровано серед підлітків віком 10–19 років порівняно з дітьми 0–9 років. Серед них хлопців було більше, ніж дівчат (такий розподіл за статтю спостерігається і серед інфікованих інших вікових категорій).

«З початку пандемії COVID-19 існував стійкий міф про те, що це захворювання майже не вражає дітей. Але це твердження дуже далеке від істини», – зазначає виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

Хоча діти можуть передавати вірус одне одному та старшим віковим групам, доповідь містить вагомі докази, що переваги від роботи шкіл за умови дотримання основних заходів безпеки перевищують фактори, пов’язані із їх закриттям.

За словами Генрієтти Фор, хоча діти можуть хворіти і можуть поширювати захворювання, це лише вершина пандемічного айсберга.

«Найбільшу загрозу для них становлять перебої в роботі найважливіших сервісів та послуг та стрімке зростання рівня бідності», - додала Фор.

В ЮНІСЕФ наголошують, що існує велика потреба у поглибленому аналізі даних про зараження, смертність та тестування, щоб краще зрозуміти, як криза впливає на найбільш незахищених дітей, та визначити необхідні кроки у відповідь.

Освіта.ua
19.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Количество закрытых на карантин школ в Киеве по состоянию на 20 ноября осталось на уровне 8, переведенных на дистанционное обучение классов - увеличилось на 73 до 1 016 по сравнению с предыдущими сутками. Об этом говорится в ответе департамента образования и науки Киевской городской государственной администрации на запрос Українських Новин. Сообщается, что коронавирусом болеют 1 166 учеников и 795 работников сферы образования.
Тарас
На тобі ,Галю ,аналітику не висмоктану з пальця. Тазабери маму з роботи і нехай удома нянчить дтей поки не хворі. ====Найоптимістичніший розвиток подій передбачає, що показник смертності в COVID-19 Україні буде 17 тисяч. Проте для цього потрібно негайно вводити повний локдаун. Якщо спрацює формат карантину вихідного дня, то в Україні буде понад 25 тисяч смертей від коронавірусної інфекції. =https://life.pravda.com.ua/health/2020/11/20/243106/
Тарас
"Усі рішення приймаються на основі аналізу даних,яких на цей час предостатньо.Вони не з пальця висмокрані."=Усі московські школи на дистанційці, як і більшість шкіл в РФ. Вони не з того пальця смокчуть? А у них, якщо поділити хворих на кількість населення, захворюваність у 4 рази меньша. Просто наші бидлоочільники розуміють що вонине зароблять на газу який опалює школи, на базарах і ларьках. А хочеться пошвидше відбити тещо потратили на палатки і агітацію на виборах. А учителі і діти нехай мруть
Галина
Для Тарас Усі рішення приймаються на основі аналізу даних,яких на цей час предостатньо.Вони не з пальця висмокрані.Враховуються всі переваги і ризики.І якщо про це заявляють такі серйозні організації,значить воно є правильним в даний час і в даній ситуації.Якщо ви вважаєте його неправильним конкретно у вашому випадку-відстоюйте свою межах свого навчального закладу.Кожен нз має автономію і може приймати рішення самостійно.
мама
Для Галина: Ну а у меня такие данные от российских ученых: 1) коллективного иммунитета на ковид не существует; 2) люди заражаются повторно; 3) даже легкие формы этого заболевания дают серьезные осложнения на организм. У ЮНІСЕФ просто- напросто неправильная выборка, у них данные только по Евросоюзу. Им выгодно, чтобы украинцев вымерло как можно больше, чтобы здесь наводить свои порядки.
Галина
Останнє дослідження німецьких вчених,опубліковане в одному із наукових журналів,вселяє віру в те,що все ж таки є.Більшість інфікованих через вісім місяців мали достатню кількість антитіл,щоб захиститися від вірусу.А щодо вибірки-вірус той самий і у нас ,і вЄвросоюзі,просто дані у них більш точні,адже досліджень більше і контакти ретельніше відслідковуються.Рекомендації не тільки для України,а й для усього світу.
Тарас
Для Галина: У молодих людей все частіше спостерігаються ускладнення випадків захворювання на коронавірус. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив в етері програми «Свобода слова» на ICTV. «Зі зростанням захворюваності ми бачимо вже ускладнення випадків захворювання у молодих людей, вони дуже важко переносять захворювання», — сказав Степанов.
Коментувати
Галина
А колективи з низьким поширенням означає те,що при виявленні хворого серед контактних виявляють мінімальну кількість інфікованих,або таких взагалі нема.На відміну від дорослих,у яких ця кількість значно вище.А поза межами школи-це вдома.Діти ,восновному,інфікуються від батьків чи родичів.В той час вони вже можуть перебувати на самоізоляції як контактні і не відвідувати навчальний заклад.Нам цього не уникнути і не зупинити.Згадайте березень.Якщо тоді не допомогло,то зараз і поготів.Тільки колективний імунітет-перехворіти або вакцинуватися.
Тарас
Для недоумкувата Галина: "«З початку пандемії COVID-19 існував стійкий міф про те, що це захворювання майже не вражає дітей. Але це твердження дуже далеке від істини», – зазначає виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Фор." Ще раз Дебільне "Хоча діти можуть передавати вірус одне одному та старшим віковим групам, доповідь містить вагомі докази, що переваги від роботи шкіл за умови дотримання основних заходів безпеки перевищують фактори, пов’язані із їх закриттям." Та у Києві немає ніяких заходів безпеки. Мені з 1 вересня видали 3 маски і все. Навіть санітайзера на кабінет не дали. Які дотримання заходів безпеки? Діти бігають по школі без масок і ніхто їм не указ. ВАкцина на підході, переведіть дітей на дистанційку, бо перехворіти це значить 2,5% помруть
Галина
Вакцина для наших дітей буде років за два.Якщо буде взагалі.Ви уявляєте ,що буде з дітьми за цей період "дистанційки"?Батьки і діти ледве весняне навчання пережили.Ваше відношення до людей вражає.Ви дозволяєте собі ображати людей,які думають інакше,ніж Ви.Це дуже низько,особливо для вчителя.Ви вживаєте медичні діагнози ,які для багатьох сімей стали вироком і тягарем на все життя,з метою,щоб образити.Гріш Вам ціна,і Вашим словам.Ви знаєте,що таке "дебілізм"? З’ясуйте,а тоді пишіть.А щодо захисту,моя мама працює вихователем у дитячому садочку,їй майже60 .Вона пошила собі маски,щодня їх прасує і пере.Багато хто так робить,якщо дійсно має на меті себе захистити,а не займається популізмом.І ходить на роботу,бо розуміє,що її робота важлива.А літра антисептика коштує близько ста гривень.Її вистачає на місяць індивідуального користування.У крайньому випадку батьки можуть забезпечити класи антисептиками.Це не проблема.Проблема в іншому-кожен хоче добре для себе.А як іншим від цього-їх проблема.
Тарас
Для Галина: Галя хоче добра для себе, а не для своїх дітей. Ну захворіють та й помруть але робота зато важлива -чого переживать
Коментувати
Галина
Спостерігаючи ситуацію щодня в Україні,у світі,особливо Італія, Франція,Німеччина,зробила для себе певні висновки.Можливо помилкові.Світ намагається дати проконтактувати найменш вразливим до коронавірус групам населення-дітям,молоді.У вищезазначених країнах відмовляються категорично закривати школи.Коли хворіють діти,люди до 40-ка,навантаження на лікарні мінімальне,аці вікові групи-це приблизно 60 відсотків всього,а то і більше.Таким чином суспільство формує колективний імунітет з найменшими затратами.А після появи вакцини залишиться провакцинувати першочергово населення старших вікових груп.А статистика захворюваності серед вчителів мізерна на фоні загальнонаціональної.Тому така ситуація.Але тут іншого виходу просто не існує.Я вважаю це рішення правильним,бо інакше ми не зможемо повернутися до нормального життя.Таким чином можна захистити більш вразливі категорії..Ще раз повторюсь-можливо помиляюся.
да
Как же не повезло в такой тяжелій период времени выбрать таких долбо...в во власть.
мама
Да поймите же вы, что даже если это заболевание легко переносится, то все равно остаются осложнения на сердце, почки, головной мозг, суставы. Не говоря уже о тяжелых формах. С этим заболеванием нельзя шутить! Считаю, что школы нужно закрывать немедленно! Вам люди пишут, пишут, а вы как не слышите. Кого вы слушаете? Эту Фор? Что она знает про наших детей? Про то, что маски в школах НЕ НОСЯТ! Классы переполнены! Про условия в больницах? Про то, что нет кислорода и лекарства большинству не доступны...
23456
Наверно по дороге в школу потому что в остальное время в телефонах и компьютерах
Ігор
У нас вже вчителів на заміну не вистачає, а в навчальних закладах головна небезпека не для дітей, а вчителів.
Ира
Все дети посещают школы, ну пусть 20% ещё какие-то секции или кружки. А так у детей школа- дом и эти дебилы хотят сказать, что если дети заражаются, то это происходит в основном не в школе. А где?
Вчитель намбе ван
Магазин не є місцем передачі вірусу, в кінотеатр не є таким місцем, і трц також, і стадіони, питання то де цей вірус передається?) Якщо не школа і все вище вказане...
Тарас
Просто завалили інтернет статтями що школа найбезпечніше місце від ковіду. 35 учнів без масок сидять 6 годин у приміщенні 60 метрів кв. і ковід їх оминає по приказу Кличка. А заражаються вони усі поза школами але несуть усе у школу. І тут ковід нікого не заражає а чекає поки учні вийдуть з школи Це вже не наука, це магія. Вольодя з ара Хамією калдують у Феофанії і виганяють корону із шкіл на вулицю. тільк чогось хворіють 670 учителів у Києві . Я мінімум 2,5% їх помре. Це 17 учителів. Наша влада тварюки
Світлана
Для Тарас: Згодна, дуже активно пропагується позиція, що школи безпечні. Мабуть комусь дуже не хочется виділяти гроші на захист освітніх закладів від ковіду. або дистанційне навчання комусь дуже не подобається. навіює роздуми.
Коментувати