Уряд вирішуватиме проблему якості освіти у малих школах

За словами прем’єр-міністра, в Україні безліч дітей отримують незадовільну якість освіти

Уряд вирішуватиме проблему якості освіти у малих школах

Кабінет Міністрів має намір вирішити проблему якості освіти в малокомплектних школах. Про це, в ході презентації проекту Державного бюджету на 2020 рік, сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

За його словами, в Україні є безліч дітей, які отримують незадовільну якість освіти в маленьких містах і селах.

«Це неприпустимо, тому що ми крадемо у них майбутнє. Ми подивились на цих діток у першу чергу, тому що не вирішивши цю проблему зараз, ми її потім вже не наздоженемо. А ця освіта їм потрібна для того, щоб вони були максимально конкурентоспроможними. Тому уряд з одного боку буде робити все, для того щоб в маленьких селах і містечках з'являвся якісний зв'язок і Інтернет, з іншого боку, ми будемо оптимізувати мережу шкіл таким чином, щоб діти могли навчатись в школі, де за кожним предметом є кваліфікований вчитель, де достатньо ресурсів для того щоб повноцінно дати їм той матеріал, який вони мають засвоїти протягом навчання», - сказав прем’єр.

Він наголосив, що Кабінет Міністрів буде інвестувати кошти в створення ефективної мережі шкіл, яка дозволить дітям з сільської місцевості отримати якіснішу освіту.

Освіта.ua
05.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Maks Maks
А шо Ви пане міністр робите для того щоб підтримати сільську школу. Таке виходить, що діти в сільській школі другий сорт. Нас вже ділили за професора Януковича на два сорти.
Валентина
Справді,дуже боляче слухати та читати,що сільські вчителі не дають хороших знань учням.Просто комусь дуже хочеться ,щоб усі так думали.Сільським дітям важче отримати якісні знання ,бо немає такої матеріальної бази,як у містах.Але ,якщо знищити школу на селі,і возити дітей за декілька кілометрів ,краще не стане.Діти повинні відпочити,поїсти,бути здоровими та щасливими.І від нас багато чого залежить.Нам потрібні розумні ,конкурентноспроможні учні.На жаль,не всі це розуміють.Останнім часом складається враження,що розумні якраз і не потрібні.Нерозумними легше керувати.
Питання до глави кабміну
А ти сам у своїй Жмеринці отримав якісну освіту, якщо після школи зумів поступити лише в нещасну МАУП, де тебе навчили лише кататися на самокаті?
Вуйко сільський
Спершу ліквідуйте в міських школах репетиторство, яке висмоктує з батьків гроші вже з першого класу і аж по 11, а тоді починайте говорити про те, що сільські школи дають низький рівень знань і сільські вчителі менш кваліфіковані! Такі слова є свідченням обізнаності і кваліфікації того, хто таке говорить
Наталія Матяж
Для Вуйко сільський: Підтримую Вашу думку !
Коментувати
АННА
Треба звернути увагу не тільки на школи, але й на дитячі садки, яких дуже мало, або зовсім відсутні. с. Калантаївка, Роздільнянського району, Одеської області - стоїть напівзруйноване приміщення ДНЗ. І ніхто "не може" або не хоче. його відновити, для того щоб дітки мали можливість отримувати належне дошкільне навчання і виховання.
сельский учитель
Когда в 2014 году к нам в школу прибыли дети-переселенцы из городов, где шли боевые действия, их родители были шокированы. Оказывается, в сельских школах практически не собирают деньги, зимой тепло, в столовой нормальное питание, а учителя внимательные. Всё это следствие штампов, что мол, село - это отсталость, никчемность и т.п. А приехать и своими глазами посмотреть, как и чем мы живем, нашим руководителям вероятно корона мешает.
мама міського учня
Для сельский учитель: звісно у вас грошей не збирають, бо йде нерівномірний розподіл коштів в розрахунку на 1 учня. В містах коштів вистачає лише на зарплату учителям та енергоносії (які теж економлять), а все інше або за рахунок батьків, або того, що директор випросить у спонсорів. Якщо в містах утримують класи по 30-35 учнів, а в селах по 1-10, то самі розумієте куди йдуть кошти платників податків: на утримання малокомплектних шкіл!
Петро Тополя
Для мами міського учня: Ви помиляєтесь. У сільських школах теж гроші є тільки на зарплату та носії. Тільки тут простіше: усі один одного добре знають і пов’язані безліччю різноманітних зв’язків. Тому збирати гроші соромно, та й вчительство не нахабне. Окрім того, реально не треба, наприклад, гроші на охоронців, тому що охоронців немає і не треба. І не треба на інші речі збирати. Крім того, фермери допомагають з ремонтом, сільради - з деякими придбаннями. Чисельність учнів тут зовсім не грає ролі
К.В.
Для мама міського учня: гроші ідуть за учнем,більше учнів більше грошей
Коментувати
Ігор
В селах величезна кількість висококваліфікованих вчителів. Є велика кількість випускників сільських шкіл які мають знання вищі ніж міські діти. Знаю що десятки тисяч міськмх дітей навчаються на дуже низькому рівні. Тому проблема сільських шкіл надумана. Чому? Знищити сільську школу, знищити село і приХватизувати земельку.
Опять ложь!
Гончарук! Хватит врать! На самом деле во многих маленьких сёлах родители отстаивают школы! Потому что и качество знаний, и квалификация учителей,и всё остальное на высоком уровне! Плюс родители понимают- как это- рано детям вставать,трястись в автобусе по нашим дорогам,поздно приезжать домой из другой школы. Но власть всё равно их хочет закрыть! А знаете почему? Потому что " приказ свыше" - от Сороса,ОСВОБОДИТЬ украинскую землю от людей! А Гончарук, новоспды,совсуны- обыкновенные ликвидаторы. За денюжку продадут не только совесть.
Анатолій
Для Опять ложь!: Повністю Вас підтримую. Уряд дійсно хоче позакривати сільські школи, продати землю, знищити села. Потрібна тільки земля !!!Боляче дивитись на такі "рехворми" уряду
Коментувати