МОН закликає до відповідальності через поширення COVID-19

У відомстві просять освітян дотримуватися вимог головного санітарного лікаря

МОН закликає до відповідальності через поширення COVID-19

Міністерство освіти і науки наголошує на відповідальності й необхідності усвідомлення того, що подолання загрози коронавірусу є спільним завданням для всіх.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти.

У відомстві наголошують, що загроза від COVID-19 залишиться такою ж, якою й була раніше, поки не з’явиться підтверджена й доступна для масового використання вакцина.

«Ми повинні пам’ятати, що наше здоров’я залежить від нашої відповідальності щодо дотримання дистанції, використання засобів індивідуального захисту та дезінфекторів. Центральні органи виконавчої влади, місцева влада, заклади освіти і кожен з нас повинні усвідомити, що подолання загрози коронавірусу є спільним завданням для всіх. І лише разом ми зможемо повернутися до звичного для нас життя, навчання та відпочинку», - наголошують у Міністерстві освіти.

Окрім того, у відомстві зауважили, що те, чи можуть учні повернутися за парти або навчатимуться дистанційно, залежить від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або адміністративно-територіальній одиниці.

Освіта.ua
02.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Как же вы задолбали своим ковидом. Как-будто больше проблем нету. Нашли"страшную"болезнь. Люди болеют и всегда будут умирать. А из-за0,5% портить всем жизнь глупо.
Поясніть
Для Володимир: чому коментар засвічений?,може п.Володимир і правий?,подивіться на Тимошенко на 20 років помолоділа!
Коментувати
цікавий коментар з BukInfo
(МОВОЮ ОРИГІНАЛУ)Запуск освіти дав свої результати. Нас узагалі дивує, чому місцева влада не веде статистику по кількості хворих учнів по школах? Там давно по класах третина учнів хвора на Ковід. Списувати все на ГРВІ вигідно директорам і так само вигідно батькам. Ніхто не хоче самоізоляції. Адже комусь треба заробляти гроші. З іншого боку ми маємо колосальний ріст захворюваності. Нам довелося читати коментар Буковинців на міністерському сайті і ми їх підтримуємо. Наше обласне керівництво стало бузумним. А автономія шкіл переросла у розплідник Ковіду. Чому дійсно не скоротити у школах уроки і не збільшити на 5 хвилин перерви. Учням треба свіжого повітря, а не 45 хвилині відмучування по 29 учнів у класі 7 на 6. Це треба не тільки учням, але і учителям. Для котрих 45 хвилин може видатися цілком достатньо щоб підхопити хворобу. Офіційна статистика, 5 чи 6 шкіл закриті. А скільки класів на самоізоляції. А скільки учнів контактували одні з одними.
цікавий коментар з BukInfo
Ми весь час виступали за дистанційне навчання. Нас критикували. А учителі були готові розірвати. Може тепер, коли біда вам подивиться у обличчя, ви зрозумійте. Пандемія вам не жарти. І якщо влада все таки наважиться зібрати статистику так, як це робили при ГРВІ. Цифри будуть солідні. Вже на сьогодні третину шкіл треба закривати на карантин. Але давайте почекаємо тиждень, чи два. Тоді хоч і "зелену" зону подавай, а школи мінімум на 3 тижні треба буде закривати. Так, як при ГРВІ. І це все було видно відразу. Дивує некомпетентність директорів. 47 хворих учнів за 2 тижні - це вже привід перевести школу на дистанційне навчання. Че може треба почекати, коли буде 90 - 20% і тоді розум постукає до голови.
цікавий коментар з BukInfo
Якщо станом на п’ятницю 20%, тоді на понеділок 30%, а може цілих 40%. Навіть не сомнівайтеся. Напевно цього усі ви хочете. Напрошуються тільки такі висновки і більше нічого. Тепер скажіть. А діти не заражають свої батьків? От вам і ріст. При такому темпі ми дійсно дійдемо до 9000 за день. Без сумнівів.
Маргарита
Не вішайте всіх собак на директорів, начебто вони не хочуть повідомляти про хворих на ковід. Чому не звинувачуєте лікарів, які не хочуть направляти хворих на тестування? Директор що, може поставити діагноз, ковід це чи ГРВІ? А лікарі, коли питаєш, чому не даєте направлення на безкоштовне тестування, прямо заявляють, що їм заборонено це, треба приховувати реальний стан речей.
Коментувати
Бездоговірний платіж
Всплеск ковида начался именно потому что дети пошли в школу. Классы переполнены. дети не носят маски ни на уроках ни на перемнах. Директора прямо рекомендуют не делать тесты на ковид ( а то школу закроют и иссякнет поток родительских денежок, да и начнут трясти проверками), а врачи тоже посылают на тесты только в исключительных случаях (ЗЕ команда всё уже разворовала, тестов мало). Учителя и дети приходят в школу так и не зная носители они вируса или нет. Уже 4600 в день. Скоро будет 10 000. Школы не переведут на дистанционку потому как истерические мамаши за них не проголосуют
Местный
Чёртовы "освітяни", всё из-за них!!!1 И число заболевших растёт, и аппараты ИВЛ ни одного не купили, и фонд КОВИДный распилили... всё из-за этих педагогов. Ишь, какие! Один бубочка с Аваковым работают и не покладая рук.
Ірина
Відділ освіти з директорами шкіл напередодні Дня учителя гуляють в ресторані в робочий час з тамадою та розвагами. А потім ідуть в колективи і до дітей та вимагають, щоб дотримувались режиму та ходили по стрілочках. Про яку ви відповідальність говорите ?
Родион
Для Ірина: Так вони в коньяк антисептик додавали, жували в масках, танцювали на відстані півтора метри. Грамоти і премії отримали продезинфіковані.
Коментувати