РНБО: є ймовірність, що школи восени працюватимуть дистанційно

У РНБО наголошують на необхідності підготовки технічних можливостей для дистанційного навчання

РНБО: є ймовірність, що школи восени працюватимуть дистанційно

У Раді національної безпеки й оборони допускають, що восени більшість шкіл можуть перейти на дистанційне навчання.

Про це під час проведення наради в Офісі Президента, що була присвячена зростанню захворюваності на коронавірус, сказав секретар РНБО Олексій Данілов.

Зокрема, Данілов заявив, що «існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тож уже сьогодні має бути підготовлено відповідні технічні можливості».

Окрім того, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що за останній місяць ситуація в країні значно погіршилася: якщо на кінець травня фіксувалося 300-400 лабораторно підтверджених випадків зараження на добу, то нині – 900-1000, втричі зросла кількість тих, кого госпіталізують.

Основна причина такого стану справ, за словами міністра охорони здоров’я, – нехтування правилами карантину. Зокрема, понаднормове перевезення людей у громадському транспорті, нехтування засобами індивідуального захисту, недотримання соціальної дистанції.

Освіта.ua
28.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Юсупова, очень умная волонтёр: Ну что Вам сказать, читаю комментарии соотечественников и волосы дыбом. Я несколько лет пишу посты, всякое было, особенно перед прошлогодними выборами, но читая сейчас поймала себя на мысли, что все не просто плохо, то что в голове у людей, это катастрофа, которая приведет ещё к большей войне и катаклизмам. Российская пропаганда, это мощь, это круглосуточно работающая махина гигантских размеров. Туда вкладывают миллиардные средства, не жалея и не считая. Тысячи ботов, сотни публичных пропагандистов, за кулисами работают спецы и профи, со знаем дела выпускающие нужную информацию. Там правды нет, нисколько, ни капли. Эта машина разрушает личность и убивает мозг. Человек как робот. Прочитал, посмотрел, запомнил, пересказал
Виктория Владимирова
А у мене питання стосовно навантаження на вчителя та дітей. У період епідемії, коли потрібно працювати дистанційно, необхідно скасувати всі турніри, олімпіади, МАНи та інші конкурси. Їх можна проводити онлайн, але тільки за бажанням учнів та вчителів. З жахом думаю про початок року: з вересня по грудень два турніри, три олімпіади, МАН та всілякі інші конкурси. Коли готувати команди? Якщо якісно готуватися до дистанційних уроків, то сил на інше не вистачить. І взагалі, чому це все є обов’язковим для вчителя? У пріоритеті повинно бути бажання та можливості учнів та вчителя, а не примусова участь у різноманітних заходах.
1
Для Виктория Владимирова: На самом деле все конкурсы всегда были делом добровольным. Были и есть. А то, что учителям админка выкручивает руки за, например, учитель года, то уже самодурство этой самой админки и безхребетность учителей. Для 99% детей конкурсы не интересны так как грамота нaxуй не уперлась, а дорогие призы выигрывают нужные люди. Либо же их совсем нету - бабки распилены. Так и живем.
Коментувати
Іван Миколайович Бідолах
Дистанційне навчання - це утопія для нашого молодого покоління! Але політичним діячам все одно на майбутнє! Живуть одним днем!
Психіатр
Якщо в університетах буде дистанційне навчання, значить потрібно знижувати плату за навчання, мімнімум на половину. Бо заочне навчання - це те саме, що заочне харчування.
Галина
Для Психіатр: Ви певні, що Ви психіатр, а не пацієнт? Психіатр навчається багато років і має знати відмінність дистанційного навчання від заочного.
гість
Чи потрібна якісна освіта для збору полуниць та на будівництві у Польщі ?
Коментувати
Covid-19
Запрошую студентів активно ставати моїми фоловерами! Ви абсолютно праві, ніхто не має права відбирати у вас право на якісну освіту у приміщеннях і аудиторіях! Бо ж сидячи вдома, ви не зможете активно спілкуватися зі своїми улюбленими викладачами, да друзями. Ніякого коронавірусу не існує, це все вигадки щоб зробити вас слухняними рабами, да знищити перспективу генофонду українців! Тому якщо бачите, що людина носить маску або респіратор, то знайте ця людина вже чіпована, і потрібно йому допомогти зняти маску, та потиснути йому руку.
Психіатр
Для Covid-19: о, знову цей шизофреік ковід намагається когось налякати. Дурбецало, ти чого вилізло з бункера? На дворі ж лютує "страшний коронавірус" :) Ми всє умрьом :) Так що, бігом, вколи собі в сраку 20 вакцин і назад у бункер!
Covid-19
Для Психіатр: Чекаю з нетерпінням нашої з вами зустрічі! Нам є про що поговорити, оскільки я абсолютно підтримую тезу, що ніякого коронавірусу не існує. Я за повне зняття карантину, та заборону масок та респіраторів! А також введення штрафу, якщо людина не тисне перехожому руку! У мене вже більше 10 млн. фоловерів по всьому світу, а от Україна чогось відстає...Після ЗНО та першого вересня, я думаю зможу перевалити за 80к!
Covid-19
Для Психіатр: P.S. Будьте без маски, щоб я вас упізнав!
Коментувати
Небайдужа українка
А я як студент буду вимагати компенсації за неякісне або ніяке навчання: протягом карантину пар -навчання абсолютно ніякого , а питали, а точніше тріпали нерви. От в чому заключається Болонський процес у нашій країні. У простій школі батьки підняли питання неякісного навчання - онлайн, коли вчитель не задавав завдання або взагалі не виходив на звязок, а у вузах - це велика Цяця - треба закрить рот і мовчать, бо не доведи Господи..
Дмитро
Для Небайдужа українка: У нас було все добре. Але був ще один викладач - ненормальний. Нічого не робив і кидав завдання, а всі інші - нормально викладали. Хоча про того викладача вже знає весь універ і вже до адміністрації дійшло. Більшість викладачів виходили на зв’язок. Ви точно в Україні вчитеся?
Психіатр
Дійшло до адміністрації? Мабуть, тепер тому поганому викладачу дуже страшно. Адже він ризикує втратити гівняну низькооплачувану роботу з місячною платнею 6-8 тисяч гривень (що менше ніж у кур’єра з піцерії).
Коментувати
Дмитро
Я як студент буду вимагати освіту замість повної зупинки навчання на півроку. Не хочу пізніше ще лишніх півроку тратити на перебуванні в універі. Я згоден вчитись навіть вже.
Олег
Карантин відкрив нам нові можливості. Я ніколи не займався та навіть не думав про навчання в інтернеті, але через карантин змушений був перейти на онлайн навчання. У відкритті власної школи мені допомогла агенція Ruzam, за що безмежно вдячний їм - https://ruzam.marketing/online-school Яка моя думка про освіту онлайн? Це наше майбутнє, беззаперечно. Наразі я публікую безкоштовні курси для своїх студентів, але аудиторія швидко збільшується... тому до кінця літа планую запустити 1-2 платних курси (тільки для того щоб окупити затрати на розробку платформи).
гость
Интересно, об учителях кто-то думает? У нас в школе больше 80 учителей. 1200 детей. Какая дистанция? В классах по 35 человек. Ау!
Татьяна Тихова
Какой вирус. Меньше случаев и был жестокий режим, потому что Запад был на карантине. Сейчас больше случаев и свобода, потому что Запад не не карантине. Так? Можно под эту марку и сэкономить, отправив осенью на дистанционку. А как же дети 6 - ти лет, с кем они дома, если все работающие? И можно самих дома оставить, да? МОЛОДЦЫ! Кто будет
Олекса Позняк
Для Татьяна Тихова: при чём тут Запад. Ваша любимая мацьква тоже тоже снимает карантин. У большинства народа банально нечего кушать, надо работать. Но дети однозначно позаражаются. Или дистанционка или гробы. А помните как в любимомм вами серсере школы и вузы всю осень убирали картофель или свеклу, хлопок. И ничего, доганяли
Марина
Для Олекса:Нарешті, дочекалися!!!! Пряме включення з дурдому. Звичайно, таким як ти, тільки дистанційне навчання, тому ти за нього, все зрозуміло.
Дмитро
Для Татьяна Тихова: Я як студент буду вимагати освіту замість повної зупинки навчання на півроку. Не хочу ще лишніх півроку тратити на перебуванні в універі потім.
Коментувати
Василь  Шминдрук
Навчання - світ, а не навчання - дистанційне навчання. Такий же сенс, як нюхати квіти на великій відстані.
Олекса Позняк
Для Василь Шминдрук: вася есть вася. Кто учился тот и на дистанционке учится. Кто приходил в школу в игры на смартфонах погулять тот и дома гуляет
Василь  Шминдрук
Для Олекса Позняк. Твоя еволюція розвитку завершилась в яйці. Спочатку вивчи державну мову, розберись в своїй орфографії, визубри розділові знаки, а потім скачи на гілці, вставляючи недолугі коментарі. Бо де не посій, а в 5 годин ранку ти вродиш. А краще звернись до лікаря.
Дмитро
Для Василь Шминдрук: Я як студент буду вимагати освіту замість повної зупинки навчання на півроку. Не хочу ще лишніх півроку тратити на перебуванні в універі потім.
Коментувати
для Тарас пише мати
а ти мабуть не батько не вчитель і не Тарас вовсє . діти не мають хворіти ні у школі ні вдома хай хворіють ті хто придумав ці віруси і водить людей за носа
Олекса Позняк
Для для Тарас пише мати: Тернополя не существует!!!! Его придумали соросята чтоб водить людей за носа. Дыбилы
Коментувати
Тарас
Дистанційна форма, це нормально. Вчитель який володіє всіма навичками та вмінням сучасних технологій, навчить дітей. Краще здорові діти вдома, ніж хворітимуть у школах.
Дмитро
Для Тарас: згоден
Марина
Для Дмитро:Ти такий розумний, бо вже студент, а ти би повчився дистанційно в молодших класах. Не порівнюй школу і ВНЗ, це зовсім інші речі.
Дмитро
Для Марина: Я вчився і знаю школу. Я в садочок майже не ходив, бо ходив, але вже тоді вмів рахувати, читати і писати. Хоча із почерком досі жахливо, але це й не дивно. Не виніть школу у своїх бідах. По-перше, у нас система освіти застаріла. А по-друге, ви винні у тому, що не думаєте і не вмієте виховувати дітей. Не здивуюсь, якщо ви або по сраці б’єте, або по руках, або ще по чомусь. Навіть легенько вдарити не виправдовує Вас. А мене виховала і навчила вчитись покійна прабабуся, адже не дивно, бо її батько і мати викладали у ТУУ. Тоді було поняття виховання й освіти й це мало велику цінність.
Коментувати
1
Интеречно, понимают ли местные алехвны, что все их "за" и "против" дистанционки это пердеж в лужу. Как дядя в кабинете с высокими потолками решит - так и будет.
1
Для Олекса Позняк: дебилушка, это ты тут пердиш в сторону власть имущих. Они тебя, ебаната совсем не слышат. А я таким как ты животным написал, и, о чудо, до тебя инфа дошла. Такие дела, долбоеба кусман.
Коментувати
Valkonik
Кожен повинен виконувати свою роботу. Я вчитель і хочу в нормальних, безпечних умовах навчати і виховувати дітей. Батьки не повинні виконувати мою функцію. Діти повинні пройти соціалізацію в суспільство у якому ми проживаємо. Держава повинна зебезпечити дітей засобами та якісними умовами навчання. Президент держави не повинен вирішувати, чи проводити ДПА як ЗНО, це не його функції. Я хочу бачити своїх дітей в кабінеті і нормально з ними спілкуватися. Не фахові люди завжди будуть придумувати якісь безглузді реформи і новації, які в свою чергу несуть тільки хаос і проблеми.
Ололо
Для Valkonik: У тебя дети низкого качества.
Valkonik
Ну напевно так !
Олекса Позняк
Для Valkonik: президентов не могут убезпечыть. А тут нашегот придурка приедут в скафандр наряжать. И возле каждого дитяти по полисмену чтоб соблюдали дистанцию. Ты идиот? Чему ты можешь научить если не понимаешь простых вещей
Коментувати
Мама
З цим дистанційним навчанням ми отримаємо націю інвалідів. Моя дитина за час карантину поправилася на 6 кг ( хоча генетично такої схильності немає). Через відсутність постійних тренувань (син відвідував секцію з хортингу), щоденного ритму та постійного сидіння біля комп’ютера. Хто поверне нашим дітям здоров’я? А про знання я взагалі мовчу.
гость
в іграх сидів та їв постійно? моя дитина схудла, бо працювала наполегливо!
Дмитро
Для Мама: і в дома модна спортом займатись
Марина
Для гость: Ваша дитина схудла, тому що перебувала в постійному стресі від того онлайн-навчання. Здорові діти не худнуть, як ви кажете, від наполегливої праці.
Коментувати
Andrew Brown
БАТЬКИ: є ймовірність, що РНБО і більшість центральної влади восени перейдуть на дистанційну форму проживання в Україні (орієнтовно з 25 жовтня). А ми, батьки учнів, радо допоможемо їм у цьому!
вчитель
ДИСТАНЦІЙНА ФОРМА НАВЧАННЯ - ЦЕ ОТУПІННЯ НАЦІЇ! ЗОЛОТИЄ СЛОВА!
Ну то  - вчителька, якшо не вчитель
ДИСТАНЦІЙНА ФОРМА НАВЧАННЯ - ЦЕ ОТУПІННЯ НАЦІЇ! Воістину - ЗОЛОТИЄ СЛОВА!
Коментувати
вчитель
скажіть, будь ласка, а яким боком оце Бурлім-Мурло до навчання, а тим паче шо воно гребе в дистанційному навчанні? Воно хоч знає шото таке? Чи зараз такий час настав шо за міністра освіти буде розпоряджаться будь -хто
Алла
Для вчитель: Оце ви точно сказали. Дійсно, що то мурло має до освіти? Знають відношення батьків, учнів та педагогів до тої дистанційки і всерівно тявкають.
Коментувати
вчителька
Дистанційна форма навчання веде до Отупіння нації! Багато учнів , батьків і навіть вчителів не мають такої можливості проводити його так як треба. Ц е - раз. Два - це те, що це дуже вигідний інструмент "закопати" того кого їм треба або не вигідний . Скажімо студент, який вчився на тверде "добре" і "відмінно" на дистанційному навчанні ( при нашіптуванні на вушко викладачам) звели на "три". Тобто, спостерігається така тупа тенденція, - шо ми абсолютно знань не даємо - пар немає - предмети вчіть самі , а питаємо - як захочемо .
гость
Для вчителька: не брешіть! син-студент закінчив курс практично на відмінно, бо вчився.
Тоже Гость
Не Брешіть! Бо ви брешете! Або до вашого вузу не добралися ще спиногризи Або видно вам вигідно з окремих причин брехати!!!
Олекса Позняк
Для вчителька: якщо ти тупа що не можеш органызувать дистанцыйку то це не значить що усы тупы
Коментувати