Батьківські збори можна проводити у Zoom, - Мандзій

За словами Любомири Мандзій, в Україні є школи, які проводять батьківські збори дистанційно

Батьківські збори можна проводити у Zoom, - Мандзій

В. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомила про те, що в Україні є школи, які проводять батьківські збори дистанційно.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу Україна 24, відповідаючи на запитання щодо доцільності проведення батьківських зборів у приміщеннях шкіл.

«Я знаю про проведення батьківських зборів у Zoom і це дуже класний досвід, яким діляться наші директори. Безперечно живе спілкування це найважливіше спілкування, від якого ми певний період часу були обмежені. Варант зустрічі з директором або вчителем завжди можна знайти», - сказала Любомира Мандзій.

За її словами, якщо епідеміологічна ситуація буде дозволяти, то ніхто не буде стримувати зустрічі батьків і вчителів у школі.

«Але ми зараз говоримо про доцільність масових заходів для того, щоб не нагнітати і не провокувати ситуацію», - сказала в. о. міністра освіти і науки.

Освіта.ua
17.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
Дистанціне навчання у Вайбер - це просто смішно для поважаючих себе педагогів!))
Іван
Чому тільки в Zoom? Ми проводимо і в Zoom і в Meet. Практично щодня. Батькам подобається.Дирекції також.Ефекту більше ніж від посиденьох ввечері.
Постараюся коротко
Viber - це імітація роботи. Якщо ми переходимо саме у бік дистанційного навчання. Тоді тут по великим оцінках не має про що говорити. Учитель написав законспектувати, учні підручник переписали і надіслали фотографію. Ніби ми вчимося. А толк який від того? Де спільна робота над проблемами? Де дискусії? Де обговорення? Тобто не має нічого. У нас не Європа. Наші діти всі не мають гаджетів не нище планшета чи нетбука. Але більша частина учнів все таки має можливості долучатися до занять в Zoom чи Skype. Проблема у тому, що не так давно обговорювали. Професійному стандарті учителя. Одні не мають технічних можливостей. Але більшість все таки не хочуть цим займатися. А для чого лишнього клопоту. Відправила дитина фото, учителька відписала. І все грає та співає. Чим нічого то добре й це. Тільки треба освоювати нові технології. Не боятися займатися ІКТ самоосвітою. Якщо це відбудеться. Дуже багато в освіті зміниться.
Масло
Для Постараюся коротко: А зачем что-то делать за 200 баксов в месяц? Легче ничего не делать и за "ничегонеделание" получать 200 баксов. Справедливо как по мне. Плати 1000 и тебе даже в селе такое образование закатают - академиком станешь. Шутка, конечно, но уровень будет неплохой. И люди будут держатся за роботу, будут стараться, а народ - уважать учителей. Закончились те времена когда на хаяву целену осваивали. Уже 30 лет как закончились. Хочешь качество - плати. Нет? Ну ты понял. И про увольнение, пенсионеров или молодняка, не нужно. Любой вменяемый человек не будет работать хорошо за копейки.
Eugen Zimmermann
Ну, целину тоже не за спасибо распахивали. Как раз в СССР умели и могли заинтересовать материально. А сейчас сделали учителям "коммунизм", то есть работайте, учителя, за идею, а сами живут при капитализме с многотысячными зарплатами и еще, собаки, жалуются, что на 32К невозможно ребенка содержать!
Татьяна
Покажите учителя, который получает многотысячные зарплаты!!! И если такие зарплаты, почему Вы не среди учителей?
Коментувати
Керівник
Не буду відкривати вікно в Америку. Але Viber це голос минулого. Zoom, Skype. За ними перспектива дистанційного спілкування. Ви проведіть педраду у Viber! Або зберіть у Viber 12 учителів початкового навчання. Смішно чи не так! Можна звісно створити групу у Telegram і як малі діти обмінюватися звуковими повідомленнями. Але не личить це педагогам. Все має свої рамки.
Віконт
Для Керівник: Більшість пенсіонерів-педагогів і Viber освоїти не можуть, а ви говорити Zoom, Skype...
Василь
Нормальні люди від скайпа вже 10 років як відмовились!
Що ти мелеш?
Для Василь: Нормальні люди не мають звідки ліцензію на Zoom купити. Крутяться навколо Скайп для бізнесу чи Google. Адже альтернативи не має. А ти пишеш чепуху. В цілому дві біді. 1. Пенсія, котрим начхати на дистанційне спілкування. 2. Керівники, котрі шукають причин аби нічого не роботи. Звідси проблеми, які виникли протягом останнього часу. Сплилися всі у Viber, а толку від того мало.
Коментувати
Вчитель
Для чого? І так скоро батьки заблокують класного керівника у Viber. Щодня багато різних повідомлень надсилається і ще переписування в особистих.
Eugen Zimmermann
Для Вчитель: а я бы в Вайбере некоторых мамаш заблокировал. Как же они заколебали открыточками с исусиками и прочим говном на все религиозные украинские и российские праздники! Сутками сидят в вайбере и конвеером засирают ленту! Извините, накипело...
Коментувати
читач
А Zoom ліцензований ? А безпека даних ? МОН гарантує ? Хто відповідатиме за збереження навіть тієї інформації, про яку йтиме мова ? А відео , фото ?
Віконт
Для читач: Безпека даних? Це батьківські збори, а не секретне засідання НАСА!))
Татьяна
Работать в зуме невозможно. Больше 5 человек , через 40 мин платно. А кто должен платить дети или учитель? Ничего не слышно детям. Постоянно кто-то из детей выключается и нужно по новой подключать. Любой шум слышно. Пока всех подключили на диктант, пока всем детям обьснили задание и начали писать, появилась таблича с предупреждением, что время закончилось. У всех ребят все пропало на экране. Дети начали переживать, звонить и спрашивать, что случилось. Не диктант , а мучение. Конференцию или обьяснение материала проводить тоже не удобно. Опять же плохой звук, дети переспрашивают. Плохо видно. Постоянно отключается зум. Министерство образования должно обеспечить ребят и учителей хорошим интернетом, техникой, а потом спрашивать и требовать. Пусть приедут к нам и проведут уроки по интернету, а мы поучимся.
Eugen Zimmermann
Для Татьяна: тема срача: "Родительское собрание". Внимательней будьте!))
Коментувати