Шкільні канікули з 15 жовтня, – рішення уряду

Термін дії адаптивного карантину продовжено до 31 грудня 2020 року

Шкільні канікули з 15 жовтня, – рішення уряду

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою термін дії адаптивного карантину в Україні продовжено до 31 грудня 2020 року.

Також постановою надано рекомендації всім закладам загальної середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня. У наступний період, зважаючи на епідемічну ситуацію, можливий перехід шкіл на дистанційне і змішане навчання.

Закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти рекомендовано перейти з 15 жовтня по 15 листопада на дистанційну форму навчання та рекомендувати студентам виїхати з гуртожитків.

Відповідні рішення погоджені Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами міністра охорони здоров'я, рішення Кабінету Міністрів ухвалено через різке зростання кількості нових випадків коронавірусної хвороби на початку нового сезону грипоподібних захворювань.

Освіта.ua
13.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Як буде проходити заочне навчання в Харкові? Мені відповіли в нас немає дистанційного навчання? Що і як робити, червона зона, як доїхати?
Мама
Цитую:"Закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти рекомендовано перейти з 15 жовтня по 15 листопада на дистанційну форму навчання та рекомендувати студентам виїхати з гуртожитків". Куди? Додому, до батьків? А там на самоізоляцію на два тижні? Із "червоної зони" в "зелену" ? А що робити батькам і рідним студентів? Теж на самоізоляцію? Чи (не дай Боже) батькам понести вірус на роботу, а братам-сестрам у заклад освіти? Син навчається в Харкові; чи є гарантія, що поки доїде додому в "зелену зону", не привезе з собою хворобу.
Еникибеники
Вже ковід вам всі мозки виїв....
Коментувати
Шановні Українці!
Згідно з основним Законом Про Освіту - школи - автономні установи у прийнятті рішення! І рішення приймають відповідно до ситуації у своєму конкретному закладі. Женіть у три шиї тих, х то нажився на швидкісних онлайн-кредитах, на онлайн іграх і поставили собі за мету і далі позаганяти в онлайн дітей і ячіпляти на таку Мушку, бо зайдіть в інтернет у ютуб там тільки і така реклама. Банки, кредитні установи і аптеки на кожному шагу. За останні півроку мільйонерів із того числа в Україні зросло в кільканадцять разів, а зубожіння основного населення впало до плінтуса. Також випадки самогубства зросли в кільканадцять разів. Ідіоти надивилися фільмів фантастичних про розтрушування вірусів з літачків, у маршрутках і на базарах, зщапровадження карантинних заходів для реалізації своїх чорних планів. Учні мають навчатися реально, а не віртуально, ходити в школу . Якби могли то ще завязали очі і заглушки у вуха поставили людям. ВІДСТОЮЙТЕ СВОЇ ПРАВА І ПРАВА СВОЇХ ДІТЕЙ. ЦЕ ВАША КРАЇНА!
Местный
Для Шановні Українці!: я конечно не медик, но судя с выше написанного текста, Вам надо провериться.
Коментувати
Правда
А у нас во всём только рекомендации . И в программах, и в методике, и в учебниках. Я так поняла, можно забить на всё и нести пургу на уроках?
Жорж
Керівникам на місцях начхати на Рекомендації - працюємо. як ні в чому не бувало.
Оля
Ключова фраза- "надано рекомендації". Директор вирішуватиме, чи виконати рекомендовану вказівку. Щоб пішли всі на канікули, треба чітко окреслений наказ МОН.
Местный
На сегодняшнее утро в моём учебном заведении полноценный учебный процесс, олимпиады, воспитательные мероприятия. Пока МОН импотентно выдаёт рекомендации - у нас работа до последнего педагога.
Роман
Колеги, не хвилюйтеся! Вибори пройдуть і переведуть школи на дистанційне навчання. На місцях просто притримують вчителів, щоб можна було управляти електоратом, особливо в ОТГ. У нас в місті перевели на дистанційну роботу гороно, виконком, пенсійний,совбез, а школи працюють. Управління освіти на дистанційній роботі!!! А працівники шкіл кожного дня контактують мінімум з 500 учнями.
Ефросинья
Для Гість: МОН должно брать на себя ответственность! Местные органы власти такое вытворяют,что " на голову не наденешь"( как в нашей ОТГ. Анархия.зависящая ТОЛЬКО от головы- феодала!)
Виктория Днепр
Потому что РЕКОМЕНДАЦИИ это не ПРИКАЗ!!! Хочу выполняю, хочу нет. У нас нет кабинета министров, нет министерств. Есть "министерства рекомендаций". Потому что не хотят брать на себя ответсвенность. Перекладывают её местные органы, а те на директоров школ. В стране НИКТО ни за что НЕ ОТВЕЧАЕТ
Гість
Доброго Всім святкового вечора. Мене дивують деякі коментарі в яких пишуть що ні директор, ні вчителі не знають коли канікули. Питання, хто Вам складає Вашу освітню програму, Режим та Структуру роботи Ваших закладів. Крім того лист МОН має рекомендаційний характер, в якому вказано що кожен заклад може вирішувати САМ чи йти на канікули, не чекаючи наказу з вище, тому треба брати відповідальність на себе а не перекладати на когось. Теж саме по захворюваності. ..
Клера
Кривой рог тоже без каникул.как так?неужели нежалко детей?Больных у нас в городе много.
Богдан
Закарпатська область Рахівський район також не йде на канікули. Мабуть місцева влада вирішила що вчителі безсмертні або таким чином хочуть пенсіонерів викурити зі школи. Наприклад у нас в школі більше половини вчителів із температурою на роботу приходять. Немає виходу, браво владі, вибори перш за все.
вчитель
Дніпро. Крива захфорюваності на Covid по місту стрімко йде вгору! Але конікули з 15.10.20р. не ввели. Чекають чогось... Може потрібно дочекатися стуації, яка була в Італіі, щоб ввести канікули...
Гість
Тернопіль - теж окрема держава, масово хворіють вчителі, учні школи. Все працює в звичному режимі, початкові класи з кількістю учнів понад 30 чоловік на групи не діляться. Захворіли працівник їдальні, а ідальня працює і обслуговує вдень понад 500 учнів, батьки ходять по школі і це норм.
гість
Для Гість: якби в такій ситуації баттки почали масово забирати дітей зі школи на сімейне навчання, а вчителі лишилися без годин може привернули б до себе увагу....
Коментувати
гість
Скажіть, А Харків уже має власний уряд? Чому при тяжкому стані захворюваності серед вчителів школи працюють? Харківські вчителі - це вже не люди?
Якось так
Для гість: тому, що на відміну від весняної постанови КМУ, де було вжито слова "ЗАБОРОНИТИ відвідування закладів освіти її здобувачами", зараз у постанові КМУ вжиті слова "РЕКОМЕНДУВАТИ закладам загальної середньої освіти встановити з 15 до 30 жовтня 2020 р. канікули". Відчуваєте різницю?
Z
Тем, кто в танке: госпожа руководитель рассказывала сказку, что будет ПОСТАНОВА камина - будут каникулы. И что? ПОСТАНОВА есть. Правил но, сидеть одной в кабинете, это не к 30 ученикам в класс ходить. Учителя переживут?
Z
*Кабмина×*’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’*
Коментувати
Олександр
Київська обл. Броварський район Великодимерський ліцей це не стосується, хоча хворого персоналу близько 8-10 чол (приховується).
Олексій
Для Олександр: якщо приховується, то звідки Ви знаєте?
Коментувати
1
В місті канікули в районі навчання?! Цікава влада
Андріана
Наприклад в нашій школі канікул не буде хоча казали що незалежно від того скільки хворих і яка зона червона чи зелена а про наказ вчителі не знають так само як і директор вони кажуть що може будуть канікули але з 23 числа а то і пізніше
Якось так
З’явився текст Постанови від 13.10.2020 № 956. “42.1. Рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 до 30 жовтня 2020 р. канікули, у наступний період — можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахуванням епідемічної ситуації, а закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 р. на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (крім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, регіонів із “червоним” рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою).”. https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-22-lipnya-2020-r-641-i131020-956