Місцева влада має забезпечити безпечні умови в школах

Органи місцевої влади мають забезпечити школи засобами дезінфекції, миючими засобами та захисними масками

Місцева влада має забезпечити безпечні умови в школах

Організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти – це повноваження місцевих органів влади та засновників навчальних закладів. На цьому наголосив т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет під час прес-конференції щодо початку нового 2020/21 навчального року.

Т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет звернув увагу на те, що заклади комунальної власності підпорядковані сільським, селищним та міським радам.

«Дуже важливо, щоб здобувачі освіти навчались у безпечних умовах. Організація матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів освіти – це повноваження місцевих органів влади та засновників. Тому місцева влада повинна забезпечити заклади освіти усім необхідним, а саме – засобами дезінфекції, миючими засобами та захисними масками», – зазначив Сергій Шкарлет.

Т.в.о. міністра повідомив, що станом на 1 серпня існує 8,5 млрд грн залишків освітньої субвенції. Він зазначив, що МОН у інструктивному листі надісланому до місцевих адміністрацій передбачило можливість використання цих коштів для організації безпечних умов навчання, а також надання певних надбавок для викладачів, у яких буде збільшений обсяг роботи у зв’язку з підготовкою до дистанційного навчання.

 

Освіта.ua
01.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна Мацияка
Сміюся до безтями. Тобто, якщо дитині кожні 3 год. не видали змінну маску, то вона має повне право ходити без неї! І мене не має турбувати де вони беруться. Тільки треба це розтовкти упорним "батькиповинні"
Местный
Ага... уже.... Сегодня начался учебный процесс - антисептиков ноль
OLGA
Дивний сайт. Начебто освітянський, але на привітання зі святом не спромоглися. Тільки й можуть брудом вчителів обливати. Ганьба!
Vlad
Вона і забезпечує зі формулою: "Будь-яка примха за гроші батьків."