Київська влада почала переписувати наказ про ДПА

До наказу столичного департаменту освіти про звільнення від ДПА внесено деякі зміни

Київська влада почала переписувати наказ про ДПА

До наказу столичного департаменту освіти про звільнення київських випускників від проходження державної підсумкової атестації, що був підписаний директором департаменту 02 червня, внесено деякі зміни, які можуть означати, що станом на зараз документ не є чинним.

Про це у своєму Facebook написав фахівець з питань оцінювання якості освіти Андрій Ночкін.

«Наказ ДОН КМДА від 03.06.2020 № 102 за добу дещо змінився. У ньому з'явився новий пункт про набрання чинності з дня офіційного оприлюднення. Офіційне опублікування може відбутися після державної реєстрації акта. Тож цей наказ наразі не чинний», - зазначає Ночкін.

За його словами, наразі необхідно дочекатись на результати правової експертизи і висновок органу, що здійснює державну реєстрацію — Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Як відомо, Міністерство освіти і науки 3 червня поширило заяву про те, що наказ очільниці освітнього департаменту столиці Олени Фіданян є нечинним і не підлягає виконанню.

Освіта.ua
04.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Выпуснкница1
Хватит! Вам не надоело по 10 раз писать-переписывать (ну блин и так на дистанционном обучение, столько всего.... Зачем? И так без ДПА легче:/без лишних нервов и стрессов(
Выпускник
Может вы наконец определитесь ? То отменяется ДПА в форме ЗНО, то этот указ не есть действительным. Вы так по 10 раз будете менять своё решение вплоть до самих экзаменов, а нам гадать - что же они на этот раз выкинут? И без этого тошно. Дистанционное обучение было далеко не идеальным, и мы готовились в большей степени сами. Поэтому будьте добры решить уже все вопросы, чтобы мы хотя бы имели представление чего нам ожидать от ЗНО в этом году.
Коля
Так почитали Ваш вчорашній пост про переписування Наказу МОН про скасування ДПА в 4 і 9 класах і думають, а чим ми гірші.