Мандзій: новий навчальний рік розпочнеться з 1 вересня

МОН спільно з МОЗ розроблять протоколи, що визначатимуть заходи безпеки у школах

Мандзій: новий навчальний рік розпочнеться з 1 вересня

До кінця червня Міністерство освіти спільно з Міністерством охорони здоров'я розроблять додаткові протоколи, що визначатимуть заходи безпеки у закладах освіти до повернення дітей з 1 вересня.

Про це в інтерв'ю РБК Україна сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання щодо повернення учнів до шкіл 1 вересня.

За словами Мандзій, адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 липня.

«Безперечно, я за те, щоб діти повернулись до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними», - наголосила в.о. міністра освіти і науки.

Вона зазначила, що зараз Міносвіти готується до проведення ЗНО та вступної кампанії і основним завданням є збереження здоров’я учасників освітнього процесу.

«Я хочу трохи спростувати фейк. В коментарі одному з телеканалів я сказала про те, що навчання вже буде з використанням тих інструментів та технологій, які опанували вчителі. Але це не означає, що з 1 вересня ми перейдемо на дистанційне навчання. Живого спілкування ніхто не скасовував. В тому й суть школи», - сказала Любомира Мандзій.

Також вона висловила переконання, що діти повернуться до шкіл 1 вересня.

«До кінця червня спільно з МОЗ готуємо додаткові протоколи, які визначатимуть заходи безпеки у закладах освіти до повернення дітей з 1 вересня. Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу з 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоби кожен вчитель зрозумів, як опанували матеріал його учні», - підкреслила в.о. міністра освіти і науки.

Освіта.ua
23.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софія
Для шеолярів - 1 вересня Для студентів першого курсу - 17 вересня Чому я неможу знайти інформацію ,, коли почнеться навчання для студентів 6 курсу?
Христина
Для Софія: І я про це! Теж ніде не можу знайти інфи
Коментувати
Алекс
Батьки і діти а також вчителі не хочуть вашого дистанційного навчання. Навчання має бути в закладах,прислухайтесь до народу,а то народ вас не вибере знову у майбутньому.
Александр Сажко
Я ей НЕ верю!!!((( . Текст має бути не менш ніж 100 знаків. Текст має бути не менш ніж 100 знаків. Текст має бути не менш ніж 100 знаків. Текст має бути не менш ніж 100 знаків. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.
Абітурієнт
Яке нафіг дистанційне навчання? Я хочу вчитися в університеті очно, тусуватися з однокурсниками. Батьки завжди казали, що студентські роки - найкращі у житті. А ви хочете, щоб я числився студентом, а сам сидів вдома на дистанційному, прости господи, навчанні?
Юлиана
Раніше так і навчвлися , у дома, так вивчилися і Ленін і Шевченко і Тесла , дитина яка хоче вчитися то вивчи і самостійно
Александр Сажко
Для Юлиана: Глупости зачем писать??? Ленин, Владимир Ильич: "В 1879—1887 годах Владимир Ульянов учился в Симбирской гимназии. В 1887 году окончил гимназию с золотой медалью и поступил на юридический факультет Императорского Казанского университета." Полностью: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%98%D0%BB%D1%8C%D0%B8%D1%87#%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE,_%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B8_%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5
Коментувати
Алекс
Мандзій,пішла ти в жопу разом зі своїм дистанційним навчанням,батькам і вчителям воно на хер не треба,затям це дура і ті хто цю херню нам впарює.ми хочемо традиційне навчання.петиція вже набрала понад 25 тис.голосів проти.будуть ще мінінги і забастовки.ось побачити хуйові слуги народу.
Андрій
А як ви дивитесь на те, що дитині можна бути біля комп’ютера не більше 20 хв на день.
viktoria
Для Андрій: ????
Коментувати
Батьки
Авторам і підписантам петиції про повну заборону дистанційного навчання. По-перше, ви готові нести відповідальність якщо в Україні з 1 вересня кожного дня буде до 2000 хворих на коронавірус? По-друге, ви готові нести відповідальність за життя учнів, учителів, інший персонал шкіл, які кожного дня будуть ризикувати своїм життям? Чи усвідомлюйте ви число людей, які змушені будуть перебувати на обсервації чи самоізоляції? Або суспільство починає вести дискусію на рахунок ефективного дистанційного навчання, у іншому випадку учні відправляються на вимушені безстрокові канікули. Це може бути 1 рік, 2 роки, чи навіть більше. Вакцини не має. Вам самим хочеться що ваші діти закінчували школу у 20 років? Нажаль це та ситуація, коли не має великого вибору.
Оксана
Для Батьки: Заплатили вам гроші за підтримку дистанційного навчання тобто отупіння майбутніх рабів і виписуєте хтозна-що. Які іще безстрокові канікули на кілька років?!! Ви хоч думаєте, що пишете?!! Як хочете, то тримайте свою дитину в чотирьох стінах перед комп’ютером, позбавлену друзів хоч і до смерті, а моя любить школу, вчителів і з першого вересня має ходити до школи!!!
Елена
які безглузді батьки...навіть не зрозумів, що написано. Але хотять, щоб їх питали і розуміли.
Коментувати
Батьки
Треба починати розмову з того, що ніхто і нікого не питається, за чи проти ви дистанційного навчання. Держава і світ переживає техногенне лихо - COVID-19. Тому методи дистанційного навчання будуть практикуватися у будь-якому випадку. На порядку денному зовсім друге питання. Якщо учителі відмовляються провести дистанційно 1 урок тривалістю 1 година, на тиждень. Тоді за що вони беруть зарплату? Від 5 по 11 клас дистанційні форми роботи можуть застосовуватися повністю. А з 1-4 класами педагоги мусять домовлятися про графік онлайн занять. Чи це буде вечором, чи на вихідні, але діти мають засвоювати програму. Учні і так багато матеріалу будуть опановувати самі. Такого щоб узагалі учителі нічого не проводили бути не може. І щоб ви знали негативне ставлення батьківства до дистанційного навчання це заслуга учителів. Вони буквально закидували учнів завданнями. Нічого не пояснювали. Зате вимагали і тероризували оцінками. Такого як було більше батьки терпіти не будуть.
Дана
Для Батьки: ковід не не лихо а світова афера, це лише нагода познущатись дад людьми і знищити таким чином населення нічого не лікують, тільки ковід чекають, а стосовно науки, це все створено штучно, тому як нашій продажній владі треба відробляти транш який вони отримали для продовження знищення освіти та медицини... Необраованими, тай ще дикими людьми від дистанційного життя легко керувати...
Елена
це пише людина, яка навіть без помилок комент написати не здатна...
Оля
Для батьки:Я вас підтримую повністю. Для моєї дитини(7 клас) під час дистанційного навчання нічого не змінилося: як начався самостійно, коли ходив до школи, так це і продовжувалося під час карантину.
Коментувати
Алла
Я вчитель, я теж скажу, що втомилась від дистанційного навчання. Страшно подумати, як будемо наздоганяти пропущений матеріал у вересні, адже працюю у сільській місцевості, де навіть проблеми з мобільним зв‘язком, доступ до інтернет-ресурсів проблематичний. А «поважні пані з райвно», коли проводили збори з приводу дистанційного навчання, уникали запитань про те, як навчати дітей, в яких нема Інтернету. От так і працюй(
Арінка
Тьотя я вчусь у третьому класі. Я хочу у школу до друзів і вчительки. Я не хочу вчитись дома.
Юлия
Уроки делал ребёнок в мой выходной,за всю неделю.Глядя на такое обучение,мне пришлось взять за свой счёт.Учебу наверстали,я вышла на работу ,с которой потом попросили уйти.
Людмила
Всі такі розумні коли не мають дітей шкільного віку. Ось до мене приїхали онуки - одному 6 років, другому буде 9 років. 3 місяці самі просиділи на карантині. Батьки їх бачать тільки у вечері після роботи, а їх нагодувати потрібно, погуляти з ними, а потім ще й уроки. Вдень онуки "втикають" у своїх гаджетах, а самі бліді та й ще нервові. Дикі стали, бо живуть в віртуальному світі. За місяць перебування у мене почали частіше на прогулянки виходити, по деревам навчилися лазити, від річки не відходять, починають спілкуватися з природою та з дітьми. Ні. Діти повинні вчитися і спілкуватися з однолітками, а то дикими залишаться на все життя і ніякого сімейного життя не буде.
Оксана
Для Людмила: ви абсолютно праві!
Стас
1. Так, я підтримую вашу думку що потрібне спілкування з однолітками, але зараз пандемія коронавірусу, логічно що вони нікуди гуляти не ходитимуть, а будуть сидіть вдома. 2. Те що діти стали агресивні і не керовані, це не проблема, як Ви сказали "гаджетів", це проблема неправильного їх використання
Елена
Людмила, ви праві:діти повині навчатись і виходити із дому. Але те, що ви описали-це погане виховання і відсутність дисципліни вдома. Це не стосується школи або навчання. Це як раз не бажання батьків робити свої обов’язки-виховувати!
Коментувати
Олена
За дистанційне навчання!! Батьки ви загубилися у минулому, зараз діти народжуються з телефонами у руках, планшетами та ноутбуками у серці... вони скоріш за вас, дорослих, налагодять процес навчання! "+"Діти не будуть темними, зимніми вечорами, після 2-ої зміни, бігти додому і боятися бандитів та гвалтівників. Ніхто не хвилювався? Мені здається що пишуть батьки, які просто хотять позбавитись дітей. "Іди до тітоньки, Вона тебе навчить". А вона, грошей хоче, ну будьте чесними, поспілкуйтесь з іншими-до Репетиторів ніхто не звертався? В нас 80% класа, і всі ходять до школи. Чому? Батьки, тільки від вас залежить виростите ви гарного лікаря, економіста, інженера чи ні, не перекладайте відповідальність на когось, це ваші діти.
Татьяна
Для Олена: Очень примитивное мышление.А вы не подумали о том,что ещё есть муз.школы,спортивные,?... ?алет,художественные.?... ?ак... там учить дистанционно?Или пусть,по вашему,растут роботы с гаджетами в руках:бездушные,безразличные,не понимающие музыки,искусства,хилые и дряхлые?
Олена
)))) Вы точно из прошлого времен СССР. (Киев) Рядом ДЮСШа, музыкальная школа и стадион-пусто! Дети не хотят ходить. Роботы? Чтоб это значило в Вашем понимание? А слово которое один сказал и все повторяют. Повторюсь но если родители учат ребенка быть роботом, то это их вина. А Вы мне ответьте на вопросы:1. Почему чтоб были хорошие оценки ребенок должен идти к репетитору (англ.яз.,матем.,укр.мова...)? 2. Почему учителя кричат на детей?3. Почему ученики дерутся и мешают учится? 4. Как учитель за урок может каждому уделить внимание (1/29)? 5. Как уберечь ребенка от бандитов,когда он идет после 2й смены? Как я в школе проконтролирую подготовился учитель к уроку и не допускает ли он ошибок при подаче материала?...
Іванна
За дистанційне навчання!! можуть бути тільки не адекватні люди.Це-пояснювати довгими текстами не потрібно.Хто має дітей зрозумів ,це тримаючи їх на карантині вдома.
Коментувати
Андрей
Задалбали с этим фейковым вирусом. Коронавирус уже десятки лет известен медицине. Сейчас, что не смерть от воспаления легких, гриппа и прочего то под коронавирус подводят. Ведь так медикам проще, меньше обьяснительных писать. Короновирус и никаких проблем. Кто там проверять будет? А протоколы какие эта кляча планирует? Детей наших без сомнительных прививок в школу не пускать? Уже всем известно что против коронавируса лучшее средство это иммунитет. Детям не прививки делатт надо, а двигаться и питаться правильно в школьных столовых. Лучше подумай о таких протоколах. Кто тебя дуру ж такую министром поставил?
Оля
Для Андрей: Образа будь-якої людини-це наслідок неправильного виховання, і це виховання ви передаєте своїм дітям.
Коментувати
Алекс
Якщо влада не може організувати звичайне навчання в закладах то нехай звільняються з посад.ніхто жаліти за такими не буде.
Алекс
Не треба дистанційного навчання без поважних причин як це хоче МОН.має бути традиційне навчання в школі.ні то будуть великі мітинги проти влади.
Тетяна
Які ж тупі, ви люди!!! Скоро з голоду будуть вмирати більше як від вашої пандемії!!! Боїтесь переболіти грипом??? Бідні ви!!! Жерете усе підряд, і звичайно, що здоров’я здає! Самі себе і своїх дітей заганяєте в глухий кут! Почніть вести здоровий спосіб життя, навчіть дітей пити воду, просту звичайну воду, а не газировку!!! І перестаньте робити паніку, бо людей хочуть приборкати, як овець, як стадо, такими простіше керувати! Відкрийте ж очі нарешті свої сліпі!!! Тим короновірусом вже багато зто перехворів, а діти найменш в зоні ризику, нема чого створювати паніку! Набагато страшніше така хвороба як скарлатина, коклюш для дітей - але за них ніхто паніку не вводить, правда??? Роздуто з мухи слона не просто так, а ви вірте, да, і будьте стадом тупих овець! Удачі! А, да, і ще побільше бігайте до таких же лікарів( бо лікарів хороших зараз одиниці), і лікуйтесь тижнями те, що може пройти за пару днів! На таких це й розраховано...
Тетяна
Для Тетяна: 100% Таке враження що раніше люди не знали що смерті, досить ходити в масках в вірити їхнім видумкам,вони хотять щоб люди привикали до нового стилю життя,але досить виганяти нас у ваші умови,ви не маєте ніяких прав керувати людьми!побійтеся Бога адже ваші діти і онуки будуть рости і жити у цих умовах!
Коментувати
Ірина
Все правильно!! Учні і студенти мають навчатись наживо, а не дистанційно!!! Вже хватило 3 місяців,діти з розуму сходять вдома. Дистанційна освіта є не ефективною!. Діти мають бачитись наживо з іншими,а не сидіти в телефонах і комп’ютерах. Та й не усі мають змогу навчатись онлайн. Який тоді сенс у ВНЗ і школах? Це буде повна деградація. Варто відкрити з 1 вересня заклади освіти.
Ахмед
Для Ірина: Гулливер вы не правы
Коментувати
Alyona Dementieva
Надеюсь, что дистанционное обучение наконец закончится, и мы с 1 сентября выйдем в школу????
Еуатерина
Для Alyona Dementieva: так и не водите детей тогда в школу вообще. А то кругом ещё столько вирусов, которые не известны науке. Больше не известных вирусов, чем известных
Александр Сажко
Я то же очень надеюсь! Но, - запросто могут обмануть!(((
Коментувати