МОН нагадало школам про якість харчування дітей

У МОН наголошують на необхідності дотримання вимог до організації харчування в школах

МОН нагадало школам про якість харчування дітей

Міністерство освіти і науки звертає увагу на неприпустимості погіршення умов харчування школярів.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки, що надісланий на адреси обласних державних адміністрацій.

У МОН наголошують на необхідності дотримання вимог постанови головного державного санітарного лікаря №50, якою, зокрема, визначено вимоги до організації харчування.

«Відповідно до Постанови харчування в закладі освіти має здійснюватися згідно з графіком, розробленим керівником закладу освіти. Відстань між столами повинна складати не менше ніж 1,5 м, а за одним столом може знаходитись не більше 4 осіб. Постановою не дозволяється функціонування питних шкільних фонтанчиків, організація харчування за типом «шведського столу» та шляхом самообслуговування», - зазначають у Міносвіти.

У відомстві повідомили, що Міністерство освіти і науки отримує непоодинокі повідомлення про погіршення якості шкільного харчування, особливо у випадках організації харчування шляхом роздачі попередньо фасованої харчової продукції.

«Привертаємо увагу до неприпустимості погіршення умов харчування в закладах освіти, важливості організації якісного, здорового та безпечного шкільного харчування, особливо в умовах карантину та під час тимчасово встановлених відповідних правил та обмежень, а також необхідності забезпечення ефективної взаємодії між постачальниками продуктів харчування та/або послуг з організації харчування, засновниками закладів освіти, органами управління у сфері освіти та у сфері охорони здоров’я, територіальними органами Держпродспоживслужби та учасниками освітнього процесу», - йдеться у листі МОН.

Освіта.ua
11.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Львів
МОН хто вас повідомляє про погіршення якості шкільного харчування?,якщо нікого в школу не пускають,чи це перевірки їздять?Між іншим за фонтани,у Львові Садовий вибори,фонтани відкриває,люди п’ють не одноразовими стаканчиком а просто нахиляються,- "боротьба з коронавірусом".
ОТГ- анархия головы
В ОТГ все тендеры выигрывает бизнесмен- друг головы ОТГ. Это ж такой " лакомый кусок"- поставлять продукты во все школы и садики ОТГ! И неважно,что товар бывает просроченным- его всё равно в ОТГ никто не проверяет!
Іван
А не хоче МОН перевірити список підприємців,що ПОСТІЙНО виграють тендери на харчування і елементарно грають лише один з одним не пускаючи нових ПП!!!!
Іван
Невже МОНУ невтямки,що всі без виключення тендери проводяться на корупційній складовій? Що підприємцеві в голові лише прибуток?Плювати він хотів на директора і дітей! Хіба,що директор впертий.І тоо у день конфлікту все О,а наступного дня,гроші застилають розум. Із впровадженням тендерів,які НАДЛЕГКО обійти і стати переможцем,харчування стало бридким і навіть небезпечним. Назвіть суму,що місто виділяє на дитину-дайте право заключити директору угоду напряму і директор відповідатиме за якість і кількість. А так,відкати занесені вище,а на дибу тягнуть директора. Кому це ще не відомо?
Павлович
Хай МОН це нагадає організаціям,що виграли тендер на харчування.