В Іспанії всі учні отримають задовільні оцінки

Школярі автоматично отримають прохідні бали за поточний семестр у зв’язку з епідемією коронавірусу

В Іспанії всі учні отримають задовільні оцінки

В Іспанії школяри автоматично отримають прохідні бали за поточний семестр у зв’язку з епідемією коронавірусу. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на El Pais.

Зазначається, що всі іспанські учні автоматично отримають задовільні оцінки за поточний семестр, оскільки внаслідок карантинних обмежень навчались у надзвичайних умовах. Відповідні домовленості досягнуті між Міністерством освіти Іспанії та регіональними органами освіти.

Конкретні бали за семестр вчителі виставлятимуть, орієнтуючись на успішність учнів у попередні два семестри.

Учням, які мали серйозні проблеми з навчанням, нададуть можливість перескласти певні предмети восени, але нікого не залишатимуть на другий рік – «окрім дуже незначних винятків, які потребуватимуть погодження з регіональними органами освіти».

Як відомо, іспанські школярі вже більше місяця навчаються дистанційно. Школи спробували організувати повноцінне навчання онлайн, але з різним успіхом. Освітяни висловлювали стурбованість, що діти, які не мають доступу до необхідних технологій, внаслідок карантину почнуть відставати. Таких – близько 10%.

Окремі освітні організації просять уряд продовжити роботу шкіл влітку, якщо це дозволить епідемічна ситуація, щоб учні, які потребують додаткової допомоги, могли відвідувати курси та брати участь у спортивних заходах.

Освіта.ua
16.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Середня освіто, візьміть на роботу коректора, бо пишете з помилками: слово школярІ пишеться з І, а не з И.
serj
В Іспанії 10% не мають доступу до технологій. Скільки ж у нас?
Маестро
В Іспаніі твереза влада відмінила всякі іспити, тести, реально оцінила ситуацію і пішла назустріч дітям і батькам. Головне - здоров‘я людей. А наше міністерство нарване , очолюване сопливими соросоідами ради не може дати школам, тупо товче в ступі тему зно.
Ігор
Для Маестро: а окреммаестри тупо виступають проти ЗНО бо дуже скучили за ХАБАРЯМИ ПРИ ВСТУПІ У ВУЗИ
Лєна
А хабарі при вступі до ПТЗ вас не бентежать? Там нікому ЗНО не потрібно. Там вступні іспити. Хабарі при вступі до ВНЗ є і досі. Захочуть взяти-начхають і на ЗНО. А так, то давайте . Зберемо в одному приміщенні тридцять людей на 2,5 години. Там ніякі маски не врятують.
Коментувати
Ольга Оленич
Можливо й ми своїх відпустимо з тими оцінками, які діти отримували, коли ходили до школи?
Вадим
А автор статті, коли пише "задовільні" оцінки, хоч знає що в українській мові означає термін "задовільно"????