Перехід в онлайн назавжди залишиться в історії освіти, - Мандзій

Перехід на онлайн-навчання - це подія, що залишиться в історії освітянської спільноти

Перехід в онлайн назавжди залишиться в історії освіти, - Мандзій

Перехід на режим онлайн-навчання - це подія, яка залишиться в історії української освітянської спільноти.

Про це у своєму Facebook написала в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, вітаючи вчителів, учнів і батьків з завершенням навчання.

«Вітаю всіх із закінченням навчальних занять! Очевидно, навчальний рік видався вкрай насиченим та складним, але я рада, що ми спільно виходимо на його фінішну пряму», - зазначила в. о. міністра освіти.

За її словами, під час карантину всі разом шукали шляхи для організації навчання в умовах всеукраїнського карантину та світової пандемії.

«Перехід на режим онлайн-навчання - це подія, яка назавжди залишиться в історії української освітянської спільноти. Так, ми не зовсім були готові до такої кардинальної трансформації, але спільними зусиллями змогли у «прискореному режимі» налагодити процеси та продовжити навчальний рік. Найцінніше цих двох місяців - ми змогли об'єднатися, почали активніше ділитися своїми знаннями і точно опанували нові навички», - защначила Любомира Мандзій.

Вона також привітала випускників із завершенням навчання.

«Через карантин ми не зберемося всі разом, щоб відсвяткувати останні дзвоники. Але цей день не став менш урочистим чи важливим. Я щиро вітаю випускників 2020, їхніх батьків та педагогів! Нехай на шляху до здійснення ваших мрій не буде перепон», - наголосила Любомира Мандзій.

Освіта.ua
29.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Директор
Так—так. І прізвище МАНДЗІЙ золотими літерами, на всіх платформах.
немыЕ
С такими учителями какие сегодня и директорами. то лучше самому взять и выучить. Речь.дикция, знание укр яз. и умение (!) на нем розмовъляти - никуда не годны. Государство хоть денег сэкономило на б/л и заменах (отсутствии). Просто страшно за детей...ложь. ненависть. зависть к здоровому человеку и отсутствие желания общаться. объединить людей в школе. Это то . что вижу у себя в "коллективе"...Заврались вокруг все...но школа всегда была на высоте в Стране. Деньги развращают...Те 100 рублей советские НАС делали Людьми...Думайте...
Олекса Позняк
Для ди5ільних батьків. Вам краще бачити свою дитину в гробу ніж у себе вдома. Бо коли вона в школі то є іллюзія що вона щось учить і не заважає вам пивооо пить. Нічого вона там не учить, слухає музичку в смартфоні і хамить учителям які хочуть щоб хоч шо небудь ваше чадо робило.Бо ті хто учились у школі вчаться і удома на дистанційці. Школа це розсадник корони і смерть. та недорозвинутим не докажеш - уних Земля плоска, а від ковіду мало помирають. Доходитесь у школу що буде як у НьюЙорку
немыЕ
Для Олекса Позняк: своего ума не вставишь. Олекса. Советские учительские дети были лучшими...а сейчас. своих не выучили. а учат чужих.да еще и гроши сдают крохоборам в школе...Обидно такое видеть...
Коментувати
Луганський
Мандзій і іі нервово- паралітична команда, як шматок соросовоі глобально- прислужницькоі ідеологіі- повинна підти в небуття!!
Имя
Для Луганський: Твои слова напоминают ребенка который в слезах и соплях требует игрушку. Никто тебе ее не даст. Запомни это. И повзрослей уже.
Колька
Це присуд !! Не іграшка.
Имя
Для Колька: Плачь ребенка, а не присуд. Из розряда "Отныне все должны жить хорошо". И че? Всем стало сытно?
Коментувати
Олекса Позняк
Дистанційці альтернативи немає. Хто не учивсь у школі той не вчить дистанційно і придумує для батьків відмазки про те як важко, та очі болять. Бо коли в школі 7 уроків вони вмобілу дивляться то очі в них не болять. Загроза вірусу не зникла. Іншого виходу немає
Alex
Для Олекса Позняк: іди в дупу зі своєю дистанійною освітою!
Eugen Zimmermann
Для Олекса Позняк: здається, у вас вже істерика. Раджу вам кілька заходів для зменшення паніки: 1. Не сидіти в інтернеті; 2. Почитати книжку; 3. Подивитися яке-небудь гарне, бажано, дурнувате кіно.
Коментувати
Наталі
Освіту почала розвалювати Гріневич, просто дехто в цьому нічого не розуміє. Онлайн навчання було необхідно під час епідемії, просто воно дуже затягнулося. Ті, хто важко перехворів, мене зрозуміють, а решта не задоволені, бо порушився їх комфорт.
Мед Вед
Пані Люба Мандзій! Не пніться в міністри. Не треба, це не Ваше. Треба любити дітей, вчителів, співробітників, мати високий лет , знання , досвід- у Вас цього , на жаль, дуже недостатньо. Гординя Ваша- найбільша біда.
ДепартаментДюсолей
Рідкісні "неандертальці" освітянського середовища прагнуть повернути людство назад в печери і зареєстрували петицію ПРОТИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ - https://petition.president.gov.ua/petition/97016. Тепер я зрозумів, чому освітянське середовище таке інертне і консервативне....Це жах просто. Залишилось ще зареєструвати петицію проти використання калькуляторів і комп’ютерів і сміливо еволюціонувати назад до приматів! Тим більше серед педагогів за рівнем IQ, їх виявляється таки дуже багато і вони прагнуть назад до стада...
Dorian
Для ДепартаментДюсолей: Моя колега, якій десь 25 років, теж підписалась під цією петицією. Я припускаю, що тут грає роль не вік людини, а її інтелект, або його відсутність. Деякі люди не розуміють, що дистанційна освіта це вимушений крок. Проте і з цього карантину можна винести багато чого позитивного.Я, наприклад, навчився користуватись різними програмами які мені допомагатимуть в майбутньому навчальному році, почав створювати відео-лекції для учнів. Деякі мої колеги, яким під 60, почали користуватись різними редакторами ментальних карт і платформи "На урок". Шановні, цей карантин нам дав змогу зрозуміти, наскільки ми були відсталі і куди нам потрібно рухатись.
ДепартаментДюсолей
Для Dorian: Так, які пропозиції чи зауваження в тебе?
Щячло
Дистанционка, в том виде в котором она есть - хуита. Реформировать некому. Если выбирать полудохлое очное и это нечто, а-ля последние 2 месяца, то выбор очевиден.
Коментувати
Inna
Саме так, пані Любомиро, залишаємо дистанційку в історії, записуємо в архів і забуваємо про цей вид навчання.Користуйтеся пані Мандзій таким навчанням самі.Все що можна здобути дистанційними уроками це сколіоз, депресняк і дибілізм.Ми нормальні, грамотні люди і хочемо щоб молодь була розумною,грамотною і вихованою.
Dorian
Для Inna: Сучасна наша система освіти виховала і випустила людей, які голосують на виборах за Януковича, Порошенка і Зеленського. Можливо все не так добре, як ви описуєте? Нам потрібно докорінно змінювати всю освіту, особливо вищу. Дистанційне навчання тільки показало, як наші учні готові до змін у досить мінливому світі.
Inna
Шановна, не бачу жодного добра в моїх словах, не перекручуйте думки,де ви добро побачили, в моїх словах лиш купа розпачу і не має майбутнього в освіті для дітей.І я Вам скажу більше, що освіту потрібно змінювати не лише вищу а насамперед початкову ( не має фундаменту то не буде будинку) А наші діти готові до змін чи будуть готові,якщо їм дадуть усі ресурси для вдосконалення. А не так як це відбулося зараз з дистанційним навчанням все аби як,лиш би рахувалось.Якщо наші міністри,не усучаснять дистанційне( як це у Європі) то і не має чого ним користуватись.Молодь потрібно підтримувати бо це майбутнє, а наші чиновники лиш видають накази і рекомендації і ніхто з них не поцікавиться як за цими наказами живеться дітям.А світ завжди був і буде мінливим і завжди до чогось треба пристосовуватись і це приходить з досвідом а досвід це прожите життя, але прожити його не в хаосі як це зараз є.Щоб виросло розумне суспіьство треба насамперед щось йому для початку дати а не красти у людей.
Eugen Zimmermann
Для Inna: у Європі та Америці дистанційне навчання розвивалося роками, якщо не десятиліттями. Іх дистанційні платформи давно існують, єдине, що їм потрібно було збільшити серверні об’єми для забезпечення кількості студентів, що суттєво збільшилася. А у нас МОН не далі як у п’ятницю дізналося про безкоштовну освітню гугл-платформу для навчальних закладів G Suite for Education! Про яку нормальну та адекватну дистанційну освіту можна говорити? Я вже не кажу, що для забезпечення такої освіти потрібни тонни грошей!
Коментувати
Щячло
Естественно, такой сказочный проеб всех полимеров забыть нельзя.
Тетяна
"Залишиться в історії" - тобто не перейде в майбутнє?Всі ж розуміють,що наша освіта і так в глибокій кризі...Шановні батьки,вчителі,викладачі,громадські діячі,небайдужі люди!Я як педагог і мама трьох школярі від 5 і до 11 класу ПРОШУ:ОБ`ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО НАШИХ ДІТЕЙ І НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ.Наполягаймо на неприйнятті дистанційного навчання як норми.Це можливо тільки для часу карантину,якщо дійсно є епідемія(згадаймо,скільки часу втратили випускники 2019 через карантин)!Хай допоможе нам в цьому Бог!
Анастасия
Вы главное поздравляете с окончанием учебного года, но в тоже время все узнают что до 12.06 ещё будем учиться , Всеукраїнська школа онлайн,ну блин зачем так делать? ????
Анна Никитина
Все что наши дети наработали за все время нормальной школьной жизни помножено на ноль через дистанционку
Анастасия
Для Анна Никитина: Согласна!
Коментувати
Люся
то что мы получили в дистанционном виде вместо образования во время карантина назвать нормальным даже нельзя,если это. будет в том же ракурсе считайте что образования нет в стране вообще и просто аут.то что было у нас в провинциях достойно оценки 2по 5 бальной симтеме
ДепартаментДюсолей
Але то "казкова " в.о.!!! Замість того, щоб сказати, що ми починаємо переходити офіційно в онлайн і це буде стратегія МОН, ця дурепа каже, що онлайн залишится в історії.
Олекса Позняк
Для ДепартаментДюсолей: ти правий
ДепартаментДюсолей
Для Олекса Позняк: Я знаю! Шкода, що ті мужі-чинуші при МОН того не розуміють, а також ті мамочки, які втомилися від дітей вдома і які привикли, що вихованням їх дітей займаються педагоги, яких вони потім криють трьохповерховими матюками. А то виявляється не вчителі винні, а то вони самі і їх чадо не зовсім розумні, але вони того признавати не хочуть от і ганблять дистанційку! Жах просто!
ДепартаментДюсолей
Для Олекса Позняк: А як ти прокометуєш цей "перл" - https://petition.president.gov.ua/petition/97016?
Коментувати
не зарікайтесь
Поки у нас остаточно не відмінено карантин і поки ходять чутки про 2 хвилю, нічого не закінчено. А мова тільки про літні канікули. З надією на те, що за літо все зміниться.