Школи випадковим чином перевірятимуть на дотримання правил COVID-19

Випадковим чином мають бути перевірені щонайменше 5 навчальних закладів у кожній з областей

Школи випадковим чином перевірятимуть на дотримання правил COVID-19

Міністерство розвитку громад та Міністерство освіти і науки спільно з Держпродспоживслужбою проводитимуть випадкові перевірки закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил.

Відповідне доручення дав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками селекторної наради з протидії COVID-19.

«Випадковим чином мають бути перевірені щонайменше 5 навчальних закладів у кожній з областей. Особливо варто звернути увагу на школи, які розташовуються у віддалених районах, оскільки в обласних центрах ситуація більш-менш стабільна», — зазначив Прем’єр-міністр.

Керівник Уряду також доручив головам обласних і районних державних адміністрацій взяти під контроль ситуацію в закладах освіти.

Прем’єр-міністр наголосив, що за результатами цієї перевірки Урядом можуть бути ухвалені, зокрема, і кадрові рішення.

В Кабміні також повідомили, що за останню добу було виявлено 149 випадків захворювання на COVID-19 серед дітей.

Освіта.ua
03.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Львів
Може пан Шмигаль сам приїде у Львів,якщо давно не був подивиться як квартири ростуть,а щось шкіл і близько не видно,заодно зайде до Садового спитається де ті школи,дитячі садки?подивиться скільки дітей в класі гардеробний немає-це все в класі тримають,а тоді буде говорити про перевірки,а потім можна говорити про правила при Covid-19!Класи малі,в класі 30-40 дітей,а маска хіба що більше проблем робить -це все що осідає на маску,потім осідає на бронхи і легені.А школи у віддалених районах,там дітей в класі стільки немає з тим легше,але ви особисто,візьміть з собою Стадного(має блог так гарно розказує як має бути,помилки в когось шукає)- країною повозіться заодно в районні лікарні заїдьте побачите як і чим забезпечені,хворих скільки і звідки,а то всі говорять стільки хворих,а хто хворий?-ніхто не знає,я не говорю що їх немає але щось не так.А кадрові рішення?,як не буде ніякої кримінальної відповідальності-нічого не поміняється!Міняти кума на свата?
Вчитель
Правильно. Ковіда в таких віддалених школах не було весною, немає зараз -так нехай всякі перевірки його превезуть. Чого жителям сільських громад розслаблятися - хворіти так усім. Краще тестами забезпечили.
Вчитель
Було б добре, якби перевірили всі школи і без попередження. А то приїдуть, перед тим попередять дирекцію, ті наведуть марафет, перевіряючі напишуть, що все добре.Кави поп’ють і поїдуть..А насправді що? Діти хто в масці, хто без маски. Вчителі масок не отримали. Дезинфікуючі засоби дали на сміх курям. Їх вистачить на 2 тижні. Дальше викручуйтесь як можете..Діти вже почали хворіти.Інформацію в район подає дирекція неправдиву.Занижує результати. Брехня на брехні.
Юлія
Вони навіть класи не провітрюють, коли діти йдуть на якийсь інший урок в їхній клас заходить інший і ніхто не дизинфікує, навіть натяку на це, тільки й того що маски на перервах , батьків не пускають, щоб не бачили що ніхто не дотримується ніяких вимог пов’язаних з карантином.
Голос розуму
Для Юлія: Юля, ви це ззовні школи роздивитися змогли, дурепушко? Чи то вас просто так сильно заїло, що вас до школы не пускають? Так то правильно роблять, вы своє вже навчились (всі 9 класів, ага). І як, доречі, класи дезинфікувати мають? І чим? Чи по телевізору сказали, що в школах все є, а ви повірили? І хто? Ви ж мовчали, коли половину техперсоналу скоротили? А вчителі в коридорі чергують. Та якби і ні, це не їх обов’язки. Нічого, от перейдемо на дистанційку, покажете як треба за вашими лапупунями наглядати. А-то звикли, що школа - продовження дитсадка де вчителі за всими бігають та соплі підтирають. А на минулі дистанції половина батьків феєрично обісралась як з навчанням (бо самі тупі) так і з вихованням (одне діло на вчителів гавкати, що не так навчають, а інше самим змусити дитятко за уроки сісти).
Вчитель
Як ще провітрювати? Вікна взагалі не зачиняємо. В класі +28 на вулиці +32. Перерви 10 хвилин . Залишилося дітям ще хіміі додати, так і зранку достатньо. Через тиждень почнуть діти сипатися,як мухи. Які у нас всі далекі від реалій.
К
Для Юлія,Голос розуму,вчитель-ви всі праві і одночасно не праві!Всі різні і вчителі і діти і школи різні,взалежності в якому районі (області,селі),хто ними керує забезпечення,скільки дітей в класі так що не дорікайте нічим один -одному,кожен правий і розказує свою ситуацію.Для Голос розуму,те що ви пишете мене моїх дітей не стосується,я бачу як і що вони вчать і я їм і говор’ю і пояснюю,і не до всіх вчителів притензії ставлю,навіть може не претензії а просто говорю чому так не інакше -не запускаю ситуацію.А те що ви кажете що батьки тупі на дистаційному не могли навчити дітей,і такі ситуації є ,але має вчити школа,,батьки мають професію і свою роботу!Не кожен вчитель наприклад української мови може навчити хімію 9 клас.І чому вчитель мав зкинути домашню і брати зарплату(такі випадки були і не поодинокі),а мама прийшла з роботи в 9 годині вечора і ще щось мала дитині пояснювати наприклад фізику,а вона торгує а магазині?Мені особисто легше що діти ходять в школу,вони між своїми однокласниками(дітьми),прийшли додому зробили домашню роботу,перевірила щось пояснила,а не приходиш з роботи (годину-півтора в маршрутці)і починаєш дитині пояснювати:мат,анг хімію ,зрозумійте в батьків є робота і лишіться батьків.Для чого просте зкидування завдання без пояснення ,для чого такі вчителі,якщо батьки мають пояснювати кожну тему?
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Гарна ідея, а то ніхто в навчальних закладах не дотримується протиепідемічних заходів. Такими темпами скоро буде різке зростання інфікованих і знову повернення до дистанційки!
Здоровий Глузд
Для ДепартаментДюсолей: Ага, гарна. Тільки всі "норми" виконати тупо нереально. І коштів на всі матеріали теж ніхто не виділив. Тому цікаво, що ж покаже перевірка? Що математика проти і 32 учня в класі на 40 м2 не розсадиш з дистанцією? Чи 1000 учнів в коридорі теж не розставиш через 1.5 метра? Чи те, що 50 вчителів не можуть одночасно принести учням замовлення зі столової, провітрити кабінет, сходити за журналом та контрольувати щоб всі в масках ходили? Оце новина з новин буде! Хто ж таке міг передбачити? Тупі рекомендації. Тупі люди, хто думає, що вони допоможуть (або, хоча б, що їх можливо виконати). А з 1 по 4 класи взагалі не заразні на думку "перевіряючих". І що в подібних умовах можна перевіряти? Краще на дистанційку. Рівень знань від цього не страждає (ну, принаймні в тих, хто вчиться не з під-палки). А якщо якимсь "батькам" діти вдома заважають, або вони не можуть загнати своє "сонечко" вчитись, то це не вина школи. Це просто тупі батьки, народжувати не треба було.
Коментувати
жана
обласний центр м.Хмельницький гімназія№2 в їдальні, в буфетах один на одному ні якої соціальної дистанції, в класних кімнатах 40-48 кв.метрів по 35-36 дітей, коридори шириною 1,5 метри, на перервах діти в коридорах ,для провітрювання класу, як селедка в бочці жах...
Анонім
Для жана: Напевно ж школа винна? Не розширили її ті кляті вчителі, жах.
1
Кляті комуняки побудували малу школу. Клятґ вчителі вимагали відміни дистанційки.
Одразу
Вчітелі теж хочуть їсти.
Коментувати