МОН шукає експертів з експертизи е-підручників

Розпочався відбір експертів для здійснення експертизи електронних версій підручників

МОН шукає експертів з експертизи е-підручників

В Україні розпочався відбір експертів для здійснення експертизи електронних версій підручників для 3 та 7 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний лист підписаний заступником міністра Любомирою Мандзій.

Експертами можуть стати вчителі, методисти, наукові (науково-педагогічні) працівники, розробники типових освітніх програм, завдань для проведення ЗНО, психологи, експерти з дизайнерської експертизи та експерти з антидискримінаційної експертизи.

Особи, які виявлять бажання стати експертами, мають до 25 листопада 2019 року подати необхідний комплект документів до Інституту модернізації змісту освіти.

Претенденти, які успішно пройдуть вступне оцінювання відповідних знань, умінь та навичок, далі проходитимуть навчання за програмою підготовки експертів.

Конкурсний відбір здійснюватиметься для підручників з 26-и предметів, які вивчаються у 3-х класах, та для 7-и у 7-х класах. Експертизу кожного підручника здійснюватимуть 8 експертів, які проводитимуть науково-методичну, психолого-педагогічну, дизайнерську та антидискримінаційну експертизи.

Вимоги до експертів

Освіта.ua
31.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВАЗ
И за экспертизу 300 гривен. Позорище. И за экспертизу 300 гривен. Позорище. И за экспертизу 300 гривен. Позорище.
ммм
давайте перевіряйте підручники, щоб не було такого, що їжака можно молоком поїти. і щоб це не стояло не тільки у підручнику "природоведення" і Ко, а і у підручниках з мов. а то у нас полюбляють заради няшного слівця пихати текстики про піклування про диких звірів, від яких у зоологів волосся дибки стає, а потім уся країна травить їжаків молоком.
Вчитель
Я так розумію, що "експерти з антидискримінаційної експертизи" - це, кажучи іншими словами, соросівські підстилки і грантоїди? А навіщо цю наволоч, допускати до експертизи українських підручників?
Сергей Лимонов
Руслан Костогриз - кращого експерта в галузі освіти годі й шукати! Руслан Костогриз - кращого експерта в галузі освіти годі й шукати! Руслан Костогриз - кращого експерта в галузі освіти годі й шукати!
avatar13
Для Сергей Лимонов: правду кажете!
ммм
Для Сергей Лимонов: не знаю, які там варіанти, але точно експерда Онадсько нікуди брать експертом не треба. це такий тупак.
Коментувати
Олег
Що ж те МОН все щось і когось шукає? То може його взагалі закрити? Щось мені підказує, що цього ніхто і не помітить.
Історик
Вибачте, що трохи не по темі, але є один дуже цікавий факт, про який мало хто знає. Пошукайте в Гуглі або на Вікіпедії таке собі Герцогство Брауншвейг-Люнебург. Ви зі здивуванням помітите, що нинішній прапор України точнісінько такий же, як і в цього герцогства. Тут явно криється якась таємниця. Іще трохи цікавих та несподіваних фактів про прапори. Багато хто вважає, в тому числі і серед записних націоналістів, що ОУН-УПА використовувало червоно-чорний прапор. Але це помилка. Насправді ОУН-УПА використовула прапор синього кольору із жовтим тризубом по центру. А червоно-чорний прапор - це прапор Анголи. Не вірите? Просто загугліть "прапор Анголи".
ммм
Для Історик: у міста Биберах, Німеччина. теж український прапор ще й лев як у Львова. єдина різниця, у лева - бобрячий хвіт. і шо?
Коментувати