Опубліковано рейтинг шкіл України 2020 року

Сайт Освіта.ua склав рейтинг шкіл України за результатами зовнішнього оцінювання випускників шкіл 2020 року

Опубліковано рейтинг шкіл України 2020 року

Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Заклади освіти в таблиці ранжовано за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів і з урахуванням загальної кількості тестів, складених випускниками кожної школи.

Четвертий рік незмінним лідером в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання випускників залишається Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

На другій сходинці, як і минулого року, опинився столичний ліцей «Інтелект».

Третю позицію цього року посів Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Технічний ліцей НТУУ «Київський політехнічний інститут» залишився на четвертому місці в рейтингу. На п’ятій сходинці розташувався приватний київський ліцей "Екологія і культура».

Шосте місце в рейтингу посів столичний ліцей «Наукова зміна». З минулорічного п’ятнадцятого на сьоме місце піднявся Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер».

Природничо-науковий ліцей №145 м. Києва, Русанівський ліцей м. Києва та Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті посіли відповідно 8-ме, 9-те та 10-те місця.

Загалом до першої десятки рейтингу потрапили 8 навчальних закладів з Києва й по одному навчальному закладу зі Львова та Житомира.

До двадцяти найкращих закладів освіти України за результатами ЗНО також увійшли школи Дніпра та Харкова.

Окрім основного рейтингу шкіл України, на сайті опубліковано рейтинги шкіл усіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівщина. Друге та третє місця посіли Сумська та Волинська області відповідно.

Високі результати тестування також продемонстрували випускники закладів освіти Тернопільської, Харківської та Черкаської областей.

Серед обласних центрів перше місце збереглося за Києвом, на другій і третій сходинках розташувалися Львів і Рівне. Серед лідерів за результатами тестування також опинилися Харків, Тернопіль та Івано-Франківськ.

Зазначимо, що на результати зовнішнього незалежного оцінювання конкретного учасника впливає низка чинників, з-посеред яких, окрім якості організації начального процесу в закладі освіти, ще й такі важливі, як тип і розташування закладу, склад, матеріальне становище й рівень освіти родини, умови навчання, самостійна підготовка до тестування, додаткові платні послуги тощо.

РЕЙТИНГ ШКІЛ УКРАЇНИ - 2020

Рейтинг складений Освіта.ua з використанням статистичних даних основної сесії ЗНО 2020 року, оприлюднених на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
23.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
стурбовані батьки Чернівців
Ми хотіли написати цей коментар на буковинському сайті, але нас викинуло. Тому ризикуємо звернутися до влади через Всеукраїнські ЗМІ. Скоротіть уроки у "Помаранчевій" та "Червоній зоні". Учням потрібне свіже повіря, а не сидіти 26 людей 45 хв. у кімнаті 8 на 7. Ви думайте учні не хворіють? По своїй школі знаємо, що хворіють. Але директор ходить домовляється з батьками та сімейним лікарем щоб жодні тести не робили і все видавали під ГРВХ. Директори турбуються щоб не стався зрив навчання. А ми переживаємо за здоров’я учнів. То хто з нас у цій ситуації правий? Ми не можемо нічого вимагати. Тільки ви увійдіть у положення батьків. І здоровим глуздом все обміркуйте. Автономія школи переросла у порушення закону, Конвенції прав дітей та взагалі прав дітей. Адже по іншому приховування випадків covid не можна назвати. Одн учень хворіє, решта контактні особи. Той хто хворіє відправляється на лікування. 2,3 кажуть посидіти тиждень у дома. Решта ходять і під свій страх відвідують школу.
стурбовані батьки Чернівців
Шановна обласна владо та директор ДОН Чернівців. Відреагуйте на наше звернення. Створіть максимально безпечні умови для навчання дітей. Це єдине про що ми вас просимо. Такі як ми далекі від санітарних умов. Але ми бачимо, так як тепер погано.
М
Якщо ви хочите щоб ваші діти мали знання.Старша школа:фізкультуру-забрати,нехай вдома діти ходять на двір,для чого в школі сидіти.Трудове,що там вчать в старших класах?Музика-музична.Музичне мистецво-дистаційно.Л... ітератури,історії-дис... танційно.Залишити... в класі:математика,фізи... ка,хімія;біологія-одн?... ?... теми в класі,одні-дистанційно!З молодшими класами,складніше,не всі мають можливість і вдома з дитиною бути і навчити.А в нас також діти хворіють по черзі ходять в школу,якщо не буде дистанційного так буде до літа.
Коментувати
Директор
Ми теж скептично ставимося до подібних рейтингів, оскільки ще 23 вересня середній бал ЗНО нашого закладу - БНВО "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня" - у ньому був 162.1, що відповідає дійсності, але 24-го він дивним чином зменшився до 161. Хтось може пояснити, в чому причина?
Іван
Ті,у кого високий ретинг-за,і навпаки. Це вже норма. Але,хто б і що не казав,все ж це показник. Один з...але показник. Так,сільська школа не буде в топ-200,але вона може відслідковувати ріст в межах можливостей.Цього року приміром 2000 позиція,а були 2025-ми. Є прогрес. А так,ми все готові кинути в сміття. Не подобаються рейтинги-не дивіться!
Анна
Інформація не відповідає офіційній інформації на сайті Українського центру оцінювання. Чому такі неточності?Для чого викривляти фактичні результати? Хто несе відповідальність?
2000
Этот рейтинг меняется потому, что не все школы в него включены. Возможно, добавляют по ходу. В одном из районов Донецкой области, например, "забыли" шесть(!) школ.
Артур
Для 2000: в рейтинг не включены школы с маленьким количеством выпускников
Анна
У рейтинг включені навіть школи, які мають 8 випускників, із яких тільки п‘ять складали тест
Коментувати
Надія
А що вніч з 23 на 24 здавалось ще ЗНО? Вчора рейтинг був один, а сьогодні змінився. Школа опустилась на 4 сходинки. Як це розуміти?
Директор
Яка дурня- він, той рейтинг, ні про що не свідчить і нічого не показує. Рейтинги заборонені взагалі. Гляньте скільки дітей стають студентами- при совєтах того і близько не було! Віват нашій освіті і доблесним вчителям! Дайoш обов’язкове ЗНО з усіх20-х предметів робочого навчального плану! Як же ж без рейтингів з музики, фізкультури і технологій? Всі вчителі повинні бути в однакових умовах при такій системі оплати праці, а то мовникам і математикам обов’язкове ЗНО, а музикантам і фізрукам однакову з ними зарплату. Якось не дуже чесно... Потрібно змінити підходи в ОПЛАТІ ПРАЦІ: для вчителів ЗНО- шних предметів вищий коефіцієнт, а для всіх інших, які не в ЗНО-нижчий. А то одні загинаються від рейтингу і контролю, а інші дурня клеять. Якщо що - я вчитель фізичної культури...
Правда
Для Директор: при советах не было контракта и сейчас ему не место, если нет мозгов, то за деньги не должны учить дураков.
Коментувати
Наталія
Ура рейтингу! Ура елітним школам (особливо багатим батькам)! Ура столиці України! Решта, не елітних (зрозуміло, у першу чергу, сільських) - сидіть собі тихенько і помовчуйте, а то ще закриють, якщо, не дай бог, будете вимагати столичних умов навчання дітей і багатих батьків. Не по Сєньке шапка.
Ом
Для Наталія: Правильно.Хохлоеліта-страшна річ.Випендритися перед іншими-воно в крові.Коли умови навчання будуть однаковими і в київській школі на Печерську і в сільській школі-тоді ми зможем називати Україну цивілізованою.А так зімбабве у центрі Європи.
Коментувати
Леся
Чому від вчорашнього дня рейтинг шкіл так кардинально змінився? Маю на увазі ліцей 81 Львова: вчора був на 172, а сьогодні вже 187.