В Україні дозволено проводити ЗНО. Старт 25 червня

Державна комісія з ТЕБ і НС ухвалила рішення про дозвіл проведення зовнішнього оцінювання

В Україні дозволено проводити ЗНО. Старт 25 червня

Епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання у період з 25 червня до 17 липня.

Про це заявила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, з посиланням на рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

«Сьогодні Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення: епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО у запланований термін – з 25 червня до 17 липня. Водночас МОН, Український та регіональні центри оцінювання якості освіти, пункти тестування готові провести ЗНО-2020 у безпечних умовах згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря України. Ми вдячні партнерам за допомогу в забезпеченні пунктів проведення ЗНО засобами захисту для учасників тестування, інструкторів та медиків», – зазначила Любомира Мандзій.

Під час зовнішнього незалежного оцінювання допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за відсутності ознак респіраторних захворювань, а також наявності маски або респіратора.

Держпродспоживслужба контролюватиме вимоги до пунктів тестування (відстань між учасниками не менше 1,2 м, масковий режим, наявність антисептиків, дезінфекція приміщень, організована утилізація використаних масок тощо).

Також впроваджуватимуться заходи для уникнення скупчень людей, діятиме супровід медиків та Національної поліції, будуть залучені інструктори не з груп ризику.

Завдяки партнерам – Групі Нафтогаз, ЮНІСЕФ в Україні та Посольству Швейцарії в Україні – пункти проведення ЗНО забезпечені медичними масками для учасників, інструкторів та медиків, безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами для рук, дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь, ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
За минулу добу на SARS-CoV захворіли 920 людей. Три години у кабінеті будуть писати ЗНО 15 (менше) дітей і 2 інструктора... Через два тижні Украіна вийде у лідери захворювання. Дякуємо всім, хто прийняв рішення про провення ЗНО у цей складний час.
Випусник
Якщо я здаю ЗНО, то потім потрібно написати заяву про виправлення оцінок в атестаті @якщо здам ЗНО краще за те, що в школі) чи якийсь по-іншому? Можна взагалі не виправляти?
Влад
Для Випусник: а хто сказав, що їх можна виправляти взагалі?
Выпускник
Для Влад: Ну, если ты такой правильный, то тебе и нельзя их исправлять
Коментувати
Истина
Почему одни должны сдавать ЗНО при поступлении в ВУЗы, а другие нет? http://ru.osvita.ua/vnz/74698/ Ну, и где же Ваша хвалённая справедливость?
Патриот
Школы требуют писать заявление тем, кто будет сдавать ЗНО. Если ваш ребёнок заболеет на коронавирус, в суд вы не сможете подать, вам там ответят...мол, вы же сами писали заявление на сдачу ЗНО, никто ж вас не заставлял. И никто не понесёт ответственность: ни президент, ни правительство, ни Министерство образования.
BBOU
Для Патриот: ну так можете писати заяву , можете не писати , можете приходити на зно , а можете - ні . Вибір за вами
Ліана
Для патріот: у нас в школу просили написати заяву про зарахування ДПА за результатом ЗНО. Якщо вам не потрібно ДПА то писати нічого не треба. Ви або щось не зрозуміли або свідомо перекручуєте факти.
Коментувати
111
Упродовж останньої доби (22.06) в Україні зафіксували 833 нових випадки зараження коронавірусом, 23 людини з SARS-CoV-2 померли.
Богдан
Ага тобто ЗНО провести у навчальних закладах можна,а от повернутися у вересні до своїх навчальних закладів ні!Ви там, що подуріли?Хто витримає ваше дистанційне навчання? Це не повага до нації!
Олександр
Дійсно якесь цікаве оцінювання. З укрмови отримав 99 із 104 балів (196-ЗНО; 12-ДПА). З географії - 82 із 90 балів (192-ЗНО; 11-ДПА). З англійської мови - 67 із 72 балів (192-ЗНО; 12-ДПА).
Оксана
Я отримала результати пробного ЗНО з математики . За 53 тестові бали у мене 184 . Минулі роки 53 це 189-190 . Хто знає де можна подивитися схему оцінювання пробного ЗНО .
BBOU
Для Оксана: значить цього року пробне усі класно здали
Инна
Цьогоріч дітям суцільні перепони, і з балами також: через те, що відсіються більш слабкі діти, які не збираються до вишів, ПТУшники, студенти технікумів, рівень тих, хто здає, буде значно вищий, тому " прохідний" бал та й взагалі отримані бали, гадаю, будуть нижчі, ніж очікували. І це несправедливо.
Инна
Перепрошую, прохідний бал "здав/не здав" буде вищий, а бали за 200значною шкалою- нижчі.
Коментувати
Зеленский,молодец!
https://youtu.be/4nTm3Ki29GU Думаю, что с тех пор ничего не изменилось (( Cмотрите и делайте выводы.
Истина
Заболеваемость резко подняли вверх, когда нужно было убрать ДПА. Убрали ДПА, теперь деткам олигархов можно ехать с отличными баллами аттестатов поступать за границу. И не надо подтверждать золотые медали и тратить время на прохождение ЗНО. Как только приняли закон об отмене ДПА, заболеваемость резко начала падать. Зачем волноваться государству за здоровье остальных детей? Во всём мире заболеваемость ростёт, а в Украине вдруг стала падать...хм. К чему бы это? Лаборатории по областям скрывают заболеваемость, чтобы народ опять не заставили жить на жёстком карантине. Тогда снова наступит безработница и недовольство народых масс. Вот бы всем выпускникам договориться и не придти на ЗНО. Чтобы тогда делали политики и ВУЗы?:)
Истина
Почему одни должны сдавать ЗНО, а другие нет? http://ru.osvita.ua/vnz/74698/ Ну, и где же Ваша хвалённая справедливость?
Виктория
Для Истина: Ваши дети я так понимаю в этом году не поступают? Обязательное зноотменили длЯ того чтобы пришло меньше детей сдавать.
Ксения
Добрый день!Я тоже запуталась.Если человек 20 лет назад закончил школу,поступает в этом году в универ,то он здает Зно в обязательном порядке?
Истина
Для Виктория: я имел ввиду ЗНО для поступления в ВУЗы. В этом году дети из Крыма, Луганска и Донецка не будут сдавать ЗНО при поступлении в ВУЗ.
Коментувати
cos
Шановні форумчани, а вам не здається, що влада спеціально збільшує кількість хворих коронавірусом, щоби не проводити осінні вибори? Під осінь зроблять багато хворих на коронавірус, аби перенести вибори на півроку чи рік.
Roman Veselovskyi
Для cos: Абсурдна думка. Владі у особі Зеленського і його партії навпаки потрібні ці вибори. Вони їх ще достроковими хотіли зробити иинулого року.
Лікар-інфекціоніст
Хворих на коронавірус в Україні дійсно майже немає. Це правда. Керівництво постійно пресує нас з приводу того, щоб ми штучно накручували статистику. На мою думку це пов’язано не лише зі спробою скасувати місцеві вибори, але й з крадіжкою 65 мільярдів гривень з державного бюджету, які виділили на боротьбу з неіснуючою епідемією коронавірусу і які зникли в невідомому напрямку. Лікарі цих грошей не отримували точно. Нам спочатку обіціяли доплати в 300% якщо ми будемо працювати з хворими на коронавірус, тому на початку так званої епідемії ми писали діагноз "коронавірус" всім підряд: дітям з грипом, пенсіонерам з пневмонією, дорослим параноїкам, які передивившись телевізора знаходили у себе коронавірус і т.д. Однак, обіцяної доплати лікарі так і не отримали. Ніяких ліків, медичного обладання і т.д. в лікарнях теж не побільшало. Тобто 65 мільярдів гривень просто зникли в невідомому напрямку. Думаю через кільки років вони випливуть у вигляді маєтків в Іспанії та Швейцарії.
Covid-19
Все правильно кажете! На сто відсотків підтримую.Ніякої епідемії не існує, це все вигадки для того щоб вас всіх чіпувати. Тому не бійтеся, ось вам думка авторитетного лікаря-інфекціоніста. Ще додам, що дуже часте носіння масок може викликати запалення легень, бронхіт а також пневмонію. Як наслідок люди помирають не від міфічного корона вірусу, а від надмірного носіння масок. Тому їх потрібно викинути на смітник та дихати свіжим повітрям, бажано це робити у центрі великих міст, таким чином у вас зможе розвинутися колективний імунітет!
Коментувати
знощиця
у мене тепература 36.7 чи варто іти на зно ?????????
хтось
Люди в коментах діляться на два типи: 1 тип: ті, хто реально не готувався і бояться свого фіаско, яке наближається 2 тип: ті, хто готувався і тому не хоче готуватися ще липень і серпень, а лежать на пляжі і просто відпочивать
Володимир Зеленський
Для хтось: мать твоя буде сосати член весь липень і серпень
Валерій Альбертович
хтось, в серпні ти вже будеш в могилі гнити, бо помер від коронавірусу
Коментувати
Ярослав Ількович
Підараси ви сучі блять. Сосіть коронавірусний хуй. Нахуя здавати тести якщо після них зразу в морг?
englishwoman
Для Ярослав Ількович: можете не зно не йти . Вас ніхто не змушує... IT IS UP TO YOU!
Коментувати
Ізя
Це все винищення українців жидами. Проводити екзамени з ризиком для життя це ж абсурд
хочу здати і забути
Для Ізя: ну так не ідіть на зно, ніхто не змушує. вибирати вам ,чи іти вам складати це зно.
Йди нахуй
Ну іди нахуй, мудак.
Ірина
Маленькі діти ходять у садочок, цілий день без масок. А тут іспит 3-4 години, з дотриманням санітарних умов. Хто в більшій зоні ризику? І Чому ми стали такими злизими один до одного. Чому так багато поганих слів? Невже це все на що ми здатні. Дуже вас прошу висловлювати повагу до кожної думки у цей непростий час. Головне, Будьте здорові і всім успіхів у майбутньому.
Коментувати
Covid-19
Від всієї своєї щирої корони, дякую президенту України Володимиру Зеленському! Нарешті я зможу розгулятися як треба, а то все медики, пенсіонери, та безмасочники. Готові до 1000-2000 нових заражень??? Я не чую???
диванний критик
Для Covid-19: в америці масові страйки вже майже місяць - і ніякого спалаху, в Білорусі відбулися традиційні Останні дзвоники - теж нічого . там чхати всі хотіли на особисту дистанцію і лише одиниці одягнули маски.
Puppet
*проверил данные по количеству заболевших в Америке* Ого. Больше чем 10 заболевших - это не вспышка. Приехали, конечная. И это еще только официальные данные. Ну а так давайте, ходите-распостраняйте чуму. Если вы нормальный человек - придерживайтесь рекомендаций ВОЗа и будете скорее всего живы и здоровы. Зно - не повод терять жизнь.
Puppet
Поправочка. Так около 10 больных на ковид
Коментувати
Гость
Ганьба, геноцид нації , усі помруть але це кляте зно буде проведено, увесь світ скасував будь які єкзамени, але тільки в Україні свідомі люди вважають що зно необхідне
englishwoman
Для Гость: а давайте усе життя будемо сидіти в бункерах , бо , не дай Боже, захворіємо. Треба змиритися з реаліями в яких живемо і зрозуміти , що коронакриза - не кінець світу і не привід для такої масової істерії
Очко
englishwoman, дійсно, давайте всі заразимося і здохнемо , Хулі ссикувати то?
АнтиЗе
А давайте покажемо представникам цієї нікчемної, недолугої влади, де зимують "зелені" раки? Бо вони будуть тягнути карантин до безкінечності. Бояться вони, шмарклі.
Коментувати
Якось так
Знову пані тво повторює завчені два місяці тому фрази. В ОПУ не такі оптимістичні. У деяких регіонах України, зокрема на Закарпатті, доволі напружена ситуація щодо створення умов для безпечного проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Уряд України разом з місцевою владою вживають усіх необхідних заходів задля безпечного проходження ЗНО випускниками. Якщо в окремих регіонах епідситуація не буде задовільною, Кабмін напрацьовуватиме рішення щодо коригування умов для безпеки дітей. «Коронавірус коригує наші плани в усіх галузях. Маємо дбати про безпеку дітей, особливо коли в них відповідальний період ЗНО», – сказав Володимир Зеленський. https://www.president.gov.ua/news/mayemo-dbati-pro-bezpeku-ditej-osoblivo-koli-v-nih-vidpovida-61765