Для проведення ЗНО залучено 242 тисячі працівників

Тестування буде відбуватись у безпечних умовах відповідно до рекомендацій санітарного лікаря

Для проведення ЗНО залучено 242 тисячі працівників

Зовнішнє незалежне оцінювання буде відбуватися у безпечних умовах відповідно до рекомендацій головного державного санітарного лікаря. Для проведення тестування буде залучено 242 тисячі працівників і понад 11 тисяч медиків.

Про це, під час години запитань до уряду у парламенті, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, Міністерство освіти і науки готово для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з 25 червня по 17 липня.

«Зовнішнє незалежне оцінювання – це запорука справедливого і об'єктивного оцінювання, а також чесного і прозорого вступу. У 2020 році на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалось 379 тисяч 493 учасники, які обрали 1 мільйон 227 тисяч 154 тестування», - повідомила Мандзій.

Для всіх учасників Український центр оцінювання якості освіти підготував 82 тисяч 890 аудиторій у 5 тисячах 188 пунктах тестування. Вже надруковано 1 мільйон 166 тисяч 280 зошитів сертифікаційних тестових завдань.

Вона також повідомила, що для того, щоб тестування пройшло у безпечних умовах, спільно з партнерами закуплено та доставлено в області 3 мільйони 230 тисяч 104 медичні маски, 3 тисячі 250 безконтактних термометрів, 11 тисяч 630 комплектів для захисту медиків, 104 тисячі 382 літри антисептиків і 28 тисяч 100 літрів дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь.

«Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання залучено 242 тисячі 650 працівників і 11 тисяч 630 медиків. В 17 областей вже доставили засоби індивідуального захисту та безпечності у всі пункти тестування, і готові до перевірки Держпродспоживслужби. 7 інших областей та місто Київ закінчують довезення необхідних засобів сьогодні та в понеділок, і будуть теж готові до перевірки Держпродспоживслужби», - зауважила в.о. міністра освіти і науки.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лікар-інфекціоніст
Хворих на коронавірус в Україні дійсно майже немає. Це правда. Керівництво постійно пресує нас з приводу того, щоб ми штучно накручували статистику. На мою думку, це пов’язано не лише зі спробою скасувати місцеві вибори, але й з крадіжкою 65 мільярдів гривень з державного бюджету, які виділили на боротьбу з неіснуючою епідемією коронавірусу і які зникли в невідомому напрямку. Лікарі цих грошей не отримували точно. Нам спочатку обіціяли доплати в 300%, якщо ми будемо працювати з хворими на коронавірус, тому на початку так званої епідемії ми писали діагноз "коронавірус" всім підряд: дітям з грипом, пенсіонерам з пневмонією, дорослим параноїкам, які передивившись телевізора знаходили у себе коронавірус і т.д. Однак, обіцяної доплати лікарі так і не отримали. Ніяких ліків, медичного обладання і т.д. в лікарнях теж не побільшало. Тобто, 65 мільярдів гривень просто зникли в невідомому напрямку. Думаю, через кільки років вони випливуть у вигляді маєтків в Іспанії та Швейцарії.
Истина
Почему одни должны сдавать ЗНО, а другие нет? http://ru.osvita.ua/vnz/74698/ Ну, и где же Ваша хвалённая справедливость?
Сторонній спостерігач
А чому б параноїкам і шизофренікам, які так бояться "смертельного коронавірусу" просто не викопати собі бункер і пересидіти там "епідемію"? Навіщо свідки коронавірусу тиняються по вулицям і отруюють життя нормальним людям?
Анна
Разрешите детям снять маски за партой! В такую жару невозможно находиться в маске в помещениях без кондиционера длительное время! Почему в спортзалах разрешено заниматься без маски, дети в детсадах без масок, а школьники должны сидеть в маске? Тем более что расстояние между партами безопасное!
Вадим
Ха-ха.Зрозуміло один хворий - дофіга хворих потом. Будемо чекати на збільшення хворих,адже ідеальних умов не існує і і є місце людському фактору!!!Декілька хворих на персонал і новий рекорд по захворюванням. "Но это уже совсем другая история".Ми,учні,а насамперед наші батьки та родичі,які вже пройшли уже не один десяток літ,у группі ризику,а так нічого,адже здати ЗНО найголовніше і здоров’я людей це таке - сьогодні є, а завтра немає..І мені не віриться що державо може забезпечити ВСІМ без виключень
Ольга
242 тисячі працівників і 460 тисяч учнів. І це в самий пік епідемії. Хоча ні, пік буде після. Цьогорічний девіз: ЗНО 2020 - умри, але здай
гость
Вы гарантируете, что все учителя будут здоровы? Это беспредел! Кто будет брать на себя ответственность за болезнь?
Олекса Позняк
не смешите безпечними умовамы. Сразу вспоминаю огромную толпу перед школой перед запуском. И Вы заставите их всех надеть маски? Пошлют вас далеко детки хорошо знающие права ребьёнка и которых Гриневич с батькососами приучили что учитель это лакей бесправный, который и голос повысить не имеет права. Это не Китай -Сингапур где слово учителя закон
Василь
за те всі при роботі. І медики і викладачі і навіть служба спасіння. Ото де бабло крутиться. І не потрібно нам втирати про корупцію.
Доцент
Ех, одні збитки - через це прокляте ЗНО. Я вже не пригадую, коли останній раз собі нову машину купував...
Марина
Для Доцент: та перестаньте.за 5 років навчання теж на хліб з маслом вистачить. Не одним вступом люди живуть.
Коментувати